Skoči na vsebino

Preizku?nja...


qwerty

Priporočeno sporočilo

Kaj rabim jaz ?e ho?em preizku?njo dobit... Naprimer da ne registriram motorja na obali ampak si ga gor prpeljem in tukaj dam registrirat? ?e zdej nima ni?... Oz je odjavljen... Kolko je cena vsega skupaj in kaj rabim... Gre se za 150ccm 4T Aprilio Leonardo...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj rabim jaz ?e ho?em preizku?njo dobit... Naprimer da ne registriram motorja na obali ampak si ga gor prpeljem in tukaj dam registrirat? ?e zdej nima ni?... Oz je odjavljen... Kolko je cena vsega skupaj in kaj rabim... Gre se za 150ccm 4T Aprilio Leonardo...

 

Rabi? os dokumet in pa kupoprodajno pogotbo ki jo dobi? od prodajalca! In seveda dokumente od motorja!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma tole okol avta sem za?el razmi?ljat... ?tudiral bom tukaj logistiko (vem nism za ?urke itd..), pe? mam 20min faksa, ?e rabim avto stoji v gara?i Mazda, kadar je pa ni pa je ulico naprej pr dediju Hyundai na voljo.. Ne vidim neke potrebe po avtu ko smo mel pogovor na to temo doma.. Sploh potem tankanje, vzdr?evanje, servisi, parkirnine,... S skuterjem cik caka? po mestu gre? ?ez ulice ko avto ne more, zastonj parkira?, kjub temu bi pa ?e vedn lahk komot ?el vedn prek 100kmh, poraba je sme?no mala okol 2L/100km, registracija je okol 120? letno vse skupaj brez bonusa,...

Glede preizku?nje ceno sem vedel okoli 9? tablica, 4? ne?esa ?e pla?a? in zavarovanje od 12-20? pi?e... Nisem pa vedel kake pogoje rabi? izpolnjevat da jo lahko zaprosi?...

 

Bom malo ?e spremljal avto.net pa bolho, mal oglasnike po cajtngih ?e se kaj pojavi in je to to... Trenutno sem to Aprilio Leonardo 150ccm 4T na?el... Sem pa ugotovil da je zra?no hlajena... Bom videl kako in kaj...

 

L.P. Q

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imas izpit za motor?

drugace bi pa jaz raje runnerja 200 vrx gledal ce hoces 4tak t ali pa bi si brzinca vzel.kakega endurota. za po mestu pomoje zakon. glede skuterjou na obali pa pazi da te ne nategnejo..to je vse iz italije vec al manj iz odpadov.

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imas izpit za motor?

drugace bi pa jaz raje runnerja 200 vrx gledal ce hoces 4tak t ali pa bi si brzinca vzel.kakega endurota. za po mestu pomoje zakon. glede skuterjou na obali pa pazi da te ne nategnejo..to je vse iz italije vec al manj iz odpadov.

 

Po novem butastem zakonu naj bi avgusta ?el ?e enkrat vozit izpitno za 35kW... Kar se mi zdi idiotsko ker sem naredil izpit pred uvedbo novega zakona... Izpit mam ?e od avgusta 08 za A1 kategorijo... Do 11kW... Samo ali je ?e vedno do ali enako 125ccm ali so sedaj spremenili samo na omejitev mo?i? Ker v roza izpitu mi pi?e ?e <=125ccm <=11kW za A1, A2 je <=25kW (po novem je 35kW) in <= 0.16kW/kg... A kategorija je pa neomejena...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.