Skoči na vsebino

Servis pri 100000 km


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav evo sem imel redni servis in sicer menjava olja,olnega filtra in naftnega filtra+ cel avto je pregledu ce je kar koli narobe ker je to bil moj prvi servis odkar imam mazdo! :bravo:

 

In sicer me je servis prisel 125?

 

Olje MOTUL ECO-NERGY 5w30 80? 5L

Filter olja 6?

Filter nafte 9?

Delo 30?

 

 

Sedaj sem dal pa narediti se predracun kolk me pride velik servis ker ga bom naredil mal prej ker je mehanik porajtu da mi na semeringi olje mal pusca! Baje me bo prsl z materijalom in delom tam nekje okol 350 do 400? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, kje pa to? Verjetno privat?

 

 

Ja kolega dela na enem servisi tuki pri nas pa mi bo od zdej naprej servisiru avto!

 

Ker najvecja fora je pa to da njegov servis vse original dele kupuje od originalnega servisa za mazde ki je tut v mojem kraju cirka 1 kilometer stran od mene pa ti mazda servis za tavelik servis racuna 900? pa je dejanska vrednos materijala 250 do 300 ? kaj je pa ostalo 600? ?zmeden? verjetn marze :bravo:

 

Kolegu pa zaupam pa za menjavo jermenu, sponarju,vodne pumpe, itd tut glih ni treba da je mazda servis mehanik ker je marskateri drug mehanik dost bol :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.