Skoči na vsebino

Radio v Mazdah6 02-08


Priporočeno sporočilo

Ker sem nabavil ?e skoraj vse, kar sem hotel dokupit za svojo ?estico, me zanima ?e, ?e je pri nas obstajal tudi radio na mp3, ki ima mp3 changer?

 

lp

 

Ne, na ?alost.

Razmisli o XcarLink-u, al pa AncarLink-u.

Sem imel in ?e imam oboje in dela odli?no, pa ?e cd-jev ni treba ?gat, enostavno usb klju? ali pa SD kartico, kjer lahko bri?e? in dodaja? komade za tren oka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem nabavil ?e skoraj vse, kar sem hotel dokupit za svojo ?estico, me zanima ?e, ?e je pri nas obstajal tudi radio na mp3, ki ima mp3 changer?

 

lp

 

obstaja aftermarket cca 400? - ima pa vse DVD, TV, GPS, bluetooth, touch screen, mp3...skratka alles

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa se da gor priklopit original ozvo?enje? Pa komande na volanu ?e delajo?

 

lp

 

P.S.: Radio na mp3je je obstajal?

 

tiste aftermarket, ti pol ene funkcije ne bojo delale (trip info)

drugace pa je bil original za mp3

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tiste aftermarket, ti pol ene funkcije ne bojo delale (trip info)

drugace pa je bil original za mp3

 

XcarLink in Any car link NIMATA nobene veze z ostalim, trip in poraba in nevemakaj.

Komande delajo tako kot je treba, komad naprej-naza, glasnost mute.

 

?e gre? pa v extrem in gre? zamenjat original radio z drugim potem pa je lahko jeba, razen ?e bi vgradil dodatno v zgornji predal touchscreen in ra?unalnik(se dobi prav za mazdo 6 in ga celo en ali ve? foruma?ev ima) in ga potem priklopil na original radio.

Evo ?e LINK.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem odgovoru glede na ta, kar je jures napisal...

pa mislim, da eclipse noce met xcarlink (glede na to, da se je potrudil in dobil original tapecirung in leder zice, bo z lahkoto najdu se original mp3 player)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tista napravica (v zgornjem predalu) mi je kar v?e?, ker vsaj po slikcah sode? zgleda, ko da je bla ?e original noter :) Kako pa je kaj z uporabnostjo? Ker se more? za prestavljanje potem stegovat naprej na armaturko, da menja? pesmi itd.?

 

Zaenkrat pa bi potem najraje mp3 radio na?el, sem upal, da obstaja tudi mp3 s changerjem :) (kasneje bomo pa vidli ?e glede ostalega :))

 

?e to, ?e mogo?e ve, ali je odvisno od original radia, kak?en je, da se da Bose gor priklopit, je kak?en dodaten konektor, ali je pri vseh isto?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Original mp3 changer ima samo nova mazda 6, prej?nja je bila single mp3-cd.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem odgovoru glede na ta, kar je jures napisal...

pa mislim, da eclipse noce met xcarlink (glede na to, da se je potrudil in dobil original tapecirung in leder zice, bo z lahkoto najdu se original mp3 player)

 

jaz v CX7 nisem izgubil BCja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tista napravica (v zgornjem predalu) mi je kar v?e?, ker vsaj po slikcah sode? zgleda, ko da je bla ?e original noter :) Kako pa je kaj z uporabnostjo? Ker se more? za prestavljanje potem stegovat naprej na armaturko, da menja? pesmi itd.?

 

Zaenkrat pa bi potem najraje mp3 radio na?el, sem upal, da obstaja tudi mp3 s changerjem :) (kasneje bomo pa vidli ?e glede ostalega :))

 

?e to, ?e mogo?e ve, ali je odvisno od original radia, kak?en je, da se da Bose gor priklopit, je kak?en dodaten konektor, ali je pri vseh isto?

 

lp

 

Seveda obstaja za prej?njo 6-ko MP3 6CD changer. Ko sem jaz kupil avto (2005) je bil za dopla?at cca. 500?. Pobrskaj po eBay-ih. (Obstaja tudi HD, MD in kasetni modul).

 

Za tisto napravico v zgornjem predalu: volanke kontrole ne delujejo nanjo, le glasnost, ki gre itak preko radija. Pesmi lahko menja? na zaslonu ali pa s prilo?enim daljin?kom.

 

?e za konektor: na videz je popolnoma enak, vendar obi?ajen radio ima High Output signal, Bose ima pa na istih kontaktih Low Output signal. Tako, da zamenjat ?e radio ali pa kupi? Hi-Low converter.

 

Aja pa ?e glede zamenjave radija z Navi/DVD enoto: pri dobrih modelih (kot Juresova Caska) potovalni ra?unalnik normalno deluje in tudi upravlja se ga preko volanskih komand, mora? pa pri stari ?estki zamenjati celotno prednjo plo??o armarturke in vgradi? lahko le 1 DIN radio (morda bi ?e dobil kje rabljeno z 2 DIN odprtino).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam na m6 l2004 tudi xcarlink in zadeva deluje super.

Mogo?e kdo ve, kje se stisne pause, ?e se poslu?a cd/mp3? Al ga sploh nima?

 

Za pavzo na CD-ju pritisne? gumb za drug vir (FM1, FM2...) in ko spet pritisne? na CD igra komad naprej.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e za konektor: na videz je popolnoma enak, vendar obi?ajen radio ima High Output signal, Bose ima pa na istih kontaktih Low Output signal. Tako, da zamenjat ?e radio ali pa kupi? Hi-Low converter.

Hmm, mogo?e ?e ve?, ?e sam konektor do radia vsebuje iste kable za Bose sistem gor priklopit, ali je treba tudi to menjat?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, mogo?e ?e ve?, ?e sam konektor do radia vsebuje iste kable za Bose sistem gor priklopit, ali je treba tudi to menjat?

 

lp

 

Imas prav modele za BOSe in modele za brez...in je vse pristimano

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, mogo?e ?e ve?, ?e sam konektor do radia vsebuje iste kable za Bose sistem gor priklopit, ali je treba tudi to menjat?

 

lp

 

A to misli? konektor v radiju ali konektor s kabli, ki se priklopi v radio?

?e ima? Non Bose radio nanj ne more? kar priklopit konektor, ki si ga dobil z Bose komponentami (?eprav pa?e v radio), ker izhodni signali iz radija niso pravi. Na?eloma pa ne igra vloge kateri konektor s kabli uporabi? Non Bose ali Bose. Oba imata enako postavljene priklju?ke. Problem je le izhodni signal iz radija, ki ga mora? prej spremeniti v Low za v Bose oja?evalec.

Zato pravim, da vzemi tam, kjer si ?e vse ostalo pobral, ?e Bose radio.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za kolk mislte, da bi bla primerna cena, da kupim mp3 radio, ki se ga da priklopit na Bose? Kolk pa za navadnega s cd wekslerjem?

 

lp

 

P.S.: Ma kdo tuki za prodat kaj takega? :)

 

?e i??e? samo mp3 weksler potem ali xcarlink - 90? ali anycar - 60-67?

 

S tem dobi? 6Cd veksler, in vse ostane originalno, ?e komande na volanu delajo

 

samo fantje ti naj povejo kako je na M6, ker je baje en trik pri monta?i

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

radio je modularne izvedbe,lego varijanta.

xcar al pa anycar,je treba en mosticek zalotat,ce je starejsa od 05,ce pa je mlajsa pa samo priklopis in teraj misko.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.