Skoči na vsebino

Bluetooth mazda 3


Priporočeno sporočilo

Mal sem brskal po forumu in nisem nikjer zalsedil nobenega podobnega problema.

 

Danes semu gotovil, da se nobeden od telefonov no?e povezati z avtom (original BT in?talacija ki jo ima oprema TX Plus). Ko sem hotel z govornim ukazom spremeniti povezavo na drug telefon, mi je od za?etka, ko je "tetka" prebrala vse telefone in mi dala mo?nost izbire, najprej kr ven metalo in se je spet oglasil radio. Potem sem spet pritisnil tisti gumb za govor, se sploh ni odzivalo-kak?nih 2x-3x.

 

Ko sem ga kon?no spravil k sebi mi je spet ven metalo kr nekje na sredini oz. je za?el kr igrat radio...

 

Kon?no sem po ve?kratnih poskusih pri?el da sem lahko izbral drug telefon je bila potem ti?ina in na ekranu je pisalo "selecting phone"...

 

Odklopil sem tudi akumulator in dr?al zavoro, priklopil nazaj in ni blo kaj bolj?e.

 

Ko sem na telefonu preko BT na?el napravo "mazda" in pritisnil da se pove?eta, mi je telfon javil da je naprava vidna, vendar se ne more povezati z njo... Moja dva telefona sta se povezala brez problemov.

 

Koda za povezavo 0000-se je tu kaj spremenilo v avtu ali telefonu...

 

Ne najdem ve? ideje kaj storit :vskalo: . Sem jaz kaj zaj.... ali gre za kaj drugega. Telefona sta SE in LG-prej od za?etka delovala normalno.

 

Avto: M3, 2010, 1.6 TX Plus

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss hvala za nasvet. :bravo:

 

Sem pravkar izbrisal vse telefone (z govornimi ukazi) in na novo uparil SE in deluje BP. Tudi v knjigi sem prebral, da se lahko uparjeni telefoni ?ez ?as izni?ijo zato lahko naprava ne deluje pravilno oz se prekine povezava z njimi.

 

Upam da bo ta nasvet lahko pri?el ?e komu prav...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha se pravi mazdin bluetooth je pol sam za telefoniranje in ne igra mp3

skoda, pri meganu me je to navdusilo (se poveze s telefonom in vse komade, ki jih mas v telefonu zazna, edin ne pokaze naslove komadov, ampak to itak nima veze)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MP3 lahko poslu?a? iz telefona oz. bilokatere BT naprave pri mazdi. To sem glih sprobal za star let, ker je en kolega prinesel novo musko na nokiji in smo jo kar preko mojega avta poslu?al...Preprostocse je pomikal med komadi. Zanimino ve bilo to, da ko je pri?el sms (za staro leto jih prileti velik), se je muska malo sti?ala za 2-3 sekunde in potem je igralo normalno naprej. Zanimivo je bilo videt, kot bi imel avto na daljinca, ker smo stali zunaj on pa je prestavljal komade preko telefona.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal sem brskal po forumu in nisem nikjer zalsedil nobenega podobnega problema.

 

Danes semu gotovil, da se nobeden od telefonov no?e povezati z avtom (original BT in?talacija ki jo ima oprema TX Plus). Ko sem hotel z govornim ukazom spremeniti povezavo na drug telefon, mi je od za?etka, ko je "tetka" prebrala vse telefone in mi dala mo?nost izbire, najprej kr ven metalo in se je spet oglasil radio. Potem sem spet pritisnil tisti gumb za govor, se sploh ni odzivalo-kak?nih 2x-3x.

 

Ko sem ga kon?no spravil k sebi mi je spet ven metalo kr nekje na sredini oz. je za?el kr igrat radio...

 

Kon?no sem po ve?kratnih poskusih pri?el da sem lahko izbral drug telefon je bila potem ti?ina in na ekranu je pisalo "selecting phone"...

 

Odklopil sem tudi akumulator in dr?al zavoro, priklopil nazaj in ni blo kaj bolj?e.

 

Ko sem na telefonu preko BT na?el napravo "mazda" in pritisnil da se pove?eta, mi je telfon javil da je naprava vidna, vendar se ne more povezati z njo... Moja dva telefona sta se povezala brez problemov.

 

Koda za povezavo 0000-se je tu kaj spremenilo v avtu ali telefonu...

 

Ne najdem ve? ideje kaj storit :vskalo: . Sem jaz kaj zaj.... ali gre za kaj drugega. Telefona sta SE in LG-prej od za?etka delovala normalno.

 

Avto: M3, 2010, 1.6 TX Plus

 

Kolk stane tale super duper BT ?

Js uporabljam Papagaja(parrot) in dela da gate trga, je pa res da je pol ?e en displej?ek treba met, samo dela pa tik tak.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk stane tale super duper BT ?

Js uporabljam Papagaja(parrot) in dela da gate trga, je pa res da je pol ?e en displej?ek treba met, samo dela pa tik tak.

 

Original. Spada pod opremo TX plus

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Malo si bom sposodil temo.

 

Sam si lastim mazdo 6 TX plus, bluetooth deluje BP, moti me edino da ne prikazuje imena iz imenika, ampak vedno izpi?e samo telefonsko ?tevilko (kadar me kdo kli?e). Na telefonu je SAP protokol vklopljen. Ne vem ?e je pri vseh tako in vgrajen bluetooth nimam podpore za SAP ali je mogo?e kaj narobe pri meni.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni tudi ne. ?e gre? pogledat na mazdino stran (v navodilih od avta pi?e kako se stran imenuje), bo? videl kateri telefoni so kompatibilni in kaj dolo?eni modeli vse podpirajo z mazdo. Kolikor je meni znano zaenkrat to ?e ne gre pri mazdah. Ali pa?? :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mazdi bo to mogo?e ?ez 5 let :P

 

Je pa fajn sem imel v Altei prvi?, druga?e mora? vedno iskati telefon da vidi? kdo te kli?e...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj in danes sem nekaj experimentiral v eni CX-7 2.2 navor, in BT razume "skoraj" vse, razen ?tevilke pa so tema, potem ni hotel prikazat imen in ne ?tevilke, skratka gumbov cel kup ampak upravlja? pa jih lahko samo z glasom, nelogi?no.

 

Muzika s telefona pa seka u 0. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.