Skoči na vsebino

'Zimsko spanje' avtomobila


Chevagi

Priporočeno sporočilo

Jaz bi v vsakem primeru odlopu kleme akumulatorja, potem pa enkat na 14 dni bi ga pa zalaufal, morda se kar malo popelju z njim, al pa vsaj da na mestu malo laufa! :danzoman:

 

P.S. - nekateri pravjo, da ?e dlje cajta stoji na mestu, ga je dobro vsaj mal prepeljat, ker se ti gume nekak posedejo oz. ratajo lahko "kvadratne", ?e je to kej res na tem, te?ko re?em! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi v vsakem primeru odlopu kleme akumulatorja, potem pa enkat na 14 dni bi ga pa zalaufal, morda se kar malo popelju z njim, al pa vsaj da na mestu malo laufa! :danzoman:

 

P.S. - nekateri pravjo, da ?e dlje cajta stoji na mestu, ga je dobro vsaj mal prepeljat, ker se ti gume nekak posedejo oz. ratajo lahko "kvadratne", ?e je to kej res na tem, te?ko re?em! :bravo:

 

moj avto je spomladi stal na mestu priblizno 3 tedne z zimskimi gumami,in ko sem kon?no z njim odpeljal na avtocesti je tko treslo pa ropotalo da sem mislu da mi bo avto razpadu in potem sem se nekje med celjem pa konjicam ustavu pri vulkanizerju in sem dal nove letne gume gor,zimske sem mogu pa stran dat..res da so ble 3 leta star,ampak mislim da so kvadratne ratale..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, mislim, da je lahko problem zlasti pri gumah in akumulatorju. Prej?nji avto sem dvakrat ?e tako pustil, celo dlje. Takrat sicer z gumami ni bilo te?av, ampak na starem golfu skoraj opazil ne bi, ?e bi bile kvadratne. :hudicek:

Akumulator pa je res prvi? ?el rakom ?i?gat (resda je imel ?e 6-7 let). Res najbolje, da mi ga bratec vsake toliko pelje na sprehod... :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ra?unalo in drugi elektri?ni sistemi? Ne bodo ni? u?aljeni, ?e jim vzamem akumulator za dva meseca?

 

samo radijo....ostalo je EPROM, kje pa bi bili ce bi se vse zbrisalo, vsakic ko odklopi? aku :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re?itev za gume je pa stiropor, na katerega se zapelje? z vsemi kolesi in so lepo na mehkem.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.