Skoči na vsebino

Klima mazda6


Priporočeno sporočilo

Zadnje ?ase opa?am, da mi klima po nekaj kilometrih vo?nje sama preklaplja iz re?ima avtomatskega delovanja na 'pe?' na?in - eko. Pri tem navije ventilator skoraj do konca. To se ponavlja ve?krat, kljub temu, da ponovno pritisnem tipko za avtomatiko.

Kak?na ideja, ka bi lahko ?lo narobe ? :(

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje ?ase opa?am, da mi klima po nekaj kilometrih vo?nje sama preklaplja iz re?ima avtomatskega delovanja na 'pe?' na?in - eko. Pri tem navije ventilator skoraj do konca. To se ponavlja ve?krat, kljub temu, da ponovno pritisnem tipko za avtomatiko.

Kak?na ideja, ka bi lahko ?lo narobe ? :(

 

Verjetno res, probaj se 2x pritisniti gumb AC - izklop/vklop takrat mora delati izkljucno na AC in ne AC/ECO

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno res, probaj se 2x pritisniti gumb AC - izklop/vklop takrat mora delati izkljucno na AC in ne AC/ECO

 

Ni res, ko je notranjost dovolj ohlajena se klima samodejno prestavi na ac-eco.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na obeh mojih mazdah ko si 2x pritisnil AC je bilo stalno na AC, ne glede na temperature - preverjeno!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.