Skoči na vsebino

Pomo? pri ?tudiju


PATO

Priporočeno sporočilo

Evo, ker se na tem forumu v va?i virtualni dru?bi po?utim tako doma?e, sem si privo??il eno temo, ki mi bo kdaj pa kdaj pri?la prav, ?e bo seveda kateri lahko pomagal ;) namre? za?el sem s ?tudijem arhitekture in ker je skoraj malo preve? da bi skakal za stavbami po celi Sloveniji, bom preizkusil sre?o tudi na tem forumu, da mi kak dobrosr?ne? pomaga :)

 

 

No tako za?enjam kr s prvim vpra?anjem...

Je kdo doma blizu Peri?eve ulice v LJ? Potreboval bi slikovni materijal od tamkaj?njih vrstnih hi? arhitekta Danila F?rsta iz leta 1957. Se pravi Peri?eva ulica 10-16 ali 20.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuuuu, superca :) Ja zdaj nekih posebnih zamisli nimam... Lahko malo improvizira? :D (edino morda od spredaj kako slikco- ene hi?e, pa potem kako sliko vseh 6 v vrsti,... vse kar bo bo dobro in zelo ti bom hvale?en).

 

PS: Resni?no upam da se kdaj sre?amo in ko se sre?amo me kr pocukaj ;) se ti resni?no ?elim oddol?it s kak?no pija?o ali dvema B)

 

 

(patrik_z_717@hotmail.com)

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eeeeem... prej sem pozabil. ?e bo? lahko bi mi zelo koristlo ?e slika? od spredaj pa od zadaj, da si znam predstavljat kako je to ?udo zgrajeno. Po teh prerezih kaj smo jih dobili se mi en ku*ac sanja kako je to vse skupaj :D

 

?e ti pa uspe znotraj dele stanovanja slikat (stopni??e, pa kako je to s sobami povezano potem pa si ?e zaslu?i? denarno nagrado ;) smrtno resno ker mi je kr te?ko :S ).

 

 

 

He he en vic :D .... Ko bom ?ez kakih 5+ let kaki nate?aj zmagal pa ko dobim tistih nekaj 10k ? se bom spomnil na tebe :mi pijemoo: he he he

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, bom probala vdret notr kako. Lahko ti slikam ginekolo?ko ordinacijo, k je spodi :D

Al pa parkirno hi?o, ki je pod temi stanovanjskimi hi?ami. Je not parkiran en avto, k sploh ne znam ocent kok ?asa ?e. Par let pomoje, toooook je pra?en. Bom slikala mogo?e :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ninja, ?e eno pro?njo imam :blush: ?e ti je bi te prosil za ?e par fotkic...

 

Tele vrstne hi?e me ?e zanimajo (zelena pu??ica)...http://maps.google.com/maps?q=46.066028,14....00239&z=19

 

?e se ti bo slu?ajno za ?etnit tja pa da ne bo preve? mrzlo ali de? ;)

 

(sprednjo in zadnjo stran, od blizu fasado spredaj in zadaj-da se razlo?i materijal,...).

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.