Skoči na vsebino

izguba homologacijskega karton?ka


Priporočeno sporočilo

?ivjo.

 

imam problem ko sem kupil avto zraven nism dobil homologacijskega karton?ka. v kranju na llp-ju so mi povedali da je bil karton?ek ?e izdan in to v ?tajarskem avto domu, in da rabim za izdajo novega duplikat.

zanima me kako naj zdaj pridobi karton?ek. ali ga lahko tudi na uradnem servisu v kranju

a moram nujno na ?tajersko.

 

aja ?e nekaj ali za plati??a je nujno imeti ra?un?

 

hvala

lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo.

 

imam problem ko sem kupil avto zraven nism dobil homologacijskega karton?ka. v kranju na llp-ju so mi povedali da je bil karton?ek ?e izdan in to v ?tajarskem avto domu, in da rabim za izdajo novega duplikat.

zanima me kako naj zdaj pridobi karton?ek. ali ga lahko tudi na uradnem servisu v kranju

a moram nujno na ?tajersko.

 

aja ?e nekaj ali za plati??a je nujno imeti ra?un?

 

hvala

lp.

 

:D verjetno bos mogo prit na stajesrsko lahko pa jih prej poklices,za platisca ne rabis racuna

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm dobu z MMS-a naslednji odgovor:

 

Postopek za pridobitev dvojnika homologacijskega karton?ka je slede?.

 

 

 

Za vozila letnik 1998 ali starej?a je potrebno najprej na upravni enoti kjer je bil avto prvi? registriran pridobiti prvotno ?tevilko homologacije. (Ta podatek lahko pridobite le na UE, saj na? arhiv zajema le vozila od leta 1999 dalje. UE imajo te podatke zato ne dovolite da vas » odpravijo« z izgovorom, da tega podatka nimajo je pa res da ga bodo verjetno morali poiskati ro?no)

 

 

 

Nato nam pro?njo za izdelavo dvojnika skupaj z fotokopijo prometnega dovoljenja in podatkom, ki ste ga pridobili na UE, po?ljite na MMS d.o.o., Dolenjska cesta 242C, 1000 Ljubljana.

 

Poslali vam bomo predra?un v vrednosti 30,00?. Po va?em obvestilu, da ste predra?un pla?ali, vam bomo poslali dvojnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Homologacijski karton?ek mora? dobiti zraven avta, ?e je avto tak?en letnik, da ga mora imeti. Zato bi ti ga moral priskrbeti prej?nji lastnik, oz. mora pla?ati stro?ke izdaje duplikata. Karton?ek je treba paziti.

 

lp

 

ja sej to, ko sm se js prepozn pozanimu od katerga letnika naprej so mel avti ta karton?ek

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm dobu z MMS-a naslednji odgovor:

 

Postopek za pridobitev dvojnika homologacijskega karton?ka je slede?.

 

 

 

Za vozila letnik 1998 ali starej?a je potrebno najprej na upravni enoti kjer je bil avto prvi? registriran pridobiti prvotno ?tevilko homologacije. (Ta podatek lahko pridobite le na UE, saj na? arhiv zajema le vozila od leta 1999 dalje. UE imajo te podatke zato ne dovolite da vas » odpravijo« z izgovorom, da tega podatka nimajo je pa res da ga bodo verjetno morali poiskati ro?no)

 

 

 

Nato nam pro?njo za izdelavo dvojnika skupaj z fotokopijo prometnega dovoljenja in podatkom, ki ste ga pridobili na UE, po?ljite na MMS d.o.o., Dolenjska cesta 242C, 1000 Ljubljana.

 

Poslali vam bomo predra?un v vrednosti 30,00?. Po va?em obvestilu, da ste predra?un pla?ali, vam bomo poslali dvojnik.

