Skoči na vsebino

vgradnja daljinskega centralnega zaklepanja in zaklepanja stekel


Priporočeno sporočilo

Skratka , kupil bi remote daljince plus receiver enoto in enoto za avtomatsko zapiranje stekel me pa zanima ?e je kdo ?e to montiral noter , oz ker brand priporocate.

 

lp

 

Js sm u svojo C-jko montiru Giordon-a ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to si pol dobu pr nekem dejanu u mb ? a ti dela ok pa kok je kej butast za notr dat , ce se ti da mal postopek opisat :) js nekak gruntam da bi ga dal u voznikova vrata + se un za sipe da ti jh gor fukne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to si pol dobu pr nekem dejanu u mb ? a ti dela ok pa kok je kej butast za notr dat , ce se ti da mal postopek opisat :) js nekak gruntam da bi ga dal u voznikova vrata + se un za sipe da ti jh gor fukne.

 

U bistvu sm ?ou kr na njihovo spletno trgovino: http://www.giordon.si/alarmi.html

 

S tistim mehanizmom, da ti ?ipe zapre ob zaklepu se mi ni dal zajebavat. tisto ?katlo sm pa js namontiru pod volan na plastiko z obojestranskim lepilnim trakom. kable sm pa vleku v voznikova vrata skoz cevko, ki so ?e original kabli noter.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej prjatu glazbe,povej kaj te mu?i :)

Ti bi rad mel zmontirano dalinsko centralno zaklepanje?

Najprej mi povej ?e ?e ima? centralkno zaklepanje notr, al nima? ni?!!!

Kaj si nabavil za eno centralno zaklepanje in pa ?e nima? ?e v orginalu zaklepanja mora? dodatno kupit tudi motor?ke za oboje vrata ali vse 4 nevem kok vrat pa? ima?!

 

?e bo? priden ti bom pomagal pri monta?i ;)

(ZS)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

motor?ke mam ?e v ve?ini vrat , mo?nost je edino da v voznikovih ni, ker jih pa? odpira? z klju?em. daljinsko centralno mi je zrihtal en kolega pac eno ebay cungalunga sam kokr vidm ma kr opcij , tkoda je ok :) mu?i me samo kakom to skp napelal , da ne bom ko bo enkat tapeta dol sam debel gledal pa nazaj sraufal :)

 

 

btw : sodelavci se mi ze smejijo zakaj v tok star avto dajem daljinsko :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klopko pa bi mel kdaj ksne pol urce cajta pa ksn six pack dostavm da se tole mal pogleda ce se da na hitr notr zmetat ? :)

 

na hiter tole nebo ?lo, bo? rabu vsej 2 urce, da potegne? kable, pogrunta? kiri so pravi, itd, itd... ;)

 

U voznikovih vratih je pa glavni motor?ek ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse kar bo? moral je v voznikova vrata dati motor?ek in potegnit 2 kabla od motor?ka do enote za daljinsko zaklepanje. Vse ostalo bo? pa na?el ali pri varovalkah ali pa malo nad varovalkam, kjer so skriti vsi releji za smernike.

 

in pa z enote na akumolator, pa z enote na sireno... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bleki povej a ma? centralno zaklepanje al ga nima??

Druga? pa povej kdaj ma? ?as,?e ma? ?as ju3 dopoldne se uglas pr men v ?rnu?ah ;) druga?e pa Ra?unaj tam dobro urco dela (?e je treba zmontirat ?e motor?ek)

Uglavnem oglasi se pa bova vidla kaj imava in kaj nama falin na pamet ne bom ve? govoril ;)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bleki povej a ma? centralno zaklepanje al ga nima??

Druga? pa povej kdaj ma? ?as,?e ma? ?as ju3 dopoldne se uglas pr men v ?rnu?ah ;) druga?e pa Ra?unaj tam dobro urco dela (?e je treba zmontirat ?e motor?ek)

Uglavnem oglasi se pa bova vidla kaj imava in kaj nama falin na pamet ne bom ve? govoril ;)

 

lp

 

debest , velja , samo mi pustis na ZS ksno telefonsko ? od tebe je namrec nimam
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.