Skoči na vsebino

Plin v japoncih? A plin v cx7 ?e zmeri dela? A je kaj problemov?


peterrojec

Priporočeno sporočilo

Kak?ne so izku?nje s plinom in japonci?

 

A plin v cx7 ?e zmeri dela? A je kaj problemov??

 

A bi lahko malo pobrskal vpo forumu ?

 

Plin v vseh Mazdah dela BP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi lahko malo pobrskal vpo forumu ?

 

Plin v vseh Mazdah dela BP.

 

Ne sam to, ?e celo v moji laguni, ki je francoski skret na kvadrat, fajn laufa! <_<:harhar:

 

P.S. - kdor pa cinca, nej se pa raj na benz voz! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Pero sej si ze imel to temo ki si jo sam odprl pred meseci :ne vem:

 

no dela...........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jasno da dela, brez kakr?nega koli problema (CX-7).

 

Jaz spravim v plinski tank ca 50 l plina. S tankom plina naredim ca. 450 km, tank bencina (ob vo?nji na plin) pa zraven skurim na ca. 1800-2200 km.

 

 

a ni to mal velik? :ne vem:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni to mal velik? :ne vem:

 

to je zaradi mesta in kratkih razdalj...

 

imam sam 2000-2500km ko sem sel v francijo pa sem naredil 5500km z enim tankom bencina

 

Se vedno imamo s plinom porabo ala 7-8L /100 namesto 12-13L ...:)

To je pa? turbina ki STALNO zahteva benz tudi ob plinu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je zaradi mesta in kratkih razdalj...

 

imam sam 2000-2500km ko sem sel v francijo pa sem naredil 5500km z enim tankom bencina

 

Se vedno imamo s plinom porabo ala 7-8L /100 namesto 12-13L ...:)

To je pa? turbina ki STALNO zahteva benz tudi ob plinu....

 

Te bom "malo" popravil, ti ima? benz poleg samo zaradi direktnega vbrizga bencina v cilindr, da ti "hladi" bencinske ?obe, ker druga?e bi se lahko stopile in potem bi bilo ?ele sranje v obliki ???.

Turbina nima pri tem ni?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor vem turbino ?enejo izpu?ni plini... a ne radioaktivni stric?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te bom "malo" popravil, ti ima? benz poleg samo zaradi direktnega vbrizga bencina v cilindr, da ti "hladi" bencinske ?obe, ker druga?e bi se lahko stopile in potem bi bilo ?ele sranje v obliki ???.

Turbina nima pri tem ni?.

 

Tudi jaz sem tako razumel, ampak saj verjetno tudi ni tako pomembno.

 

Sam imam porabo (prera?unano v bencinske evre) ca. 9 l/100km, kar je glede na bencinsko porabo 12-13l lep prihranek, ?e posebej ker (vsaj zame) ni nobene omembe vredne slabosti povezane z vo?njo na plin.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor vem turbino ?enejo izpu?ni plini... a ne radioaktivni stric?

 

?e ?e, samo pa "bencin" "hladi" zgorevalni prostor in bat, zato pa bencinski turbaki vsi malenkost ve? pokurijo kot isti motor brez turbine.

?e bencinsk turbak dobi premalo bencina se za?ne veselica z imenum luknje v batih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e, samo pa "bencin" "hladi" zgorevalni prostor in bat, zato pa bencinski turbaki vsi malenkost ve? pokurijo kot isti motor brez turbine.

?e bencinsk turbak dobi premalo bencina se za?ne veselica z imenum luknje v batih.

 

?e sem prav razumel, bi potem turbaki teoreti?no pokurili isto kot pa ne-turbaki, ?e bi le-ti imeli druga?e re?eno hlajenje cilindra?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sem prav razumel, bi potem turbaki teoreti?no pokurili isto kot pa ne-turbaki, ?e bi le-ti imeli druga?e re?eno hlajenje cilindra?

 

:bravo::bravo:

Saj ga imajo, samo ko pa ga obremeni? pa to ni ve? dovolj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.