Skoči na vsebino

Ksenon li?i M6


Priporočeno sporočilo

Verjetno ste ?e pisali o tej temi . Pri prej?nji M6 GG sem imel te?ave z ksenonkami (6 x so mi menjali fokuse z ra?unalniki), zato sem jo tudi prodal in kupil drug avto (R Laguna 2). ker mi du?a ni dala miru sem ?el nazaj na M6 GG1. Zdaj ko je mrzlo sem spet opazil te?avo da mi na levem fokusu ne deluje avtomatska regulacija nivoja ?arometa.

Spra?ujem vas, ?e je kateri imel podobno te?avo in na ka?en na?in jo je re?il.

Hvala za odgovor.

Samo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsem je znana te?ava z xenonom, samo me pa zanima kak?no cesto ima? ti na tvojih relacijah in kako dolge so '

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsem je znana te?ava z xenonom, samo me pa zanima kak?no cesto ima? ti na tvojih relacijah in kako dolge so '

 

?zmeden? kaj ima to veze z regulacijo lu?i?

 

Jaz imam trenutno to te?avo,?eprav so mi ?e zamenjali oba ra?unalnika na xenonkah. :angry:

Ugotovili smo ?e,da mazdi ni xenon jaka stran-ne avtomatsko ?telanje ne svetloba oz.belota le-te.

Kako sem re?il to zagato? Enostavno -?el sem na avto moto in tam so mi jo z inbusom 8 na?telali na pravo vi?ino.

In sedaj sveti v redu.?e komu nasproti voze?em ni kaj jasno naj me vpra?a.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsem je znana te?ava z xenonom, samo me pa zanima kak?no cesto ima? ti na tvojih relacijah in kako dolge so '

 

so v glavnem 10 min relacije. glede Slovenskih cest (razen glavnih in avtocest) pa ni potrebno komentirati

 

?zmeden? kaj ima to veze z regulacijo lu?i?

 

Jaz imam trenutno to te?avo,?eprav so mi ?e zamenjali oba ra?unalnika na xenonkah. :angry:

Ugotovili smo ?e,da mazdi ni xenon jaka stran-ne avtomatsko ?telanje ne svetloba oz.belota le-te.

Kako sem re?il to zagato? Enostavno -?el sem na avto moto in tam so mi jo z inbusom 8 na?telali na pravo vi?ino.

In sedaj sveti v redu.?e komu nasproti voze?em ni kaj jasno naj me vpra?a.

 

 

Kako si pa avtomatsko regulacijo vi?ine snopa izklopil?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne dela, je ni treba izklopit, samo lu? nastavi? na vi?ino, pa je.

Najbolj?e je ?e to dela? v temi, da vidi? kak dale? ma? nastavljeno.

 

To?no tako.?e ne dela nima? itak kaj izklapljat.Una pa ki dela se bo pa? na?telala kot prej.

Najbolj?e je,da ti na?telajo na napravi za ?telanje vi?ine snopa.In dokler ne nalo?i? krcat prtlja?nik in

vas je pet noter ne bo problemov.

?e pa ?e ima? nakrgan avto,ga parkira? ob steno,kjer si si predhodno z kredo ozna?il vi?ino obeh lu?i in z imbusom spusti? lu? do ?rte.Enostavno. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ekola, se mi ne dvigne....?e druga xenonka na desni strani. :(:angry:

Mi je prav ?al,da ima vgrajen ?e original xenon.Prvo kot prvo original za en ku..c sveti in kot drugo so mi

?e enkrat na obeh lu?eh menjali elektroniko (v garanciji) in sedaj je spet vse kaput.

 

Ja ni? ?e drugo bomo fiksno na?telali na pravo vi?ino in teraj dalje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap,tko imam jaz na?telano, samo ne more? dvignit dovolj visoko, zato so kratke prekratke..... <_< tud meni je ?al da so ksenonke gor, sem ?e razmi?ljal,da bi premenjal na navadne... :huh:

 

Meni so levo na?telali na pravo vi?ino. :bravo: Sem pa tudi za ?tos narisal ?rte na zidu za kontrolirat vi?ino lu?i.

