Skoči na vsebino

Nakup MX-5


Ichy

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Sem nov na tem forumu in nov glede Mazd. Ve? ko sem na netu bral o MX-5, bolj mi je v?e?. I??em MK II do nekje 6.000 evrov. V o?i mi je padla slede?a:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3661251&show=1

 

vendar mi je malo sumljiva, ker ima precej (mogo?e preve?) opreme, in pa isti avto je kar naenkrat menjal lastnika. Danes dopoldne sem klical kontaktno ?tevilko in mi je ?enski glas na drugi strani dejal, da je auto prodan. Kasneje se je ponovno pojavil z drugo kontaktno ?tevilko in glej ga zlomka, ?e vedno 2. lastnik. :)

 

Ali jo gdo pozna (Mazdo), oziroma ve za kak?no v mojem cenovnem rangu?

 

Hvala vsem ?e vnaprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej lepo pozdravljen na forumu.

Kar se doti?nega avta ti?e, je te?ko karkol re?i, preden ga ne vidi?, sproba?..neke ?pekulacije so pomoje brezpredmetne, dokler se v ?ivo ne prepri?a?. Trenutno se kar nekaj miat prodaja v tem cenovnem rangu, zdej je sam odvisno od tega, kak?na barva ti odgovarja, glede same opreme pa tko ni ne vem kaj, tisto osnovno, ostalo pa niti ne rabi?. Va?no je, da je roadster in to je bistvo :bravo:

Ve?inoma se prodajajo z 1.6 81kw motorjem, ki popolnoma zadosti u?itkom, ?e si pa bolj dinami?en voznik, bi ti pa priporo?al 1.8, ki se lep?e zavrti in ima tudi ?pero. Je pa res, da pade? v vi?ji razred zavarovanja (103kw) :angry:

 

tale mi je hitro padla v o?i pa ?e motor je pravi :bravo: :

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3663503&show=1

 

lp

 

Nejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za sprejem

 

Motor je tu sicer res "pravi", samo je naprodaj ?ele konec junija. Druga?e bi bil zadovoljen z 1.6, je tudi la?je najdi kot 1.8 in kot si sam rekel, je cenej?e zavarovanje. Edino kar bi si ?e ?elel, da bi imel trikrak volan in bele ?tevce z krom obrobo :) zgleda bistveno lep?e kot s temnimi. Ne vem pa to?no ali je to pogojeno z letnikom ali opremo.

 

Kar se ti?e mojega linka, no?em delati prehitrih sodb, samo zanima me, ?e je avto komu znan.

 

Ima kdo mogo?e kak?ne (dobre) izku?nje z dealerji, katerim se pove ?eljen model in ga potem nekje v tujini poi??ejo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trikraki volan je odvisen od opreme (Volan je Nardijev)

 

bele ?tevce pa je ima Faceliftana NB Mx-5

 

lahko pa tudi na prej?njih modeli zamenja? ?tevce pa so tudi lahko lepi.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zdej je oglas izginu! <_<

 

Kar se pa ?tev?kov ti?e, se da rahlo predelat zadevo, pa da? noter "plazma" ?tevce, tko da to ti bo pa zihr v?e?! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zdej je oglas izginu! <_<

 

Kar se pa ?tev?kov ti?e, se da rahlo predelat zadevo, pa da? noter "plazma" ?tevce, tko da to ti bo pa zihr v?e?! :danzoman::P

 

poglej v predstavitvi ?lanov pod uporabnikom Peri?nik, se lepo vidi, kako izgleda plazma, jaz imam pri sebi enako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej v predstavitvi ?lanov pod uporabnikom Peri?nik, se lepo vidi, kako izgleda plazma, jaz imam pri sebi enako.

 

Daj ti meni povej,kje si dobil plazma ?tevce saj ko so enkrat tukaj gor zbirali za skupni nakup plazma ?tevcev za mazdo mx5 sploh ni bilo... Kje se jih da dobit... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.