Skoči na vsebino

5 let garancije


cRaZY

Priporočeno sporočilo

Hja glede na vso sranje ki se pojavlja... se ?lovek vpra?a kaj se dejansko spla?a. Pla?at za garancijo tidstih verjetno 500 do 800 ? in potem ?e drage servise.... V kon?ni fazi, kako pa bo? delal servise doma? Material ?e kupi?, kdo bo pa upgrade za SW delal? Kdo bo preko testerja ?obe nastavljal? Kdo bo ra?unalnik resetiral? Potem je pajok ko ?obe spu??ajo in je avto kriv da riba in tko naprej pa nazaj.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja glede na vso sranje ki se pojavlja... se ?lovek vpra?a kaj se dejansko spla?a. Pla?at za garancijo tidstih verjetno 500 do 800 ? in potem ?e drage servise.... V kon?ni fazi, kako pa bo? delal servise doma? Material ?e kupi?, kdo bo pa upgrade za SW delal? Kdo bo preko testerja ?obe nastavljal? Kdo bo ra?unalnik resetiral? Potem je pajok ko ?obe spu??ajo in je avto kriv da riba in tko naprej pa nazaj.

 

Hmm mal je smesn, men na stari mazdi niso nikoli kaksnega sw-ja upgrejdal. Vsaj pohvalili se niso. Res je cudno, da moras pri tako dragih servisih se vedno teziti za vsako stvar. Kaj, naj jih na vsakem servisu sprasujem ce je kaksen windows update in ce so ga dali gor?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm mal je smesn, men na stari mazdi niso nikoli kaksnega sw-ja upgrejdal. Vsaj pohvalili se niso. Res je cudno, da moras pri tako dragih servisih se vedno teziti za vsako stvar. Kaj, naj jih na vsakem servisu sprasujem ce je kaksen windows update in ce so ga dali gor?

 

hja, ?e bi jih takole vpra?al pol bi te z razlogom ?udn gledal :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm mal je smesn, men na stari mazdi niso nikoli kaksnega sw-ja upgrejdal. Vsaj pohvalili se niso. Res je cudno, da moras pri tako dragih servisih se vedno teziti za vsako stvar. Kaj, naj jih na vsakem servisu sprasujem ce je kaksen windows update in ce so ga dali gor?

 

Nikakor. ?e bo? spra?eval bodo po liniji najmanj?ega odpora rekli da ga ni. Re?t mora? da ve? da je in da naj ga nalo?jo. Tko je. ?al.

 

Sem mel danes ravno servis pri 40000.

 

So mi ponudili dodatno garancijo 5 let oz. 150000 km. Cena 490 evrov, kar se mi niti ne zdi pretirano.

 

 

 

Zanimivo bi bilo vpra?ati koliko to podalj?anje stane v Nem?iji, Avstriji..... Po mojem manj. Kar je tud jasno glede na pla?e pri nas k so tolk ve?je kot v tujin ;)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mel danes ravno servis pri 40000.

 

So mi ponudili dodatno garancijo 5 let oz. 150000 km. Cena 490 evrov, kar se mi niti ne zdi pretirano.

 

No cena servisa pa tudi 260 evrov

Menjali

Zracni filter

Oljni filter

Filter klime

Zavorno olje

Motorno olje

...

 

lp

 

Sem imel prejsnji teden servis na 40.000 ... pa me niso nic vprasali za podaljsanje garancije ... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mel danes ravno servis pri 40000.

 

So mi ponudili dodatno garancijo 5 let oz. 150000 km. Cena 490 evrov, kar se mi niti ne zdi pretirano.

 

No cena servisa pa tudi 260 evrov

Menjali

Zracni filter

Oljni filter

Filter klime

Zavorno olje

Motorno olje

...

 

lp

 

Ni drago. Za Laguno III ho?ejo pri Renaultu ve? kot 1.500 EUR za podalj?anje garancije s 3 na 5 let.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede podalj?anja garancije se za zdaj zavzemate samo dizela?i, ker vas je strah. :harhar:

 

Ne jih provocirat, te bodo z navorom obdelal. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu bi jaz najprej pogledal kje je fora, nekje je ziher ena finta in te potem lepo tako kot elastiko na?...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nujno da je fora... Vpra?anje je, ?e bo v tistih nadaljnih dveh letih crknilo tolk stvari, da se ti spla?a bolj pla?at 500 eur kot nabavit tiste kose. Kaj in kako bo (?e bo) crknilo je pa itak vedno gambling.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej takole ti povem... Crkne en xenon pa ma? stro?ek povrnjen ;)

 

Sicer ?e bi hotel od za?etka tako garancijo brezpla?no bi ?lovek moral zaviti v KIA salone tako, da vsekakor je tole dobrodo?la novost, ker za moj ob?utek je tri letna garancija kar malo kratka. Saj lahko, da se ni? ne zgodi pa si denar fuknil v prazno ampak ?e pa se je pa to v redu nalo?ba.

 

Mah sej kasko zavarovanje tud pla?ujemo pa vsi upamo, da ga nikoli ne bomo rabili in to?no to je s tem podalj?anjem garancije.

