Skoči na vsebino

Cenejsi Servis Za Clane Foruma


DonFilipo

Priporočeno sporočilo

Danes sem pisu Skornsku, da mi naredi predracun za en vecju servis na moji 626 in sem dobil naslednji odgovor:

 

Lep pozdrav!

 

 

 

Najprej se zahvaljujem za Va?e povpra?evanje za servis in Vam ob enem sporo?am, da boste dobili predra?un za servis va?ega vozila v za?etku drugega tedna. Kajti v pripravi je cenik servisa, ki bo veljal samo za ?lane foruma Mazda.

 

 

 

Lep dan ?e naprej in sre?no vo?njo!

 

 

 

AS Avtomobili Skorn?ek d.o.o.

 

Cesta Simona Blatnika 20

 

3320 Velenje

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest cruiser

Popust ?e popust. Samo kaj ti pomaga, ?e za npr. menjavo prednjih plo??ic ra?unajo 12k SIT :(

 

Ne vem ce so to javno dolocene servisne cene, samo je pa to pomoje ful prevec za 20min dela (tolk sem rabil sam ob drugi menjavi).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@cruiser: yanoh... kaj pa tisti, ki niso ve??i doma?ega ?raufajnja, pa raje avto zaupajo poobla??enemu servisu... njim se pa pozna, pa ?eprav se povrne samo stro?ek za gorivo :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poobla??eni servisi niso poceni, samo 12k SIT samo za menjavo prednjih plo??ic je pa res huda. Vsekakor ljudje, ki imajo nove avte, ki so ?e v garanciji, ne morejo izbirati med uradnim servisom in menjavo v doma?i gara?i. ?e bi servisi imeli normalne cene, bi se sigurno ve? ljudi odlo?ilo za posege pri njih. tako pa pa? vsak proba nekaj narediti sam ali pa si najde kakega dobrega in poceni doma?ega mojstra...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.