Skoči na vsebino

Kromirani Dodatki


mazda rx-8

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

Zanima me, ?e ima kdo kak?ne informacije kje bi lahko dobil kromirane dodatke za mazdo rx-8 po dokaj normalni ceni. Sem bil namre? pri poobla??enem prodajalcu pa mi je za neke malenkosti ( kromirana oznaka rotacijskega motorja na sprednji maski, 2 x po dva kromirana nastavka na vsakem zra?niku pri sprednjem blatniku in kromirani dodatki okrog izpuha.... gre resni?no za zelo male dele...) izra?unal ceno 185.000 SIT... Tisti, ki veste za kak?ne malenkosti gre lahko sami ocenite dejansko vrednost izdelka. Za tak?en denar dam na avto raje kaj ve?jega.

?e veste za kak?ne neorginalne, vendar kakovostne izdelke, bi vam bil zelo hvale?en. Lepo se imejte!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... za rx-8 bo tega verjetno ?e bolj malo...

mogo?e kje v tujini...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da lih nebi blo fajn na avto kot je RX-8 stavit rabljene dodatke....moje mnenje!

 

Sicer sem pa sli?al za enega tipa ki ti lahko al plastiko kromira al pa dejansko naredi kalup iz aluminija in nardi zadevo.....slednja verjemi da bi bla najbolj?a.....

 

Sam na ?alost nimam kontaktne ?tevilke...en kolega je zadnji? kromiral ogledala, pa neke plastike okoli zra?nikov....pa mislim da ni blo ne vem kako drago....

 

 

Kakorkoli....ko dobim kontakt ti sporo?im...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tak ti bom povedal! ?e si imel denar za Mazdo RX-8 mislim da teh 185.000 SIT za kromirane dele ti ne bi smelo biti ?al in razmi?lati kje bi jih dobil ceneje, vedi da vozi? le eksota! ?e pa ?e pa poglej po kak?nem e-bayu vendar upaj ?e bo? kupil kaj kromiranega da bo tudi tako precizno pasalo na avto kot original!

 

Brez zamere, vendar tak?no je moje mi?lenje, to je enako v kak?ni ve?ji tovarni kjer kupijo "?efi" kak?en stroj za ve? tiso? evrov in potem ko pa morajo kupiti mazivo in kvalitetna maziva niso poceni in bi potem najraje vlivali vodo noter!

Malo sem mogo?e zbluzil.... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav!

Zanima me, ?e ima kdo kak?ne informacije kje bi lahko dobil kromirane dodatke za mazdo rx-8 po dokaj normalni ceni. Sem bil namre? pri poobla??enem prodajalcu pa mi je za neke malenkosti ( kromirana oznaka rotacijskega motorja na sprednji maski, 2 x po dva kromirana nastavka na vsakem zra?niku pri sprednjem blatniku in kromirani dodatki okrog izpuha.... gre resni?no za zelo male dele...) izra?unal ceno 185.000 SIT... Tisti, ki veste za kak?ne malenkosti gre lahko sami ocenite dejansko vrednost izdelka. Za tak?en denar dam na avto raje kaj ve?jega.

?e veste za kak?ne neorginalne, vendar kakovostne izdelke, bi vam bil zelo hvale?en. Lepo se imejte!

Poizkusi? lahko tukaj:

 

http://www.chromdesign.de/frame.htm :D

 

in

 

http://www.ath-hinsberger.de/athshop/shop.htm B)

 

Mogo?e pa se bo kaj na?lo tudi zate!

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore in pomo?!

Odgovor "Mazda 323"... Ne gre, da ne bi dal, ampak, ko bi ti vedo kake malenkosti so to ( ?e te zanima jih ima? v mazdinem original prospektu za rx-8 )... Poznam dolo?ene cene izdelko iz kovine... pa mi verjamite, da cena teh ( nabavno gledano ) ne presega niti 10.000 SIT. Ko sem povpra?eval po teh izdelkih pri poobla??enem prodajalcu, sma se skupaj z njim, ko sma ugotovila ceno prav nasmejala. ?e sam ni mogel verjet, kako so tokrat pretiravali ( primer... ?tirje ravni , ni? kaj posebaj oblikovani 3cm nastavki na zra?nikih 40.000 SIT ) :o . Kaj ho?emo! Priznam pa, da raje za tak denar kupim nov izpuh ali kaj drugega bolj konkretnega.

?e enkrat hvala za odgovore! Lepo se imejte!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.