Skoči na vsebino

Mazda 6 motor


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

jaz pa rabim en motor za M6, letnik 2004 100kW diesel. Ima kdo idejo, kje to poiskati? ?e bolj?e - ima kdo kak?no ma?ino?

 

LP

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah je ?e vseen. kolega je vse skup kar zaribano prodal. Je preve? dnarja. Za ma?ino ho?jo tuk kokr stane pol avta tega letnika.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivijo,

 

zanima me cena motorja.

 

lp

 

hja, mal sm naokol poklical po firmah, ki prodajajo rabljene ma?ine po nem?iji.... TDIjev VW kot dreka, M6 pa nikjer. S tem, da sta mi dva modela rekla med 3.500 in 4.000? za letnik 2004 in to brez turbine, brez vztrajnika, brez pumpe z nekje med 100 in 150 tiso?aki prevo?enega. Norci. Lepe in drage avte furamo, ni kaj. Upam, da mi zdr?i tistih 100 do 150 kkm, pa ?ao. Ker sem ob nakupu nekako mislil, da je glavna sestavina aluminij in ?elezo. Je pa o?itno zlato in platina. :harhar:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.