Skoči na vsebino

Mazda 6 servis okolica Celja


Josi

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni !

 

Pravkar postal ponosen lastnik mazde 6 letnik 2004 :D.

 

Zdaj me pa zanima, kje so kak?ni dobri mehaniki v okolici Celja, katere bi priporo?ali, da dobro naredijo, pa da niso predragi?

 

Hvala za odg. LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja izku?nja s Selmarjem..

Avto pri njih cel teden zaradi te?av pri hladnem motorju..oni napake niso odkrili in po njihovo je z avtom vse ok...v petek ko smo ?li po avto so ga pa postavili v gara?o da je avto normalo ?el...naslednje jutro doma pa spet ista pesem..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? ?e v Velenju Skor?ka, sam sem klical za 1 servis za dvojko in so mi pri Skorn?ku prvotno ceno rekli ?e ni?jo kot pri Selmarju, pa potem je na koncu bilo celo ?e manj kot so rekli na za?etku. Jaz sem ve? kot zadovoljen, vse kar bilo za uredit so uredili, tudi zadeve pod garancijo (sredinski naslon za roko, parkirni senzorji), ni bilo nobenih te?av in sedaj vse dela kot je treba. pa ?e ?aka see preve? dolgo na servis, kak dan in si na vrsti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Mene tudi zanima ta lokacija. Jeseni pote?e garancija in bo potreba iskat kaj cenej?ega. A so kak?ni, kii dobro ?raufajo japonce?

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene tudi zanima ta lokacija. Jeseni pote?e garancija in bo potreba iskat kaj cenej?ega. A so kak?ni, kii dobro ?raufajo japonce?

 

So zastopnik za mazdo, tako da mislim, da znajo japonce ?raufat.

 

Sicer pa cena mojega zadnjega servisa (par dni nazaj) (M6 benz 1.8, 240000).. = 264?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.