Skoči na vsebino

MAZDA 323f 2.0 V6 GT


BOBI

Priporočeno sporočilo

js sm jih pri skorn?ku v velenju nabavu takrat ko sem jih in je bil TUV zravn.

mislim da mors se potrdilo o montazi prnest, nisem pa 100% ker js jih nism homologiru.

mi niso policaji niti enkrat siknili, pa se cez tehnicne sem vse prisel. edino spricni jih na crno preden jih das gor, js sm mel zelene pa mi je na zadnjem tehnicnem tezil

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 56
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

si mel dovolj samo TUV al si mogu prnest ?e kako potrdilo kdo ti je montiru?

To ma? H&R, ?e se ne motim, kje si jih ubavu pa kolk si dal?

 

tuv pa potrdilo o montazi in opravljeni optiki nabavo sem jih pri kolegu customgarage(uros golob)dal sem 190eur in mi je se kar on izpolnil potrdilo ki ga prej mores dvignit tam kjer bos dal vpisat in pol sn so za sipe in fedre hkrati in sn bil pet min fertig z pregledom ter dve uri pocakal na kartoncek ker sem mel pac cas drugace ti ga posljejo po po?ti

 

js sm jih pri skorn?ku v velenju nabavu takrat ko sem jih in je bil TUV zravn.

mislim da mors se potrdilo o montazi prnest, nisem pa 100% ker js jih nism homologiru.

mi niso policaji niti enkrat siknili, pa se cez tehnicne sem vse prisel. edino spricni jih na crno preden jih das gor, js sm mel zelene pa mi je na zadnjem tehnicnem tezil

 

<_< saj skoraj res ne rabis ker se mogoce res tak ne opazi ker so to terenci pred menjavo in majo koloteke velike ampak kot si sam reko za motor ki si ga dal zaj homologirat da nebi mel problemov v primeru nesrece al pac cesa tako je z fedrami takrat nisi na to stundiro ce bi kaj :whatever: mel in avto gre na pregled in glej ga zlomka neustrezne vzmeti in kazen je tu bog ne daj da povzrocis prometno te olupijo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tuv pa potrdilo o montazi in opravljeni optiki nabavo sem jih pri kolegu customgarage(uros golob)dal sem 190eur in mi je se kar on izpolnil potrdilo ki ga prej mores dvignit tam kjer bos dal vpisat in pol sn so za sipe in fedre hkrati in sn bil pet min fertig z pregledom ter dve uri pocakal na kartoncek ker sem mel pac cas drugace ti ga posljejo po po?ti

Poznam to trgovino ja, sam js bom verjetn ?ou kr k A3M kjer je cena ista (3? ni?ja), ker mam bli?je, pa ?e ?lahto mam tam :D

ma kdo z njimi izku?nje tut oni vpi?ejo kao, da so oni delal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam to trgovino ja, sam js bom verjetn ?ou kr k A3M kjer je cena ista (3? ni?ja), ker mam bli?je, pa ?e ?lahto mam tam :D

ma kdo z njimi izku?nje tut oni vpi?ejo kao, da so oni delal?

 

Nimam sicer izku?enj z A3M-om, sem pa nekaj ?asa nazaj povpra?eval po vzmetenju in sem dobil najcenej?o ponudbo pri Techno Racing-u, sicer za vzmetenje Vogtland, H&R-i pa bojada niso dosti dra?ji.

 

- Mazda 323F "BA" (VOGTLAND, - 30mm ali pa - 50mm)

EUR 166,32/set -> dobava 3-4 dni

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< saj skoraj res ne rabis ker se mogoce res tak ne opazi ker so to terenci pred menjavo in majo koloteke velike ampak kot si sam reko za motor ki si ga dal zaj homologirat da nebi mel problemov v primeru nesrece al pac cesa tako je z fedrami takrat nisi na to stundiro ce bi kaj :whatever: mel in avto gre na pregled in glej ga zlomka neustrezne vzmeti in kazen je tu bog ne daj da povzrocis prometno te olupijo

 

jep, mas prav. vse je pametno homologirat, sej naceloma ni problemov. kak CAI bi znal, pa vecja masina je tudi kar zajebano.. :/
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam sicer izku?enj z A3M-om, sem pa nekaj ?asa nazaj povpra?eval po vzmetenju in sem dobil najcenej?o ponudbo pri Techno Racing-u, sicer za vzmetenje Vogtland, H&R-i pa bojada niso dosti dra?ji.

 

- Mazda 323F "BA" (VOGTLAND, - 30mm ali pa - 50mm)

EUR 166,32/set -> dobava 3-4 dni

 

sm se pozanimu glede tega technoracinga in eni pravjo da so nateguni, je pa res da je med H&R-om in Vogtlandom razlike sam 20?. Pa teh 50mm pravjo, da je baje sam marketin?ka fora, da vzmeti u bistvu nikol ne zni?ajo ve? kot za 35mm, ?e bi hotu ve? bi mogu met pa ?e gewinde.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm se pozanimu glede tega technoracinga in eni pravjo da so nateguni, je pa res da je med H&R-om in Vogtlandom razlike sam 20?. Pa teh 50mm pravjo, da je baje sam marketin?ka fora, da vzmeti u bistvu nikol ne zni?ajo ve? kot za 35mm, ?e bi hotu ve? bi mogu met pa ?e gewinde.

 

 

Fantje LOWTEC pri Ustylu ?e zmer najbol?i best buy.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.