Skoči na vsebino

SKRITE NAPAKE NA RABLJENENM VOZILU


STAJERC

Priporočeno sporočilo

?e je imel v oglasu da je vse lepo in prav, in ?e lahko kje izvoha? oglas (skoraj povsod bi morali imeti arhive) in ?e ima? kupoprodajno in v njej ni explicitno omenjeno da to ne deluje, je to zavajanje kupca in se lahko to?i in 100% dobi?...

 

 

hehe, a so ti ABS lu?ko ven pobrali? to ful radi delajo.. to sem meni na skorn?ku naredili. sem dal klimo popravt so mi ga dali nazaj pa ABS lu?ka gori, ga peljem nazaj naj zrihtajo da je bil avto ok ko sem ga pripeljal.. pridem po avto se odpeljem in mi sploh ?tevc ne deluije, grem nazaj in mi ?ELE POTEM ko sem bli tretji? tam pove da je kar lu?ko izklopil. gamad. prvi? in zadnji? pri mazda AS Velenje.. mo?no da je da on sploh ni vedel? v takem primeru je jeba ker bojo na servisu rekli da je bla njegova krivda da ni preveril kontrolnih lu?k ob v?igu, po drugi strani pa lahko on to?i servis da so naredili poseg brez vednosti in odobritve lastnika. etc.

?e te je pa preprosto nafuku pol pa res ni problema, se hitro zaklju?i

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi smo lansko leto kupli golf 5 v oglasu je blo napisano da je vse tipi topi in potem se je pojavla napaka da je avto imal poceno glavo na masini in da naj bo imel prevozenih krepko cez 200 tisoc km napisanih je bilo 142 tisoc,seveda smo takoj kontaktirali prodajalca in se je naredu kot da on nc ne ve itd..potem smo malce zagrozil s tozbo in s cim drugim in se je tip cez en teden prikazal na vrata stanovanja z dnarjem v roki..

 

 

aja pa se za servis k smo ga naredil smo mu vzel dnar..

 

tko da je vse odvisno od tega kako znas s folkom :D:D:D

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AHA tudi skoren?ek ni taka nedol?na ovca kot zgleda, tud ?tajercev avto je bil TAM servisiran, verjetno pa tudi biv?i lastnik ni vedel da so mu zadevo tako "zrihtali"

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AHA tudi skoren?ek ni taka nedol?na ovca kot zgleda, tud ?tajercev avto je bil TAM servisiran, verjetno pa tudi biv?i lastnik ni vedel da so mu zadevo tako "zrihtali"

 

 

Vpra?anje kdo je naredil. Moo?e se je tudi lastnik tak odlo?il ko so mu povedali da popravilko ko?ta okoli 3 k eur. Danes sem ?el do prej?njega lastnika pa ga ni bilo doma. Je pa v kupoprodajni pogodbi napisano da je prodajalec odgovoren za popravilo skritih napak, ?e se le te odkrijejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam zdej pa je spet dilema kaj je skrita napaka (v tvojem primeru verjetno sicer ni dileme, lahko pa da je napako prikril ?e kak?en prej, ne tale od kerga si kupu). Ker npr. lahko prej?njemu lastniku avto super laufa, tebi pa ?e prvi dan za?ne cukat in krepavat, pa se pri tem on ni ni? lagal in prikrival ko je prodaju! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam zdej pa je spet dilema kaj je skrita napaka (v tvojem primeru verjetno sicer ni dileme, lahko pa da je napako prikril ?e kak?en prej, ne tale od kerga si kupu). Ker npr. lahko prej?njemu lastniku avto super laufa, tebi pa ?e prvi dan za?ne cukat in krepavat, pa se pri tem on ni ni? lagal in prikrival ko je prodaju! :blush:

 

 

Ni nekih diolem. Avto sem kupil od prvega lastnika. Sam vpra?anje ali ve na kak?en na?in se je "odpravila" napaka ali ne. Bomo videli, sam kr mirno ne bom tega pozabil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zgleda da skornsek rad popravi napako tako da izklopi lucko...

 

mimogrede, jaz sem imel posneto ko je mehanik priznal da je on naredil napako (konektor je narobe obrnil in skuril ABS racunalnik) skornsek se je pa se naprej delu budalo... od takrat naprej me ni blo tam, pa mislim da me tudi nikoli vec ne bo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zgleda da skornsek rad popravi napako tako da izklopi lucko...

 

mimogrede, jaz sem imel posneto ko je mehanik priznal da je on naredil napako (konektor je narobe obrnil in skuril ABS racunalnik) skornsek se je pa se naprej delu budalo... od takrat naprej me ni blo tam, pa mislim da me tudi nikoli vec ne bo

 

 

Kak lahko pa obrne? konektor (no razen ?e re?e? in ?tuka? kable).

 

Z tamalim sma ?e kr neki ma?in zamenjala pa ?e nisem videl da bi lahk kak konektor obrnil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.