Skoči na vsebino

FK gewinde


Deeyan

Priporočeno sporočilo

Nisem jih nikol vozil sam ves kako je s tem, niso KWjke ali HR ali kej podobnga. Ceprav za povpre?nega uporabnika znajo bit vredu. Ne pa kupovat gewind za 200? take pa sem vozil, in jih nebo noben moj avto ve? videl....niti ne grejo 'dost' dol, ?e pa ?e dose?e? pribli?no vi?ino se pa avto vsede na bumpstope tako da samo ska?e? sem in tja po cesti. Pa tudi ?e ne je trd za popizdit...

 

Moje mnenje, na podvozju, gumah in bremzah ni za ?parat, raje vozi stock ?e je ?e tko...

 

P.s. jz sm jih zamenjal ker sem mel porezane original fedre prej... (enga smajlija k joka rabmo)

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje pri podvozju dobi? kolikor pla?a? kot je napisal Jero. Za NXa bi dobil Apex fedre poceni pa sem ?el raje na H&R. Tudi pri S13 sem raje dal Teine kot karkoli drugega z razlogom. ;)

 

Ja za Apex fedre sm ?u pravt, da ni to to. So me pa prepri?al na JAC-u, da se mi ne spla?a devat Gewindov gor glede na vrednost avta.

 

Jero, u podn ga morm pa obvezno dat, ker na 17 colkah zgleda res ko en terenc :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H&R, Eibach pa je to to. So ti na JACu prav povedali. Raje ?paraj za kaj mo?nej?ega. Verjemi, sem bil na tvoje mestu (imel 323C 1.5) in ?ele ko ima? kaj mo?nej?ega z bolj?o lego, dojame?, da res nima smisla rihtati nekaj kar v osnovi niti ni mi?ljeno kot hiter avto. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H&R, Eibach pa je to to. So ti na JACu prav povedali. Raje ?paraj za kaj mo?nej?ega. Verjemi, sem bil na tvoje mestu (imel 323C 1.5) in ?ele ko ima? kaj mo?nej?ega z bolj?o lego, dojame?, da res nima smisla rihtati nekaj kar v osnovi niti ni mi?ljeno kot hiter avto. ;)

 

sicer mi bo edn zrihtu Vogtlandove za zlo pocen, sej 600? devat za amortizerje je res mal huda, druga? kar se pa stro?kov ti?e mi sploh ni va?n, ker mam veselje do tega ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer mi bo edn zrihtu Vogtlandove za zlo pocen, sej 600? devat za amortizerje je res mal huda, druga? kar se pa stro?kov ti?e mi sploh ni va?n, ker mam veselje do tega ;)

 

Pri podvozju je kolko para tolko muzike, pa v tem postu spodbija? samega sebe...

Glede apexov , jz lah re?m da nisem mel nobenga sranja z njimi, sicer ko se je menjalo so se menjali tudi amortizerji, ni? tr?ani ali kraj?ani, samo novi, pa sem vozil to kak?no leto. Avto se ni neenakomerno posedu itd...

Je pa res da sem to vozil na Fiat Puntu, ki je mel celih 60konj. Tebi predvidevam da se ti gre bolj da bo avto padu ne toliko za performance. Glede gewind pa je tako, lahko si na?tela? vi?ino po ve?ini tudi trdoto, ?esar ?e menja? samo fedre ne mor? ane.

 

Vglavnem zmislit se mora? kaj bi rad, kolk ma? $$ na razpolago, pol pa dalje.

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri podvozju je kolko para tolko muzike, pa v tem postu spodbija? samega sebe...

Glede apexov , jz lah re?m da nisem mel nobenga sranja z njimi, sicer ko se je menjalo so se menjali tudi amortizerji, ni? tr?ani ali kraj?ani, samo novi, pa sem vozil to kak?no leto. Avto se ni neenakomerno posedu itd...

Je pa res da sem to vozil na Fiat Puntu, ki je mel celih 60konj. Tebi predvidevam da se ti gre bolj da bo avto padu ne toliko za performance. Glede gewind pa je tako, lahko si na?tela? vi?ino po ve?ini tudi trdoto, ?esar ?e menja? samo fedre ne mor? ane.

 

Vglavnem zmislit se mora? kaj bi rad, kolk ma? $$ na razpolago, pol pa dalje.

 

sej ravno v tem bi bla fora Gewindow, da bi lohk avto ?ez zimo nazaj povi?u. Nikjer pa nism zasledil drugih firm za 323BA modele razen teh FK.

 

Za Apex nvem, ve?inoma jih prav, da so bli v?asih super, in da so se zdej pokvarl. $$$ bom pa ?e kr ?paru, ker ne za?nem z ni?emer pred koncem spomladi ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej ?e ti denar ni ovira potem pa ma? kaj bolj zahtevnegapost-619-1262556386_thumb.jpgal pa tele post-619-1262556439_thumb.jpgcena obeh je okli 1100 evrov

 

najbolje pa je da sam poleda? na ( jeroentje.nl ) ma? kar nekaj amortizerjev za bolj zahtevne voznike

 

u madona 1100 je pa ?e res ornk preve?, predvidevam, da se da na teh ?telat tut trdota, ampak tega ne rabim, ker so baje ?e po defaultu dost trdi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

:harhar: Zanimivo, potem sem prav v youtube vpisal "FK coilovers" in ven so pri?li sami tak?ni posnetki. ?zmeden?

Pravijo "what you pay is what you get". Bo ?e nekaj na tem a? ?zmeden?

 

Symon, TNX za tale video, s tem si mi vse povedu :D kr nej jih majo :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • @Janez007 Sej veš kako to gre... on prav 800, ti rečeš 100. Pol pa 700, ti njemu 150 itd in se pol tam nekje pri 350€ najdeta.   NevLado je bil letos v Turčiji pa se je poleg dopusta naučil tudi trgovskih trikov.
    • BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.   Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje.
    • Tole ni niti malo presenetljivo, ker kupci Škod ne kupujejo nerazumsko in verjetno veliko bolj preračunajo kaj potrebujejo, kako uporabno je to, kolk denarja je treba za to dat in seveda ljudje z višjim IQ-jem avta ne rabijo za to, da se postavljajo pred drugimi. Avto jim ni nadomestek, ki bi kompenziral manjko intelekta. (Lahko se mi zahvališ kasneje) 😜    
    • Protiponudbe v zasebno sporočilo 
    • A potem cena staremu raste???
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.