Skoči na vsebino

izpusni sistem


Ploki

Priporočeno sporočilo

Lp,

 

kje v okolici celja/ljubljane eventuelno maribora se da naredit izpusni sistem od cata naprej s fijem 60?

 

tu pri nas so rekli da ne more krivit cevi in da bi blo na prevec mestih posvasano, rostfrei je drazji kot moj avto, za 2x45 pa nevem ce je prostor.

 

2x45 pride lih neki cez 60 po povr?ini... sam bi raj mel 1x60.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa, da objasnim. Dva kolega sta pri njemu rihtala Cliota RS, Peugeota 106 Rallye (ki ima 140+hp!), Peugeot 205 (neznana konjenica :P ) ampak ko sem pa videl kako lep sistem je naredil na mojem biv?em 200SXu sem pa vedel, da obvladajo. :rispekt: Tako, da se ti spla?a. Pa za spremembo od nekaterih ?u?marjev bo? lahko rekel kaj si to?no ?eli? in stal zraven. Vsaj take so reference.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

superca... no sej tu v velenju mi je lepo priznal da mi lahk gre 60ko delat sam da bo a.) sestavljena in po?vasana all over b.) grdo zakrivljena

 

je reku nej grem drugam. :)

en dan prej so mi lukno za tehnicnega posvasali... super fantje. mimogrede bi me lahk nategnu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je normalno 450e za 2 lonca oz total ca 600e za izpusni sistem?

+ tle v velenju so me strasili da bo za zadnji sportni lonec problem s policaji.

 

etc etc.

 

a mi lahk kdo pomaga, fi60 nikjer ne pride manj kot 500e al pa je za en drek oz glasno? :(

 

edit: za sportne lonce (ror po cez) ne za prekatne. prekatni so cenej sam mi je reku da ga bom ful zademfu s tem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je mal drago. Druga?e pa samo lonca da? lahko delati temu mojstru, ki baje brez te?av zrihta glasnost po ?elji oziroma ima dovolj izku?enj, da bo vedel kako po?timati, da ne bo preglasno. Je zrihtal avspuh tudi za eno 323f 2.5 V6 turbo. Pa ?e bli?e ti je. Pokli?i ga pa bo? videl, 600? te pomoje res ne bo pri?lo. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ql, jaz bom tudi rabil cev od kolektorjev do zadnjih locev. Pa da nebom odpiral nove teme, ali pozna kdo koga ki bi mi naredil tudi inox ?portne izp. kolektorje?

 

PS:

Je zrihtal avspuh tudi za eno 323f 2.5 V6 turbo.

 

Kje pa se skriva ta mazdura zdaj?

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolektorje naredi Hemingway ampak ni poceni ?pas. Ne vem koliko se spla?a za 1,5. Tip sicer vse mere izra?una in na podlagi vseh podatkov in parametrov o motorju tudi pove koliko hp bo pribli?no pri?lo ven (ima specialen program samo za to). Mogo?e, ?e najde? nekoga, da ti bo naredil za pameten denar in data delati skupaj z Deeyanom.

 

Skriva se pa ta Mazda nekje na forumu, ampak se ne ka?e ker gre za predelave, ki niso za v javnost. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok.. velik bolj kulturne cene... (1/2 manj), reku je tut da je fajn ce je zadnc lonc 55 zarad podtlaka? a je to kej res ? :)

to je kao back pressure al kk?

sj bom tk tle vzel lonce ce ze, tiste cene so mi uber...

a ma kdo tu ventil za uravnavanje back pressurja? a ni kao backpressure slabo pri 4taktnih motorjih?

 

js sm cist zmeden ze.. vec preberem manj mi je jasn.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok.. velik bolj kulturne cene... (1/2 manj)...

sj bom tk tle vzel lonce ce ze, tiste cene so mi uber...

 

Fabi? Me veseli, da sem pomagal.

 

na homologacijo sm cist pozabu... :( se to. matr.

