Skoči na vsebino

Skupno naro?ilo zlo?ljivih klju?ev


JernejL

Priporočeno sporočilo

Nadaljevanje tega topica:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=170160

 

Objavljena slika

 

Pravila:

 

?e nimate paypala lahko naro?im, samo ne mislim pa si delat stro?kov z razva?anjem oz. po?iljanjem okoli: Prevzem v celju ali mb.. cena 12? + stro?ki carine (?e se jim ne dopade paket znajo v?asih obdav?it.. ).

 

Trenutni seznam:

milky1976: 2 kosa (Prevzel)x-layer 1 kos (Prevzel)

boj?: 1 kos (Prevzel)bucek 1 kos (Prevzel)

krco22: 1 kos323f speed 1 kosjagoda 1 kos

 

7 total, naro?eno 18.1.2010

 

Napi?ite kdo ?e ho?e met, naro?im pa enkrat sredi naslednjega tedna (ne morem predolgo ?akat ker sredi februarja kitajska po?ta neha delat zaradi kitajskega novega leta in zna vse skupaj trajat ?e dosti dlje).

 

?e naro?eno.

 

Samo da ne bo kakr?nekoli pomote.. ti klju?i niso original mazda, so brez transponderja in brez elektronike - da ne bo komplikacij..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 65
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

jernej, ne me narobe razumet, fajn da si dal pobudo, zanima me samo ce si izkoristil Make offer opcijo na e-bayu za 12kos? Fajn je vedeti ce bo se kaka skupina za tak interes

 

ko sem imel jaz group buy za smart turn je spustu 30% in pa tudi v feedback profilu vidis da je dal vec kosov po 10 dolarjev.

 

LP

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jernej, ne me narobe razumet, fajn da si dal pobudo, zanima me samo ce si izkoristil Make offer opcijo na e-bayu za 12kos? Fajn je vedeti ce bo se kaka skupina za tak interes

 

ko sem imel jaz group buy za smart turn je spustu 30% in pa tudi v feedback profilu vidis da je dal vec kosov po 10 dolarjev.

 

LP

 

Na ?alost se nisem spomnil.. kupljeno je bilo preko buyitnow.. :( se vidi da sem nov kar se ebaya ti?e.. :blush:

 

?e se spravimo naro?at ?e enkrat.. bom ?el preko make offer, samo naj prvo ti prispejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?alost se nisem spomnil.. kupljeno je bilo preko buyitnow.. :( se vidi da sem nov kar se ebaya ti?e.. :blush:

 

?e se spravimo naro?at ?e enkrat.. bom ?el preko make offer, samo naj prvo ti prispejo.

 

:bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jernej, tistega ki je vi?ek bi mel jaz, ?e seveda ni ?e oddan ?

Ker pa imam do MB 2,5h vo?nje bi vse eno prosil, ?e bi ?lo po po?ti

 

lp

 

Uf.. dajmo po?akat da zadeve najprej pridejo, bomo se potem zmenli za tisti 1 extra ok?

 

Eto.. poslano:

 

we will arrange to ship by EXPRESS and normally you will receive the item within 7-9 working days,thanks.Have a nice day

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ne boste verjeli.. ampak tistih 8 je ?e pri?lo (express TNT paket).. Tisti 1 pa o?itno gre po navadni po?ti.

 

Zdaj dobil sem 8 komadov, ampak enemu manjka mazda logo & nalepka, zravem pa sem dobil 1 toyota O_O znak.. dobro bom zjutri poslikal, pa se zmenimo za naslednji teden.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da sem precej jasno napisal da sem v LJ precej redko da najraje v MB / CE zadevo odlo?im, zna pa se zgodit da bom ?el skozi LJ ?ez en mesec, ?e lahko po?aka? do takrat.. meni ni problema.

 

Na ZS mi sporo?ite detajle da vas pokli?em jutri tisti ki imate ?as prevzet v MB.. okol 5ih popoldne pri novem merkurju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izkazalo se je, da klju? nima rezilo ?isto pravih mer - stranski kanal?ek je malenkost preve? odstru?en, tako da ga je treba na vsakem klju?i zamenjat (vse druge mere pa so ?isto ok) - ?e kdo ho?e zadevo vrnit oz. odpovedat ni problema, druga?e pa je najbolje da se po?aka na re?itev, verjetno bo treba nova "rezila" za klju?e zrihtat, bom sporo?il kako bo ?lo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izkazalo se je, da klju? nima rezilo ?isto pravih mer - stranski kanal?ek je malenkost preve? odstru?en, tako da ga je treba na vsakem klju?i zamenjat (vse druge mere pa so ?isto ok) - ?e kdo ho?e zadevo vrnit oz. odpovedat ni problema, druga?e pa je najbolje da se po?aka na re?itev, verjetno bo treba nova "rezila" za klju?e zrihtat, bom sporo?il kako bo ?lo.

 

Jernej ?e 1x hvala. Daljinec ?e prestavljen, malo obrusil in lepo sede. Jutri pa po Celju v iskanju majstra, ki bi uredil rezilo. Javim rezultate.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj klju? je pri Perkotu v Miklo?i?evi v Celju. Pravi da bo ?lo dobim ga popoldan ali jutri. Javim rezultate.

 

jaz sem tudi ?e zrihtal.?el sem k setni?arju v fu?ine-ljubljana.dal mi je njegov klju? -surov za mazdo brez ?ipa,mal ga je odrezal,naredil utor za ?tift in ?e ?pila.?ip sem pa sam prestavil.ker mi ga v ?tartu ni lovilo,sem ga izrezal iz tiste trde plastike in ga z pi?tolo za plastiko nalimal v daljinca koker se da blizu klju?a
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.