Skoči na vsebino

Obraba alu plati?? pozimi


Priporočeno sporočilo

Jaz sem tud ?e kr na letnih pa sem bil v soboto pri Boj?u na zasne?eni Rakitni sramezljiv - se opro??am M+S vernikom, ?e sem koga u?alil s tem mojim dejanjem, obljubim, da ne bom ve? sramezljiv

 

Ko bo? letu s ceste ti bomo rekli, kamor je ?u bk, nej gre pa ?e ?trk... :ouje:

:rozico:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ?e bom pa letu ven z zimskimi gumami bo pa v redu? :hohoho:

 

 

Sej ve? kako je to, ?e je ?lovek nepreviden se bo skantu tko al pa druga?e. Zimska guma ti pa daje eno la?no zanesljivost in marsikdo se tega ne zaveda in tera k zme?an z mislijo v glavi, da se mu itak ne more ni? zgodit, ker ima zimske gume obute. To je ve?ji problem kot pa to, da ?lovek obti?i na kakem klancu oz. mora natakniti ketne na letne (hehe rima se).

 

Govorim pa o tem, da ?e na cesti ni snega, da se da normalno vozit tud z obi?ajnimi gumami pa ?e malo manj te peska spodi, saj letna ne grabi tolk posipnega peska in ga ne me?e tako silovito v pragove. Aja pred desetimi leti pa itak sploh nismo vedeli, da obstajajo neke M+S gume ?e manj pa smo jih pozimi natikali na svoje avtomobile pa smo na?eloma ?e vsi ?ivi pa velika ve?ina nas ni nikoli imela slabih izku?enj z vo?njo po snegu - po ravnem z normalno hitrostjo gre popolnoma v redu za v klance pa natakne? ketne pa je.

 

Se pa strinjam, da so zimske v redu, ?e le niso preve? stare in da se zaveda?, da so v suhi ali mokri cesti ve?inoma slab?e od enakovrednih enakostarih letnih gum. Sploh so pa bolj komot kot telovadenje s ketnami razen, ?e ni klanec tako hud, da tudi zimaki ne pomagajo in da so edino ketne re?itev. Zaradi tega vozim ketne s sabo tudi takrat, ko imam obut avto v zimske gume.

 

 

 

 

 

 

 

 

****Sicer pa tisti , ki imate radi teorije zarot poglejte kdo je bil prometni minister v ?asu ko so prvi? uzakonili skoraj obvezno uporabo zimskih gum. Zanimivo je predvsem v kak?ni medsebojni relaciji sta bila s ?panom iz Brezovice pa vam bo prec jasno zakaj je ?pan tako hitro zrastel v enega najve?jih vulkanizerjev. Dobro je imeti prijatelje na pravih mestih, da ti lahko omogo?ijo do?ivljenski zaslu?ek :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa ni res mam letnjake z na skoraj ?rnih feltnah in ?e vedno na avtu. :blush:

 

Se opro??am-tvoje so izjema,ker so v redu ?rne barve. :bravo:

Pa sej pri vas gor na gorenjskem ni nikoli snega in ne rabi? zimskih.Najve? zimskih gum opa?am zadnje ?ase tukaj pri nas na obali...sneg in to pa zameti. :harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.