?e bo kolikor toliko tiho samo vozi Mi?ko in se ne sekiraj. Ti je pa? stari avspuh pregnil in si dal lokalnemu majstru dal delati. ?e se bo? zmenil s Fabijem bo avto ti?ji kot povpre?na Hon-n-nda.

 

Itak tale projekt avspuh ?e mene ?aka enkrat... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mm. je reku. ce dam 55 zadi lonc pa do tja 60 je mal vec back pressurja in potegne luft v stene in ga bol zdemfa, ?e bo pa 60 do konca bo pa mal bolj prepustn pa kr dost bolj glasn.

ampak raj riskiram par konjev da je tisje vse skupi,..

 

si pomagal, ful. :) jutri grem do tja da dam zmert vse pa ce bo slo dost hit nardit da v petek grem se casermanu rore zrihtat pa vse skup zmontirat.. do takrat bo pa tut ze ene par cukrckov na avtu.. nic vizualnega. ;)

aja, pa se ful cenej je pri fabiju da naredi 1 v 2 lonc, da bo ostalo vizualno isto kot original :) nocem zadaj nekih sodov..

 

tak si mi ful pomagal za cel izpusni sistem, mas vsaj en pir v dobrem.. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolektorje naredi Hemingway ampak ni poceni ?pas. Ne vem koliko se spla?a za 1,5. Tip sicer vse mere izra?una in na podlagi vseh podatkov in parametrov o motorju tudi pove koliko hp bo pribli?no pri?lo ven (ima specialen program samo za to). Mogo?e, ?e najde? nekoga, da ti bo naredil za pameten denar in data delati skupaj z Deeyanom.

 

Skriva se pa ta Mazda nekje na forumu, ampak se ne ka?e ker gre za predelave, ki niso za v javnost. :P

 

 

Za izpu?ne sisteme sm se sicer neki ?asa nazaj ?e zanimu pri kiss-tunigu, kjer majo sumljivo ugodne izpu?ne sisteme, ma kdo izku?nje z njimi?

 

http://www.kiss-tuning.net/new/?content=32

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tak si mi ful pomagal za cel izpusni sistem, mas vsaj en pir v dobrem.. :)

 

:jupiii: Samo dobro u?timaj potem pa ko se kdaj sre?ava me bo? peljal en krog pa bo to to. :bravo:

 

Za izpu?ne sisteme sm se sicer neki ?asa nazaj ?e zanimu pri kiss-tunigu, kjer majo sumljivo ugodne izpu?ne sisteme, ma kdo izku?nje z njimi?

 

Ne. Dostikrat je tak?na varianta kot se jo je lotil Ploki ?e najbolj?a. Custom cel sistem. ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je mal drago. Druga?e pa samo lonca da? lahko delati temu mojstru, ki baje brez te?av zrihta glasnost po ?elji oziroma ima dovolj izku?enj, da bo vedel kako po?timati, da ne bo preglasno. Je zrihtal avspuh tudi za eno 323f 2.5 V6 turbo. Pa ?e bli?e ti je. Pokli?i ga pa bo? videl, 600? te pomoje res ne bo pri?lo. :ne vem:

 

 

 

A obstaja ?e kera 323f 2.5 V6 turbo?

 

Midva imama lonce od Fabi power sam vse ostalo je custom made by Tich

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce ma v podpisu .. :)

 

anyway, meni je fabi naredu malo predebel zadnji lonec... tak da je zaj zadnji lonec najnizja tocka avtomobila :/ mogoc bom enkrat sel bolj ploscatga narest... ce ga bom dost kje pustu. drgac me pac b.k.

 

drgac pa avto je kulturno glasen (Beri - ko ga stisnes se dere ko zverina), normalna voznja je pac 2.5 V6, tih ravn ni...

 

ga je pa Cat-back bremzal tak da glava pece, zdele se je sele avto prav ofnu.. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.