Skoči na vsebino

?i??enje klime


Priporočeno sporočilo

?e vedno mi na vsake toliko ?asa prismrdi iz klime. Danes sem kupil peno s cevko. Na navodilih pi?e, da moram odstraniti mikro filter in potem na?pricati v dovodni kanal. Ko sem osdstranil filter kabine v moji mzdi 6, je pod filtrom ventilator, nad filtrom je pa ?e ena odprtina. Prodajalec mi je rekel, da naj na?pricam v prostor, kjer je filter, vendar se bojim, da ne bo kaj narobe z ventilatorjem. Kam moram potem na?pricati peno, gor, dol ali v prostor s filtrom, ki ga potem zaprem nazaj in pri?gem ventilacijo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno mi na vsake toliko ?asa prismrdi iz klime. Danes sem kupil peno s cevko. Na navodilih pi?e, da moram odstraniti mikro filter in potem na?pricati v dovodni kanal. Ko sem osdstranil filter kabine v moji mzdi 6, je pod filtrom ventilator, nad filtrom je pa ?e ena odprtina. Prodajalec mi je rekel, da naj na?pricam v prostor, kjer je filter, vendar se bojim, da ne bo kaj narobe z ventilatorjem. Kam moram potem na?pricati peno, gor, dol ali v prostor s filtrom, ki ga potem zaprem nazaj in pri?gem ventilacijo?

 

Bodi previden kam bo? ?prical! So ?e radiji crkovali in podobno ... :bravo:

 

Jst ti raje priporo?am, da kup? plo?evinko, ki jo postavi? na tla, avto zapre? za 15 minut, da? na notranje kro?enje, vklju?i? klimo in je to-to ... :D

 

najdu ...

 

http://www.enaa.com/oddelki/avtokozmetika/...00ml___Ciscenje

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem se kar opogumil in na?prical v ventilator pod kabinskim filtrom. To sem naredil 2X in je bilo malenkost preve?, ker je pod ventilatorjem malenkost za?elo kapljati. Potem sem pustil 10 min in potem za 20 min pri?gal klimo do fula in na max temp. Tako da bom videl ?ez ?as, ?e bo vonj izginil. Zaenkrat lepo di?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.