 

ne rabis tega delat na upravni enoti dobis fotokopijo(izpisek)prviga tehnicniga na katerem je stevilka homologacije pol lahko gres kar stem papirom homologirat ce mas kaj in ti tam tak naredijo kartoncek ki stane 8uer plus kolko pa? pride stvar ki jo homologiras

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne rabis tega delat na upravni enoti dobis fotokopijo(izpisek)prviga tehnicniga na katerem je stevilka homologacije pol lahko gres kar stem papirom homologirat ce mas kaj in ti tam tak naredijo kartoncek ki stane 8uer plus kolko pa? pride stvar ki jo homologiras

 

bobi hvala za tole, dober da ?e nism ?ou n? rihtat ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(BOBI @ 21 Jun 2010, 08:10) *

 

ne rabis tega delat na upravni enoti dobis fotokopijo(izpisek)prviga tehnicniga na katerem je stevilka homologacije pol lahko gres kar stem papirom homologirat ce mas kaj in ti tam tak naredijo kartoncek ki stane 8uer plus kolko pa? pride stvar ki jo homologiras

 

potem to velja tudi zame ki je bil karton?ek ?e izdan

in moja mazda je letnik 2000?

lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

no uglavnem homologacijski karton?ek sm zrihtu.

?el sem v avto mo?nik v kranju ki je serviser za mazdo.

bili so zelo prijazni in mi tudi use zrihtali vse spisali pla?al sem 35 eurov in v parih dneh naj bi dobil nov karton?ek. karton?ek naj bi poslali iz mms ljubljana v kranj kjer ga bom potem tudi prevzel.

 

lp. hvala za odgovore in pomo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

no uglavnem homologacijski karton?ek sm zrihtu.

?el sem v avto mo?nik v kranju ki je serviser za mazdo.

bili so zelo prijazni in mi tudi use zrihtali vse spisali pla?al sem 35 eurov in v parih dneh naj bi dobil nov karton?ek. karton?ek naj bi poslali iz mms ljubljana v kranj kjer ga bom potem tudi prevzel.

 

lp. hvala za odgovore in pomo?

 

to?n tak sm js mislu nardit, ampak po Bobijevem nasvetu nebom metal dnarja v prazno ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Opolnoči pocenitev naftnih derivatov, dizel spet pod 1,5 evra za liter | 24ur.com WWW.24UR.COM Vlada se tokrat ni odločila za spremembo trošarin, kar ob znižanju cen goriv na borznih trgih pomeni, da se bomo naslednjih 14 dni vozili ceneje. Opolnoči se bosta pocenila tako bencin kot dizelsko gorivo –...  
    • Pogiju pristaja rožnata majica.
    • Men mal čudn zgleda, ampak važn, da si ti zadovoljen... 👍😉
    • A niso bli tut prej že? 🤔 Imam 2010 letnik. Sicer jih pa lahko zapiram samo na knof, niso avtomatsko, na zaklepanje avta. Sam čeljust je pa štekala očitno in je ploščico pobiral. Očitno ne vedno in ne čist, ampak vseen dovolj. Ploščice pa diski so ATE in sem jih menju Junija 2022, pa sem takrat fajn lepo spucu čeljust, vodila, podmazu... Slabi dve leti, pa sm pršu na želez, na zadnji desni. Sm pa biu na šihtu, zato sm mogu to hitr reševat in sprot. Potem sm gnjavu mehanika tam zraven, če mi lahko pogleda, kaj mi lahko še dans dobi, ker mu itak materjal vozjo dvakrat na dan, pa še popust ma, da grem jst lepo z avtom dons nazaj domov tut. Nisem prov velik kompliciral, naroču ATE, pa niso ble enake, vrnu ATE, potem sm vzel neke Optimal, ker je blo na zalogi in zadnjič je že nekdo spraševal na forumu o njih. Bom lahko s prve roke povedu 😄 Diska hvala bogu nism ferderbu. Za čeljust mi je pa reku, da načeloma ne rabim menjat obeh, na zalogi je bla pa samo ena za 123€, niti ne vem zdele katera, rabu sm jo tko al pa drgač. Dal jo je za 108€   Drugač pa ni nič vlekl avta, smrdel, tresl, karkol, tut zdej, k mam novo, nimam neki občutka, da bi avto bolj potegnu 😁 Dinozavrski motor, jebi ga Gledat sem šel pa, ker mi je pri namotanem volanu mal zaružilo, ko sm bremzu in sm mislu, da so verjetno opozorilni kontakti pr sprednjih ploščicah.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.