Skoči na vsebino

Koliko kilometrov mx-5?


bojanm7

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

Zanima me, koliko kilometrov imajo na ?tevcu va?e miate?

Ravno sem pred nakupom miate, ki ima v osmih letih prevo?enih cca 160.000, pa me zanima ali je to ?e vredu nakup (nikoli nisem kupoval avtov s toliko prevo?enimi kilometri). Druga?e zgleda avto OK in redno vzdr?evan. Bo potreben kak?en ve?ji servis pri teh kilometrih?

Za vsako informacijo bom hvale?en.

 

Mi pa tale link vliva zaupanje: How many miles/kilometers has your MX-5 traveled? :ouje:

 

lp,

Bojan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja mazda mx5 jih je naredila ?e 186.620 in ravnokar je bil narejen veliki servis od menjave jermen in vseh mo?nih olj (motorno s filtrom,zavorno,deferincijal,menjalnik,olje za servo volan pa naj se ne bi menjalo,ne vem...) in mi avto dela kot urica. ?e ga vzdr?uje? in skrbi? zanj ti bo to vra?al pa ne samo mazda...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

100 000 v prvih desetih letih.. :D

nobenih te?av z mehaniko,

ga je pa enmau rja nemarno na?rla na pragovih zadaj... :angry:

se pa vozim tudi pozimi

zato pa gre ba? jutri h kleparju...

 

je to res en trpe?en avtomobil?ek , bi rekel, da je narejen po nekih druga?nih

standardih kot ostali "navadni" avtomobili

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja jih bo kmal obrnila 90.000 v 7. letih, zaenkrat laufa kot ?vicarska ura, sicer sem z njo prevozil ?ele 20.000km. razen rednih servisev ni?..edino par rjavih pikic na pragovih in zadnjih blatnikih...pa? japonska bolezen, nima? kej :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

203000 km (zdaj jo ma ?e nov lastnik), avto pa laufa kot urca! :danzoman::ouje:

 

P.S. Mogo?e mu ?ivljenjsko dobo malo podalj?uje MetaBond dodatek! :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

203000 km (zdaj jo ma ?e nov lastnik), avto pa laufa kot urca! :danzoman::ouje:

 

P.S. Mogo?e mu ?ivljenjsko dobo malo podalj?uje MetaBond dodatek! :jezicek:

 

moja se fura na 230taku in leti ko pes :P

ljubim jooo!!! :D

:bravo:

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

100 000 v prvih desetih letih.. :D

nobenih te?av z mehaniko,

ga je pa enmau rja nemarno na?rla na pragovih zadaj... :angry:

se pa vozim tudi pozimi

zato pa gre ba? jutri h kleparju...

 

je to res en trpe?en avtomobil?ek , bi rekel, da je narejen po nekih druga?nih

standardih kot ostali "navadni" avtomobili

 

 

Ja to je pa res da za?ne zadaj na pragovih malo rjaveti in o?itno je to bolezen mx5 ali pa tudi ostalih in je najbolje takoj popraviti da se ne razleze....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Sj to, razen ce je res tolk pomemben un pospesek v visokih obratih
    • In koliko časa se voziš nad 4000rpm....🤔😉
    • Sj g165 tudi moras dat po gasu, ker se razlika v velikosto stalce pozna sele nad 4000rpm
    • No, takole je - po 18 dneh sem končno dobil papirje, da lahko menjam sprednji odbijač in masko. Zaznamek je tudi na "poglej pokrov motorja", ker je očitno masko malce nabilo na pokrov in je nad eno lučjo malce manj prostora kot na drugi strani. Me zanima če bo kdo kaj popravil to, ali bodo spet palamudili in se delali norca kot Carglass s kitajskim steklom takrat.   Odbijač sem nekako potisnil nazaj na te čepe, tako da ne štrli več ven in ni videti da bi kaj bilo poškodovano. Vozil sem se pa seveda brez tablice 18 dni, pa še se bom kak dan, preden ličar naroči dele. Nosilec tablice, Mazda znakec, srebrn "lip" verjetno tudi dobim zraven, kajne? Ker na cenilnem listku imam označeno samo odbijač, maska in preveri pokrov motorja. Tudi en senzor mi je razbilo spodaj pri tablici, ne vem kateri je. Ampak v avtu ni nobene lučke.   Ubistvu sedaj ko gledam, niti ni tako hudo za videt. Z 90 km/h direktno v sredino avta...          Odbitne imam 1%, torej plačati bom moral 203,9 €.
    • Mazde 6 sploh nimajo te postavke, se pač vidi da ni poanta v tem, da gledaš te povprečne hitrosti ampak da jo tiščiš 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.