Skoči na vsebino

Prvi izlet z MX-5


LabiGT

Priporočeno sporočilo

vceraj sem sel v Piran (in to takrat ko so vsi prisli nazaj), se pravi okoli 5-ih sem bil tam, do 9-ih...

po stari cesti+streha dol, to se razume

 

je pa zanimivo, da je avta kar nekaj krat treslo (slaba cesta), medtem ko sem do portugalske naredil 6400km pa ni niti enkrat treslo...

 

in n isi poklical...zloba zlobna, pa lih druge feltne sem na moja jajca dal :D

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogoce bo kmalu padla se jadranska magistrala :)

 

labi js sem sel lansko leto po magistrali dol do albanije pol pa v makedonij mas cirka 1400 km..kranj-zagreb-split-dubrovnik-budva-ulcinj-tirana-ohrid-tetovo..

 

ce bo vse po srec pa grem js drugo leto podobno turo kot ti..sam prej morva it nekam na kavo da podebatiramo stvar..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej magistrala je padla veckrat, sam ne se z mx-5 :)

s tem, da nisem sel v zagreb ampak cez rijeko

 

prvic z mazdo 6 tukaj: http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=2097&hl=

 

zadnjikrat tukaj: http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...mp;#entry165752

 

glede kave, a bos slucajno v nasi regiji kmalu? v petek odhajam tja do 6. sep

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede kave, a bos slucajno v nasi regiji kmalu? v petek odhajam tja do 6. sep

 

zdej me ne bo dol ampak pridem okoli novega leta in vrjetn bom kr lep cas dol,tko da mogoe takrat ane..ce bos kj dol ti..lahko pa se oglasis v kranju na kavo si lepo povabljen,pa cevapie mam zate zelo dobre,vrjem da so dobri cevapi..lahko ti pustim cifro na ZS..do polnoi imajo odprto pridi..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.