Skoči na vsebino

Fedri H&R


Turbo Lumpi

Priporočeno sporočilo

Pozdrav, zanima me kje bi se kaj dalo kupti vzmetenje znamke H&R? V A3M-u ziher, mene pa zanima ?e se ?e kje da dobit? oz. ?e je v tujini (kaki e-bay) kaj ceneje?

 

Lp, Matej

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav, zanima me kje bi se kaj dalo kupti vzmetenje znamke H&R? V A3M-u ziher, mene pa zanima ?e se ?e kje da dobit? oz. ?e je v tujini (kaki e-bay) kaj ceneje?

 

Lp, Matej

 

?e te zanimajo Vogtlandove, lohk probam dobit ?e en komplet, za poceni ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

offtopicc

 

Eibach so zakon :jezicek::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Technoracing v bli?ini Kranja, majo pa tut zelo korekten odnos do strank in normalne cene! Sm pa kupu sicer pr njih Vogtland za Miato! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Umm, a bi kdo vedu ?e je kaka razlika v fedrih za 323f ba 1.5 in V6. V podvozju mislim da je neka razlika glede na 4 diske in 5 vijakov pri gt verziji... ali pa? ni.

 

No poslali smo par mailov za cene H&R fedrov, tako da ?akamo odgovre zdaj, da vidimo kje bo najceneje.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Technoracing - vogtland fedre.. so zakon pa ?e ugodno sm jih dubu.

 

Jih bom prodal verjetno, ampak ti rabi? za V6, za katere mam filing da so druga?ni - vsaj spredni bi znal bit tr?i :ph34r:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje so isti, tko sm sli?u, vem pa ne za zihr :)

 

za V6 so druga?ni, zato sm jih prodal, ?e bi pasal jih takrat nebi prodal, ampak bi ?e zdavni ble na F-u zmontirane... Druga? se, da pa tut Konijeve dobit dost pocen ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje so isti, tko sm sli?u, vem pa ne za zihr :)

 

 

za V6 so druga?ni, zato sm jih prodal, ?e bi pasal jih takrat nebi prodal, ampak bi ?e zdavni ble na F-u zmontirane... Druga? se, da pa tut Konijeve dobit dost pocen ;)

 

 

Tut mene mislm da je prodajalc spra?vov za ma?ino, jest pa glupo: kaj ma ma?ina veze z fedri??? pol je pa razlo?u da so za 1.5 in 1.8 isti, 2.0 so pa druga?ni :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.