Skoči na vsebino

Mazda-si.net logo na plexiju!


Turbo Lumpi

Priporočeno sporočilo

Dolga?as bil, pa sem si rekel da bom vgraviral mazda-si.net logotip na plexi steklo debeline 5mm.

 

Je ?e working project, ker sem prvi? graviral z dremljem so ?rke rahlo ''pijane'' (za naslednjo plo??ico bom verjetno naredil ?ablono). Plo??ica je osvetljena ob strani z eno led diodo, pri kon?nem izdelku bodo pa verjetno 3 od spodaj (dimenzije 3mm). Spodaj pride ?e podstavek, da skrije napeljavo ter diode.

 

Probal sem tudi razli?ne barve:

 

Bela:

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Zelena:

Objavljena slika

 

Ter meni najlep?a, rde?a:

Objavljena slika

 

Objavljena slika

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za pohvale... :D

 

Ja no ta ''dremelj'' je ubistvu ime najbolj popularne ferme za take stvari, je pa stvarca dokaj preprosta in se dobi v vsakem Bauhausu, pod imenom set za graviranje ali nekaj podobnega! ?e slika za la?jo predstavo:

 

Objavljena slika

 

Zraven pride (?e kupi? set) tudi nekaj 20 nastavkov za razli?ne stvari (razli?ne glave, brusni kamen, ?mergel,..)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da si to delal prvi? je kar lepo..

 

Ker imam s temi zadevami ?e veliko izku?enj, ti lahko dam nekaj nasvetov. Steklo je primernej?i material za graviranje. Moji prvi izdelki so tudi bili narejeni s tak?no tehniko, kot si ti naredil. Z Alkoholnim flomastrom sem narisal, potem zgraviral rob, kasneje pa ?e o notranji strani.

 

Potem sem si kupil pi?tolo za peskanje in sem na steklo zalepil samolepljivo folijo, katero sem ro?no izrezal ?e ni bila preve? komplicirana oblika. Zahtevnej?e stvari sem si pa dal izrezat iz nalepk.

 

In tako je nastalo ?e toliko raznoraznih izdelkov(spominkov, pokalov, daril...) da niti sam ve? ne vem kaj vse sem naredil.

 

Kar tako naprej, vsak naslednji izdelek bo lep?i od prej?njega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

@Lumpi, lahko bi izdelal kak?no takole MAZDA KLUB! :hudicek::ouje:

 

+1 :bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.