Skoči na vsebino

Prenova Mazda6 / Atenza uradno!


Aichi

Priporočeno sporočilo

Da razjasnim pojem navigacije za slovenijo pri novi 6ki:

 

Mozno bo dobiti poleg naprave ALI karte za Vzhodno ALI karte za zahodno evropo, celotne Evrope NI.

 

Vzhodna, Avstrija, bivsa juga + BG. RO, GRE, TR...

Zahodna vse ostalo vklju?no z Italijo

 

Kam spada na primer CZ in SK, noben ne ve.

 

Sedaj pa bombon?ki, a sedite?

?e ima? Vzhodno je mo?no naro?iti Zahodno na kartici za 400?in obratno Vzhodno za 500?

 

:rispekt:

no comment

 

Jaz sem za celo enoto dal manj kot 400USD, karte imam vse in je ne morem prehvaliti res dela lepo! ?e ajvar je o?i bulu ko je vidu stricevo barako na zemljevidu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Da razjasnim pojem navigacije za slovenijo pri novi 6ki:

 

Mozno bo dobiti poleg naprave ALI karte za Vzhodno ALI karte za zahodno evropo, celotne Evrope NI.

 

Vzhodna, Avstrija, bivsa juga + BG. RO, GRE, TR...

Zahodna vse ostalo vklju?no z Italijo

 

Kam spada na primer CZ in SK, noben ne ve.

 

Sedaj pa bombon?ki, a sedite?

?e ima? Vzhodno je mo?no naro?iti Zahodno na kartici za 400?in obratno Vzhodno za 500?

 

:rispekt:

no comment

 

Jaz sem za celo enoto dal manj kot 400USD, karte imam vse in je ne morem prehvaliti res dela lepo! ?e ajvar je o?i bulu ko je vidu stricevo barako na zemljevidu.

 

 

Samo kart za vzhodno evropo menda se ni... baje pa dela DVD, ki je pri novi FL tudi sestici na starih ... Pri novi CX7 pa je baje drugacna naprava, ki je na SD kartice ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo kart za vzhodno evropo menda se ni... baje pa dela DVD, ki je pri novi FL tudi sestici na starih ... Pri novi CX7 pa je baje drugacna naprava, ki je na SD kartice ...

 

no sej ta bo tudi na SD kartice

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no sej ta bo tudi na SD kartice

 

Sem vprasal v ponedeljek pri Primozu zraven Game v BTCju, ko se sel po svoj avto, pa pravi, da so probali DVD od nove sestice v moji sestici, ki je bila ravno takra slucajno v Gami... Torej iz tega sklepam, da je v novi FL sestici navigacija s kartami na DVDjih ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa pred kaksnim mesecem imel za eno urco Gamino sestico, ki je imela vgrajeno neko kitajsko navigacijo... pa je bil zaslon podnevi skoraj popolnoma neuproaben...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Sam izgled je bil se kar OK... ima pa nekaj negativnih lastnosti... in sicer, da volanske komande delajo bolj tako... malo po svoje... Do potovalnega racunalnika se recimo sploh ne da priti... in kar je bilo nazadnje nastavljeno (zra, trenutna poraba, povprecna poraba, doseg,...) to ostane potem za vedno na tamalem zasloncku :) ... Pa zvok aduio dela tudi ni nevemkako dober... resda mogoce zato, ker imam v svoji Bose, tukaj pa je bila navadna audio oprema ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ce je to crna cd125 5 vratna pol je tista, ki sem jo opisal tukaj:

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=6916

 

Crna sedan ja... pa polimana z reklamo :) ....

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crna sedan ja... pa polimana z reklamo :) ....

 

e tako imam jaz - podobno, samo ni zvezal osvetlitev na stikalo, tale ima stalno zatemnjen ekran za no?no vo?njo...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.