Skoči na vsebino

Vgradnja navigacije


srcon

Priporočeno sporočilo

Prav hec... ravno to si napisal zakaj ljudje v Slo kupujejo Garmine in to je pokritost na?ega podro?ja z AdrioRoute. Navigacija je lahko ?e tolk fensi ?pensi na zuni samo brez dobrih natan?nih map je zame dobra glih tolk kot okras na polici, ker navigacija je tako kot ime pove zato, da te nekam pripelje in nikakor ni zato, da se ?udi? lepoti grafike, ki jo med vo?njo tako ali tako ne bi smel opazovati - safety first.

 

Nimam s prodajo Garminov ni? ampak kljub temu me ?e vedno najbolj prepri?a saj ravno zaradi enostavnosti nadgradnje, izbire map, velikih pisav (zelo pomembno med vo?njo, da hitro od?ita? podatek), odli?nega nosilca za ?ipo (ne trese navigacije) in vzdr?ljivosti (?e vedno imam dnevno v uporabi Garmina 350, ki sem ga kupil 5 let nazaj) je pa? zame ?e vedno ena najbolj?ih navigacij na trgu.

 

No ?e eno pojasnilo: Ko sem govoril o tem da je Balkan slabo pokrit, sm mislu Balkan. Slovenija pa je pokrita 100% (ok na datasheetu pi?e 99%).

Jest imam Navigona 2110max z widescreen-?ista zmaga... zelo mi je v?e? funkcija Reality View in Lane asistant (?e posebej na 6-pasovnih zabasanih vpadnicah v mesto ti pove na kateri pas se mora? postavit), nadgradnja kart je pa tud stra?no enostavna, ?e kupi? karte. Vtakne? v USB, naredi? si username in password in prek interneta se ti karte posodobijo. Nekdo je pisal da rad zmrzne. Men se je tudi ?e to zgodilo, ma v dobrih dveh letih menda 2x-pa ?e to ko sem stal na po?ivali??u in se igral z njim. Na cesti mi ni zmrznil ?e nikoli....

 

Nikoli pa nisem rekel da je Garmin zani?... meni pa? ni v?e?....

 

Aja tudi jaz s prodajo Navigonov nimam ni?-da ne bo slu?ajno kdo mislil da sem prodajalec teh ?katlic, si pa ?elim sprobat tudi iGo, pa TomTom-ki naj bi bil svoje cajte najbolj prodajan po Evropi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

sej verjetn vsi dobr veste da na trgu ne obstaja samo Garmin...

jest sm ?e 2 leti nazaj kupu navigacijo Navigon, ki je ful zakon - v 3 sekundah nari?e novo pot ?e fali?, ponavadi takoj nari?e novo pot, malokrat se zgodi da te ho?e obrnit z razliko od Garmina, za moje o?i dosti lep?a grafika, celo Evropo ima? na kartici brez nekih brezveznih programov na PCju

Slabost pa je da je Balkan slabo pokrit-kar mene ne moti ker ju?no od nas grem samo na morje, sprobal sem ga pa veliko po I, A, D, B, NL in neki malga v CH in tam deluje super

 

Za kraje severno od nas, je dobra prav vsaka navigacijska naprava... tudi tista najcenejsa kitajska, ki ima naptisnjeno poljubno ime :) ...

 

Nekaterim je prednost ravno tisti "brezvezni" program na PCju :) ... pa mogoce se TMC, ki trenutno deluje v SLO na Garminovih napravah... JKolikor vem, recimo Navigon tega zaenkrat se ne omogoca v SLO ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za kraje severno od nas, je dobra prav vsaka navigacijska naprava... tudi tista najcenejsa kitajska, ki ima naptisnjeno poljubno ime :) ...

 

Nekaterim je prednost ravno tisti "brezvezni" program na PCju :) ... pa mogoce se TMC, ki trenutno deluje v SLO na Garminovih napravah... JKolikor vem, recimo Navigon tega zaenkrat se ne omogoca v SLO ...

 

Za najnovejse karte je najboljsa aplikacija na GSMju z GPSjem, kjer sproti downloada najnovejse karte (so na serverju posodobljene) glede na lokacijo.

 

Res dela super - ce pa imas se kak paket kjer je prenos podatkov zastonj, je to zastonj navigacija, tako je na mojemu BBerryju. Teden za tem ko je bil odprt sentvid, maribor itd je blo ze gor.

 

Pri fiksnih navigacijah, pa se podatki zbirajo in objavljajo parkrat na leto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.