In sem ugotovil,da tudi z polno nalo?enim avtom ni velikih odstopanj v vi?ino.Se pravi,da ?e na?tela? malenkost ni?je lu?i ne bo? imel nikoli problemov z slepljenjem nasproti voze?ih.

 

Kratke pa itak svetijo bogo tako da meter gor ali dol ni neke bistvene razlike. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi mogo?e moral na dve leti ?arnice menjavat, da bi bolj?e svetlo?

 

Ne,mazda ima slabe reflektorje in posledica je,da lahko da? noter kar ho?e? in je vedno razpr?ena svetloba in slaba svetilnost.

?e ho?e? imeti res najbolj?e xenon lu?i mora? vgraditi od audija 6 not reflektorje. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne,mazda ima slabe reflektorje in posledica je,da lahko da? noter kar ho?e? in je vedno razpr?ena svetloba in slaba svetilnost.

?e ho?e? imeti res najbolj?e xenon lu?i mora? vgraditi od audija 6 not reflektorje. ;)

 

Ali pa "navadne" lu?i brez xenona in potem ?e xenon in si zmagal.

Doma imam o M6 za original xenonom in neoriginal xenonom in neorginal POSEKA original in to popolnoma z lahkoto. Je pa fino ker tud neoriginal ima le?o in tako svetlobo-snop lepo usmeri tam kot je treba.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa "navadne" lu?i brez xenona in potem ?e xenon in si zmagal.

Doma imam o M6 za original xenonom in neoriginal xenonom in neorginal POSEKA original in to popolnoma z lahkoto. Je pa fino ker tud neoriginal ima le?o in tako svetlobo-snop lepo usmeri tam kot je treba.

 

to?no tako.?e bi lahko sam izbiral bi izbral tvojo kombinacijo-res je mnogo bolj?a.

Je res dobro,ker ima? ?e vse pripravljeno za monta?o. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekola-desno xenon lu? "popravil" nivelizacijo.Kako?

Lepo.Tako,da sem hotel z imbusom 6 zvi?ati na normalno.In ko se dal kontakt in pri?gal lu?,je zasvetila v zvezde.Spustil sem lu? z inbusom nekje na normalo in ?e enkrat preiskusil.Normalno je izvedla nivelizacijo.

Pa ?e enkrat za test.Dela. :danzoman:

Na levi se pa sploh ne sli?i motor?ka.Najbr? je fu?.

 

A kdo ve,?e je sploh mo?na menjava samo motor?ka v xenonki (Ajvar?) ali je potrebna menjava cele lu?i? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni tu pa tam desna ostane na tleh... pa je lu? nova.. edino ?e so elektroniko staro pustili...

 

je pa fora, da potem avto in lu?i ugasnem, pa ponovno zalaufam in je OK... :P

 

in to dela tak ?e od takrat, ko sem avto kupil.... se pravi tretje leto po?asi.. <_<

 

naslednji voz bo VW :P

 

tam se ni? ne kvari :D:hudicek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni tu pa tam desna ostane na tleh... pa je lu? nova.. edino ?e so elektroniko staro pustili...

 

je pa fora, da potem avto in lu?i ugasnem, pa ponovno zalaufam in je OK... :P

 

in to dela tak ?e od takrat, ko sem avto kupil.... se pravi tretje leto po?asi.. <_<

 

naslednji voz bo VW :P

 

tam se ni? ne kvari :D:hudicek:

 

o se,se.kolega dela na servisu Audi WV in imajo tudi probleme s temi xenonkami-ta avtomatika je res en sh..t. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o se,se.kolega dela na servisu Audi WV in imajo tudi probleme s temi xenonkami-ta avtomatika je res en sh..t. :angry:

 

NEeee... ?!

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, danes mi menjali lu? + ra?unalnik (hvala bogu v garanciji). Ko sem zadnji? ?el na servis so jo ro?no na?telali na vi?ino, in glej hudi?a, ?ez dva dni za?ela normalno delat.

 

se pravi,da je to zdravilo za xenonke. :bravo:

Samo bo hudi?,ko ne bo ve? garancije. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi,da je to zdravilo za xenonke. :bravo:

Samo bo hudi?,ko ne bo ve? garancije. :whatever:

 

Pol se pa pr men oglas. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.