 

?lovek mogo?e la?je spi pa ?e, ?e avto pred petim letom starosti prodaja? in pove?, da je ?e v garanciji sem 100%, da tistih 500? dobi? notri napram tistemu, ki je ?e izven garancije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm kaj tocno pa v praksi sploh vkljucuje garancija? <_<

 

Ti bo crknil xenon pa bodo rekli da je to potrosna roba. Al ne? Al spet kokr se bos skregu?

 

Edino kar so meni menjali v garanciji pri stari mazdi je bil motorcek za nastavitev visine sprednjih luci - baje je bila neka napaka. To, da so tresli diski so bile pa krive luze na cesti. Kar je bila garancija od tega je bilo struzenje, kar je verjetno samo zmanjsalo zivljensko dobo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm kaj tocno pa v praksi sploh vkljucuje garancija? <_<

 

seveda j eto najbolj pomemben podatek in verjetno jim ne bo? dal 500? brez da bi pogoje (napisane in po?templane na listu) preveril in povpra?al za cake oz. kaj vsebuje ta garancija.

 

Najraje bi sli?al odgovor, da je to enako redni triletni garanciji. ?e pa bodo karkoli zavijali vstran in se izmikali z odgovorom pa jim ?e vedno lahko re?e? NE.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej takole ti povem... Crkne en xenon pa ma? stro?ek povrnjen ;)

 

Sicer ?e bi hotel od za?etka tako garancijo brezpla?no bi ?lovek moral zaviti v KIA salone tako, da vsekakor je tole dobrodo?la novost, ker za moj ob?utek je tri letna garancija kar malo kratka. Saj lahko, da se ni? ne zgodi pa si denar fuknil v prazno ampak ?e pa se je pa to v redu nalo?ba.

 

Mah sej kasko zavarovanje tud pla?ujemo pa vsi upamo, da ga nikoli ne bomo rabili in to?no to je s tem podalj?anjem garancije.

 

?lovek mogo?e la?je spi pa ?e, ?e avto pred petim letom starosti prodaja? in pove?, da je ?e v garanciji sem 100%, da tistih 500? dobi? notri napram tistemu, ki je ?e izven garancije.

 

Se strinjam s tabo. Ampak kokr sem bil jaz obve??en s strani tipa z radioaktivno slikco, ti xenona ne bojo priznali. Smola....

 

Hmm kaj tocno pa v praksi sploh vkljucuje garancija? <_<

 

Ti bo crknil xenon pa bodo rekli da je to potrosna roba. Al ne? Al spet kokr se bos skregu?

 

Edino kar so meni menjali v garanciji pri stari mazdi je bil motorcek za nastavitev visine sprednjih luci - baje je bila neka napaka. To, da so tresli diski so bile pa krive luze na cesti. Kar je bila garancija od tega je bilo struzenje, kar je verjetno samo zmanjsalo zivljensko dobo.

 

Evo se strinjam. ?ist odvisno od tega kok se jim pusti?, jasno. Zdej pa a se ti da prerekat al pa ne, je pa od ?loveka do ?loveka.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam s tabo. Ampak kokr sem bil jaz obve??en s strani tipa z radioaktivno slikco, ti xenona ne bojo priznali. Smola....

 

Svetilko (?arnico) verjetno res ne ampak to ni ve? nek velik stro?ek, medtem ko balast pa mehanizem za nivelacijo ?arometa pa brez skrbi lepo spada pod garancijo in noben na servisu me ne bo prepri?al v nasprotno. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Mislim...za kaj sploh takšne pišeš,ko se takoj vidi,da tistega videa sploh nisi pogledal.   Res ne vodi direkt,ima svoje sluge ala Golobič ipd....a v osnovi,je med glavnimi "krivci". Bi ga moral videti v Lj. k se fura z biciklom...in skoz kofetka z pajdaši...
    • i20n avtoceste ne vidi. Večinoma rush hour služba in nazaj: Malo bi družinskih izletov naredla, namesto Focusa in bi bila preko 48km/h.   Glede na to, da stojim in da je v mestu 50km/h omejitev. In da imam do službe celo vrsto ležečih, sem ok.
    • @Bini Verjetno si res falil. @DINAMIK se odloča če bi kupil CX-30 ali Focusa.   Lahko pa mu @Jest odpre temo CX-30 ali Focus 😉
    • A niso zavarovalnice prav premijo hotle dvignit, da ni dovolj dnarja?   Če želijo zdravniki imeti višje plače kot v Nemčiji, potem res ni dovolj denarja.   V glavnem izguba je tu fiktivna. Denar gre v proračun in zdravsrvo se plačuje od tam. Prej pa se je futralo zavarovalnice, ki vemo, da bolane dobičke kujejo. Torej se je posrednik ukinil. To je tako jasno dejstvo, da bolj ne more biti.
    • Hvala za ponudbo. Res se da kaj poglihati okoli cene, samo ne toliko.  S prodajo se glih ne mudi, drugi avto je plačan.  Sicer je nekaj zanimanja za Mazdo, ampak kupca še ni.  Pa lp. 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.