Skoči na vsebino

Mx-5 po zahodni Sloveniji


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Je bla punca na obisk za vikend in sem se odlocil, da bova ostala (bolj ali manj :) ) v Sloveniji...

In sem zato naredil tour de zahodna Slovenija, ker mi je ta del najbolj vsec.

 

Start je bil v LJ v petek popoldne, do Jesenic po avtocesti (vmes je nekje pri Kranju dezeval, ampak kot sva ze prej pogruntala ce se peljes dost hitro, cca. 130-140 nc ne dezuje noter :danzoman: ), potem pa prvi postanek:

 

1. Kranjska Gora

Objavljena slika

 

2. Hehe poleti (no jeseni) izgleda smesno brez snega...

Objavljena slika

 

3. Potem se je nadaljevalo proti Italiji (Predel), tole sliko bom dal zaradi lepe narave :D

Objavljena slika

 

4. Ok dost Italije, gremo spet v Slo.

Objavljena slika

 

5. O jea, nekdo je v elementu tukaj :)

Objavljena slika

 

6. Dobrodosli v leto 1989...

Objavljena slika

 

7. Pit stop zaradi nuje... :P

Objavljena slika

 

8. Mx5 Kluze

Objavljena slika

 

9. Petkov cilj, hotel Dobra vila, Bovec.

Objavljena slika

 

10. Tale hotel zelo priporocam, je zelo lep, velike sobe (sem izbral sobo 69 hehe) in ni tok drag za svojo kategorijo (ca. 130 eur)...detajl iz sobe 69

Objavljena slika

 

 

 

11. Sobota se je zacela dezevno...hiter pozdrav Kaninu

Objavljena slika

 

12. In potem nadaljevanje poti, se vedno po zahodni Sloveniji ampak juzno...Jezero pri Mostu na Soci

(streha zal gor)

Objavljena slika

 

 

13. Mx5 Solkanski most...pocasi je nehalo dezevat

Objavljena slika

 

14. Ali pa iz zgoraj :) (via Goriska Brda)

Objavljena slika

 

15. Goriska brda in streha je spet sla dol :vesel:

Objavljena slika

 

16. Spet v Italiji, tokrat Gorica, kjer so imeli nekaksen festival tujih hran (nisem vedel majkemi :P), so bli se albanci in srbi, seveda cevapi all over :D

Objavljena slika

 

17. Pol sem ostal kr v Italiji (ker je pac blizje) do Kopra. Drugi cilj: Piran

Objavljena slika

 

 

18. Pogled iz gromozanske terase (hotel Piran, soba Rondola)

Objavljena slika

 

19. Jao kera romantika :)....itak sva se kopala, ni bla tok mrzla voda

Objavljena slika

 

20. Judgement day prihaja

Objavljena slika

 

 

 

21. V nedeljo pa po stari cesti nazaj proti LJ, z vmesnimi postanki, Prvi je bil tista slascicarna pri crnem kalu

Objavljena slika

 

22. Naslednji postanek, Lipica

Objavljena slika

 

23. In zadnji postanek pred LJ, Predjamski grad

Objavljena slika

 

In pol LJ. To je to. A ni Slovenija carska? Sam en del, in koliko razlicnih lepot...vsakic znova me preseneca

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebe**i Labi, ko gledam tele tvoje fotopise si zelim, da bi mel vec casa. Svaka ?ast, izkoristita ?as preden bo 'punca' kaj ve?....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam vsem tudi skok ?ez mejni prehod U?ja k 'Slovencem' v Reziji. Vedno te sprejmejo kot svojega, samo upam da jim je kaj ostalo od ceste, ki je vedno bila boga.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.