Skoči na vsebino

kartuse


iceman22

Priporočeno sporočilo

ker nisem vedel kam spada ta tema sem kr tukaj napisal, namrec rabim kartuse za tiskalnik ki printa na vafel ker je v slo ta kartusa nekje okoli 100 e komad bi prosil ce mi kdo pomaga da mal pogogla in nakde kaksno cenejso varijanto ker meni googlanje ne gre veliko od rok..

 

podatki so pa teli..

 

DECOJET digital photo

 

30152 to je ena koda k ne vem zakaj je..

 

aja pa to so zivilske barve,ce mi lahko kdo pomaga..

 

hvala

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je koda kartu?e. ?rna barva.

 

Si probal v Trstu v zadrugi za sla??i?arje in pekarje?

 

 

Druga? pa direktno pri viru, samo nisem na?la cenika, lahko jih pa kontaktira? prej in vpra?a? za ceno.

 

http://www.modecor.it/english/prodotti.asp?idscat=2657

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je koda kartu?e. ?rna barva.

 

Si probal v Trstu v zadrugi za sla??i?arje in pekarje?

Druga? pa direktno pri viru, samo nisem na?la cenika, lahko jih pa kontaktira? prej in vpra?a? za ceno.

 

http://www.modecor.it/english/prodotti.asp?idscat=2657

 

 

v zadrugi nisem probal ker imam tiskalnik kake 3 tedne tko da barve je se dosti notri..sem mislu ce se da kje to narocit prek spletne trgovine itd...a mas ti tudi svoj tiskalnik ali jih das v kaki trgovini da ti to delajo?

 

sj se ukvarjas s slascicarstvom ane?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja neki v tem stilu naj bi se mi razvijala kariera :) Kaj pa ti?

 

 

Druga? nimam tiskalnika, ?e res ne gre druga? grem do PV in mi tam nardijo, druga? pa raj delam s ti?ino. Sliko zna konc koncev vsak vr?t na torto. Ti dela? varijanto na smetano al na masleno kremo in zalito z ?elatino?

 

 

Druga? pa nazaj k prvotni temi, za naro?it sem to kartu?o najdla samo na eni ?e?ki strani, ampak prera?unano pride okol 97? tko da se ne spla?a.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah moja zgodba je pa drugacna..

 

js pa delam na tem ceprav sem solan elektricar..pac cudna so ta pota ane?no ce bos kdaj rabla sliko se zapelji do kranja k meni pa ti jo naredim ali pa mi poslji mail..

ja mi pa neradi delamo s ticino ker potem je problem fila..delamo pa z masleno in smetano po narocilo...

 

obisci stran naso www.trziskisladoled.si

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.