Skoči na vsebino

M6 Ksenon lu?i


Priporočeno sporočilo

Pozdrav.

 

Moj o?e vozi Mazdo 6 letnik 2004 pa ima serijsko ksenonke, vendar desna sveti zelo rumeno za razliko od leve ki sveti belo. Bi kdo vedel v ?em je problem in kako se ga da odpravti? Pa kje se da dobit nove ''fejk'' ksenonke, ker so original blazno drage. Bile sta pa ?e obe lu?i menjane v okivru garancije.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav.

 

Moj o?e vozi Mazdo 6 letnik 2004 pa ima serijsko ksenonke, vendar desna sveti zelo rumeno za razliko od leve ki sveti belo. Bi kdo vedel v ?em je problem in kako se ga da odpravti? Pa kje se da dobit nove ''fejk'' ksenonke, ker so original blazno drage. Bile sta pa ?e obe lu?i menjane v okivru garancije.

 

Jah nevem, ponavad je to tako, da ?e ena crkne in ?e to eno zamenja? z novo, staro pa pusti? not, potem ni enake svetlobe pri obeh dveh, ker te?ko dobi? tako da bo svetla enako kot stara. Tako da ?e se menja se kr obe zamenja in mogl bi svetit obe enako:)

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok ?asa se to dogaja?

 

Ponavadi je tak problem ?e ena ?arnica crkne in sveti ?ist drga? kot pa bi mogla,lahko je tudi razli?na barva zarad proizvajalca-ali pa enostavno druga vrednost ?arnic!

 

Zllo fajn in proporo?livo je da menja? xenon ?arnice v kompletu-za ta materjal pa se obrni na YavarYe uporabnika

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav.

 

Moj o?e vozi Mazdo 6 letnik 2004 pa ima serijsko ksenonke, vendar desna sveti zelo rumeno za razliko od leve ki sveti belo. Bi kdo vedel v ?em je problem in kako se ga da odpravti? Pa kje se da dobit nove ''fejk'' ksenonke, ker so original blazno drage. Bile sta pa ?e obe lu?i menjane v okivru garancije.

 

mogo?e majo tuki kej ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme jaz mam tut isto mazdo pa mam tut problem z xenonkam in sicer mi leva svet drugace pa se zacne utripat pa se kr ugasne potem pa ce luci ugasnem pa nazaj przgem pa spet dela en cas pa spet isto zacne!

 

Kaj je to zarnica fuc ali kaj drugega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je ugodna, za tak ke? ko da?? na servisu, dobi? par OSRAM, pa ?e za celo soboto zve?er ti ostane. :ouje:

Cena NI odvisna od K, priporo?am pa do max 5000K, ker ve?ji je K kraj?i je "domet" svtelobe, res pa da ne zgleda tako fancy. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je ugodna, za tak ke? ko da?? na servisu, dobi? par OSRAM, pa ?e za celo soboto zve?er ti ostane. :ouje:

Cena NI odvisna od K, priporo?am pa do max 5000K, ker ve?ji je K kraj?i je "domet" svtelobe, res pa da ne zgleda tako fancy. ?zmeden?

 

 

Pa se da to kej s tabo zment?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ola, po dolgem ?asu!

 

Zadeva Ksenon vsem znana, vsaj kolikor sem prebral, ampak ni? okoli tega zasledil.

Skratka...sodelavec ima naslednji problem:

 

V?asih (ne pri vsaki uporabi), ko pri?ge lu?ke, le-te oddajajo manj?o svetilnost, kot ponavadi (svetijo slab?e).

 

"Pojav" se ne dogaja redno, ampak na vsake toliko. Tudi ?e ugasne in ponovno pri?ge lu?i ali avto, se problema ne re?i in traja tudi med vo?njo.

 

Hvala za odg.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ziher ni mazda. <_<

 

Tak "odgovor" pa nism pri?akoval! <_<

 

?e neb' bla Mazda, neb na Mazdinem forumu spra?eval...Se mi zdi nekok logi?no...no, vsaj men!

 

Kaj napi?em ?e ?t. ?asije, da se bo? lahko prepri?al?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak "odgovor" pa nism pri?akoval! <_<

 

?e neb' bla Mazda, neb na Mazdinem forumu spra?eval...Se mi zdi nekok logi?no...no, vsaj men!

 

Kaj napi?em ?e ?t. ?asije, da se bo? lahko prepri?al?

 

Vse je ok, samo se mi zdi da ni napaka v samem xenonu ampak v vi?ini le tega, ker xenon dela al pa ne dela, vmesne funkcije ni.

To je prvi tak primer, ki pa me seveda zanima.

 

Se opravi?ujem za prej?nje vpra?anje, nism mislil ni? slabega, bi pa prej pri?akoval kako tako pri kak?nem evropskem khm ...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Njet pjanik...sem bil mal hud v?eri na cel svet, zato sem pa sko?il...se opravi?ujem...bil cel dan tak :)

 

Stvar je pa slede?a...ker pa? njegova babnca ni vedla najbol?e razlo?iti, kaj se pravzaprav dogaja, je tipo vzel avto in se pripeljal z njim na ?iht, da smo skupaj pogledali, kaj bi lahko bilo in seveda tudi on ni imel pojma razlo?it.

Tako da...po dolgem posvetu in ?akanju teme...itak je bilo treba nadure delat...smo ugotovili slede?e.

 

Manj?a svetilnost je posledica "ne-dviga" levega ?arometa pri niveliranju ob zagonu.

 

Ampak, enkrat niveliranje dela, drugi? ne.

In kolikor sem prebral v drugih "postih", ni nastopal ta pojav nikjer in ni tako kot pravi? ti, YavarYe...dela ali pa crkne.

 

Pa lep dan!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj je re?itev samo zamenjava cele lu?i, ni druge. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Njet pjanik...sem bil mal hud v?eri na cel svet, zato sem pa sko?il...se opravi?ujem...bil cel dan tak :)

 

Stvar je pa slede?a...ker pa? njegova babnca ni vedla najbol?e razlo?iti, kaj se pravzaprav dogaja, je tipo vzel avto in se pripeljal z njim na ?iht, da smo skupaj pogledali, kaj bi lahko bilo in seveda tudi on ni imel pojma razlo?it.

Tako da...po dolgem posvetu in ?akanju teme...itak je bilo treba nadure delat...smo ugotovili slede?e.

 

Manj?a svetilnost je posledica "ne-dviga" levega ?arometa pri niveliranju ob zagonu.

 

Ampak, enkrat niveliranje dela, drugi? ne.

In kolikor sem prebral v drugih "postih", ni nastopal ta pojav nikjer in ni tako kot pravi? ti, YavarYe...dela ali pa crkne.

 

Pa lep dan!

 

Meni je tudi nagajalo tako.Pa so mi menjali nek kos- od face liftane so mi dali not (ne cele lu?i!) in sedaj dela b.p.

Sicer pa je problem na servisih znan. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.