Skoči na vsebino

zatikanje menjalnika pri ogretem avtu


Priporočeno sporočilo

<_< dogaja se mi zelo zanimiva zadeva da ko je avto hladen gre lepo menjavat ko pa se ogreje pa se malo zatika ni se glih motece samo mi jasno kaj je narobe sumim na lamelo samo avto normalno vlece nic ne drsi kuplunga

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< dogaja se mi zelo zanimiva zadeva da ko je avto hladen gre lepo menjavat ko pa se ogreje pa se malo zatika ni se glih motece samo mi jasno kaj je narobe sumim na lamelo samo avto normalno vlece nic ne drsi kuplunga

 

Napa?no olje je v menjalniku in prepo?asi "zaustavlja" sinhrone, in se zato te?ko ujamejo v zobnike.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napa?no olje je v menjalniku in prepo?asi "zaustavlja" sinhrone, in se zato te?ko ujamejo v zobnike.

 

:D kaj naj dam not,ker menjat sem ga tak mel namen

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D kaj naj dam not,ker menjat sem ga tak mel namen

 

Takega kot je predpisano, sedaj je "zjebano" ali pa je preredko.

Siriusa pocukaj ima ve? izku?enj z mazanjem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bobi - pred cajtom mi je Sirius prodal nek preparat za menjalnike, pa se je pol ?altal kokr sekven?ni! :danzoman::P:jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe ima prav. Ko se menjalni?ko olje segreje postane preredko, zato sinhroni ne delujejo ve? dobro. Poleg tega je zatikanje menjalnika znak, da sinhroni niso ve? novi in so se deloma obrabili.

Daj noter sinteti?no olje za menjalnike 75W-90W. ?e ?eli? upo?asniti nadaljevanje obrabe sinhronov, pa tudi zobnikov, dodaj noter ?e aditiv iz bondovega programa (varianta GT). S?asoma se bo zatikanje zmanj?alo, vendar ne bo nikoli ve? "kot je bilo".

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.