Skoči na vsebino

Nesre?e :(


Andriy

Priporočeno sporočilo

Ravnokar sem bral 24ur.com in na?el pod ?rno kroniko.

 

In spet opomin kako na hitro se ti lahko nekaj tak?nega pripeti, kjub temu da vozi? normalno.

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/prehit...-grozljive.html

 

Tisti ?rni avto mi nekako ne gre z glave, a je 6-ka al ni?

 

Kdor koli ?e je upajmo na najbolj?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tale nesre?a je res bedna ja. :( Predvidevam, da je te?je po?kodbe glave fasal un v 206CC ko je zalomilo streho. Mazda 6 pa ne vem, zadnji konec je sumljiv, sli?i na kakega Mondeota.

 

V vsakem primeru pa ?elim tem ljudem samo najbolj?e. :(

 

Mondeo je to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je 6ka, in ?koda jo je. :angry2:

 

 

Hmm to, ni ?estka pa sej itak ni va?no. Sumljivo pa je to kako, da je ta v tem ?rnem avtu ima hude po?kodbe glave pa vozilo sploh ni mo?no po?kodovano. :ne vem: o?itno ni bil privezan, ker pas in airbag bi morala z lahkoto opraviti nalogo varovanja ?oferja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm sam nisem razbral kdo izmed niju je pripeljal nasproti in kdo je vozil za tovornjakom. ?e mene vpra?a? je po?kodbe glave utrpel tip v 206ki. ?e nisi privezan ti pa airbag zlomi vrat. ?e ti zlomi nos ali malo ope?e dvomim, da si potem v smrtni nevarnosti. V glavnem grdo vse skupaj.

 

Tisto z unim, ki je pobegnil nakar so pri?li policisti in je klical 113 in ?el (sam?) nazaj na prizori??e nesre?e pa pomoje razumejo samo avtorji ?lanka. Sfalirani ?tudenti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem glih iz unih koncov doma, mi ni uspelo to?no zvedet kateri avti so bli in kaj je blo to?no res pri tej nesre?i. Je pa bla cesta zaprta dobre 3 ure.

 

Je pa pri nas velik selja?ke mularije, ki si kupi npr. BMW letnik 19xx,muske za 2000? (da ja vsi mislijo, da ima registriran avtoradio in ne avta) in potem samo gas

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.