Skoči na vsebino

Mazda 5 diesel - veliki servis


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

kak?ne stro?ke lahko pri?akujem na velikem servisu za Mazdo 5 diesel. Poleg omenjenega moram menjati ?e diske in zavorne plo??ice (spredaj-zadaj).

 

Hvala,

Matja?

 

Pod jurjem ? nikakor. Ker pa so diski pregovorno slabi (meni so jih enkrat ?e menjali v garancijskem roku, ka?e da jih bo kmalu treba drugi?), priporo?am, da si kupi? kak?ne aftermarket (tema o tem je zelo ob?irna, poi??i in preberi), ki bodo verjetno bolj?e.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod jurjem ? nikakor. Ker pa so diski pregovorno slabi (meni so jih enkrat ?e menjali v garancijskem roku, ka?e da jih bo kmalu treba drugi?), priporo?am, da si kupi? kak?ne aftermarket (tema o tem je zelo ob?irna, poi??i in preberi), ki bodo verjetno bolj?e.

 

?e slab?i kot diski so pa definitivno original mazda plo??ice,ki postanejo trde kot beton. :angry:

In vzrok tega je,da pol tresejo diski kot hudi?.

Jaz sem mislil,da so tudi moji sprednji diski fu? nato smo jih premerili in ugotovili ,da so ?isto ravni.

Po menjavi plo??ic (Ferodo) je vse o.k.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e slab?i kot diski so pa definitivno original mazda plo??ice,ki postanejo trde kot beton. :angry:

In vzrok tega je,da pol tresejo diski kot hudi?.

Jaz sem mislil,da so tudi moji sprednji diski fu? nato smo jih premerili in ugotovili ,da so ?isto ravni.

Po menjavi plo??ic (Ferodo) je vse o.k.

 

Alex, a so te Ferodo tud kej bolj?e v smislu mo?i zaviranja, npr. pri bolj obte?enem avto?

Kak?ne ma? izku?nje o mo?i zaviranja?

Namre?, letos na povretku z dopusta sm mel situacijo, da sm mogu do kraja prtisnat na ?lajfo, pa na prvi polovici hoda pedala se je ?e ?utila mo? zaviranja, potem, ko pa sem pritisnil do kraja, pa ni? dosti bolj (kot da nebi do kraja pritisnil)!

Sem ?e tud jst dobil mnenje, da so originalne pretrde; verjento, da dlje trajajo, kar je bedarija po mojem mnenju :whatever: oz. nevem, ali je mo?no da diski bolj trpijo, ?e so mehkej?e (ve?je trenje?).

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, a so te Ferodo tud kej bolj?e v smislu mo?i zaviranja, npr. pri bolj obte?enem avto?

Kak?ne ma? izku?nje o mo?i zaviranja?

Namre?, letos na povretku z dopusta sm mel situacijo, da sm mogu do kraja prtisnat na ?lajfo, pa na prvi polovici hoda pedala se je ?e ?utila mo? zaviranja, potem, ko pa sem pritisnil do kraja, pa ni? dosti bolj (kot da nebi do kraja pritisnil)!

Sem ?e tud jst dobil mnenje, da so originalne pretrde; verjento, da dlje trajajo, kar je bedarija po mojem mnenju :whatever: oz. nevem, ali je mo?no da diski bolj trpijo, ?e so mehkej?e (ve?je trenje?).

 

lp,

D

 

Te Ferodo so proti originalnim los angeles.Tudi z Mangrta dol niso cedle-so dr?ale do konca. :bravo:

Pri?le so me 99?,vredne vsakega evra.Res je malo ve? praha na feltnah ampak vsaj ve? za kaj je ?rno.

Tudi ko je avto nakrcan do tilta,primejo super.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te Ferodo so proti originalnim los angeles.Tudi z Mangrta dol niso cedle-so dr?ale do konca. :bravo:

Pri?le so me 99?,vredne vsakega evra.Res je malo ve? praha na feltnah ampak vsaj ve? za kaj je ?rno.

Tudi ko je avto nakrcan do tilta,primejo super.

 

Hvala!

 

?e 1 kve??n, ?e se ti da; kje si jih nabavu/a je tipski model za M6 oz. ?e so ?ist kompatibilne (npr. s senzorji)?

Thx a lot!

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala!

 

?e 1 kve??n, ?e se ti da; kje si jih nabavu/a je tipski model za M6 oz. ?e so ?ist kompatibilne (npr. s senzorji)?

Thx a lot!

 

Obstajajo prav za vsak model M6 posebej.Jaz sem jih kupil v Kp,vendar mislim,da se jih da dobit v vsaki malo

bolj?i avtotrgovini.Uvoznik se mi zdi,da je Motomat.Vzemi pa Ferodo Premium. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.