Skoči na vsebino

lu?ka za motor in lu?ka za sistem proti zdrsu


Priporočeno sporočilo

kaj ?e to pomeni?

 

sodelavcu sta se na 6ki letnika 2003, prevo?enih 230k km, pri?gali ti dve lu?ki...

 

potem je odklopil akumulator in je ?ez dan bilo OK, zve?er pa spet...

 

kje naj i??e napako?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pismo... a ni imel Alex istega problema s svojo?

 

seveda je... ?e na?el...

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=3682&hl=

 

 

 

Ja pa kaj ?e! Motor je ?isto normalno delal, samo ti dve lu?ki so goreli non stop kot pri tebi!

Sem pa drugi? bil zraven,ko je dal avto na diagnostiko, ker me je zanimalo, zakaj se je napaka ponovila!

Program deluje pribli?no tko, kot Windows help (Yes-no),dokler ni pri?el na konec in pokazal sliko napake! :bravo:

Zopet je bila sneta cevka,in sem jo tudi vidu! ?zmeden? Ker jo niso imeli na zalogi,so me poklicali ?ez dva dni mi jo v 15min zamenjali in od takrat je mir!

Saj je mogo?e,da je pri tebi kaj drugega, samo je tko podobno vse skupaj.... :whatever:

 

a bi kdo vedel povedati, kje je ta cevka locirana pod motornim pokrovom ? :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni so kao ugotovili,da mi ne dela prav EGR ventil.Nov?Sitnica 315 ?.

Jaz ga nisem menjal in se vozim naprej.Vsake toliko se ugasne in ?ez kak mesec ali dva se ponovno pri?gejo obe lu?ki.

In potem vsi ?lani dru?ine v en mah:evo,spet sveti prijateljica. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pri meni so kao ugotovili,da mi ne dela prav EGR ventil.Nov?Sitnica 315 ?.

Jaz ga nisem menjal in se vozim naprej.Vsake toliko se ugasne in ?ez kak mesec ali dva se ponovno pri?gejo obe lu?ki.

In potem vsi ?lani dru?ine v en mah:evo,spet sveti prijateljica. :D

 

jest se menjal egr pa ?e cevke vse ,pa mi ?e vedno gorita, tako da naj se gre solit vse skupaj.

 

 

 

:hudicek::angry2::angry::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest se menjal egr pa ?e cevke vse ,pa mi ?e vedno gorita, tako da naj se gre solit vse skupaj.

:hudicek::angry2::angry::vskalo:

 

Sej to je tukaj problem.Ve?inoma se z samo menjavo EGR ventila ne re?i ni?. :(

To sem ?e velikokrat prebral na tujih forumih.

 

Pol pa se grejo-pa zamenjajmo ?e to,pa ?e to...in ? se kopi?ijo.Ma ne v na?em ?epu.

 

Trenutno sem brez light-showa,ker sem pri menjavi xenon ?arnic odklopil kleme.In lu?ke ?ude?no izginejo.

 

Kot sem ?e napisal,?e te ne motijo te lu?ke se lahko komot naprej vozi?. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Meni se je enako zgodlo, pri?gani obe lu?ki, diagnoza EGR ventil je potrebno zamenjat. Zaenkrat sem ga dal spucat, lu?k ni ve?, poraba je padla, bomo vidli kako bo... :huh:

 

Me je pa za?el avto fejst zajebavat in to kar naenkrat oz. vse v enem mescu. Najprej EGR, pol baje pu??a cev klime (zaenkrat smo zamenjali tesnilo), pred par dnevi mi je crknil ?e kabinski webasto grelec,. ki je 5 let delal bp, zdaj pa samo ?e kadi... :angry:

 

Je pa avto letnik 2003, prevo?enik cca 195k km in sem o?itno nekje "na meji". Bojim se samo, da ne bo ?lo navzdol oz. se bodo ti stro?ki za?eli kopi?it...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni so kao ugotovili,da mi ne dela prav EGR ventil.Nov?Sitnica 315 ?.

Jaz ga nisem menjal in se vozim naprej.Vsake toliko se ugasne in ?ez kak mesec ali dva se ponovno pri?gejo obe lu?ki.

In potem vsi ?lani dru?ine v en mah:evo,spet sveti prijateljica. :D

 

Alex, da nima? ti slu?ajn Renoja, tam se baje te lu?ke pri?igajo in uga?ajo kar same od sebe, brez razloga! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.