Skoči na vsebino

Distancniki?


Guest BrainY

Priporočeno sporočilo

Distan?niki ali centrirni obro?ek, najprej se odlo?i kaj od tega rabi?, ker ima eno ali drugo razli?no funkcijo. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

centrirni obro?ek se vstavi zaradi razlike med luknjo na felni in premerom pesta, na katerega felno gor natakne?, distan?niki pa so za to, da felne pridejo bolj navzven proti blatniku, obenem pa lahko distan?niki opravljajo hkrati tudi funkcijo centr. obro?a.

 

distan?niki se dajo med pesto in felno zaradi ?iritve koloteka:

http://www.1010tires.com/adapters.asp

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

in ........ kje v Mariboru bi se dal dobit centrirni obro?ek in ?e si ga dam naret - kam??

 

Bil sem ?e po avtohi?ah kjer prodajajo platin plati??a pa pravijo da dobi? v samo v kompletu, pa po avtotrgovinah tud nisem na?el, pri vulkanizerju prav tako ne .......... :(

 

 

Pa ?e montriram felne z obro?ki ki majo malo lufta, kaj je lahko narobe?

Vijaki ne pritrdijo dovolj?? oz, bi felno pajtlalo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko se zgodi, da ?e da? obro?ek z luftom, da felna ne bo pravilno centrirana, ti pa tele obro?ke lahko naredi vsako malo bolj ve?? strugar ;) gre? tja s felno pa z avtom, pa zmeri, postru?i, pa je tvoj... dobro je, ?e ti postru?i iz ALU ali pa HDPE(koterm-umetna masa)

 

bi ti pa to morali tam, kjer platin felne prodajajo tudi zrihtat....

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Jest sem tud dal gor na 323F l.90 feltne od R Twingo. Je blo ful lufta :unsure: pa sem kr zategnu vijake in sel ne probo. Se mi ni zdel da kej trese, tud pr 200 ne :) . Sele cez nekaj mesecev sem cutil, ce se vozim cist pocas, da mi volan mal trese. Kaj predlagate :ne vem: ?

post-11-1115308802_thumb.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem tud dal gor na 323F l.90 feltne od R Twingo. Je blo ful lufta :unsure: pa sem kr zategnu vijake in sel ne probo. Se mi ni zdel da kej trese, tud pr 200 ne :) . Sele cez nekaj mesecev sem cutil, ce se vozim cist pocas, da mi volan mal trese. Kaj predlagate :ne vem: ?

predlagam, da si da? prvo od nekoga postru?it prave centrirne obro?ke, pa ?e potem ne bo treslo, je to to :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.