Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

Gledal sem ?arnice za menjavo na MX5ki. Na sre?o je zelo na izi narejeno za menjavo ?arnic, tko da sem pogledal kak?ne rabim in tukaj sledi moje vpra?anje.

 

kratke: HB4

dolge: HB3

 

Sem pogledal ponudbo in pri tipu HB ?arnic je zelo slaba. Mogo?e obstaja kak?en adapter, da bi se dalo gor montirat H tip ?arnice? Kako ste to drugi re?ili oz katere imate?

 

Gledal sem pa Osram NB plus ?arnice, vendar nimajo v HB tipu.

 

Rad bi imel belo svetlobo in svetlo (ne samo da zgleda lepo), ne rabim modrih ala fejk xenon. Veliko se vozim pono?i, zato me malo moti, ker se mi zdi da sedanje slabo osvetlijo cesto.

 

Tnx, lpB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem ze pregledu ja. Olep ma Philips premium HB tip.

Mene zanima bolj ce obstaja varianta da bi se H tip dalo zmontirat, ker je precej vecja izbira.

Najdu sem se Philips blue vision, ki naj bi tudi belo svetile.

 

Obstaja kaksen adapter hb - h, ali si samo otezujem zadevo :)

 

lp bojan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem najdu kar dobre 6000K - bela svetloba iber....

mislim da mam ?e ?katlco doma kaj je to za en hudi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri ?arnicah se lahko tako naserje?, da kar res ni, se spomnim 2 let nazaj sem kupu neke kao "bosanski" xenon, niso ble glih poceni, pa je bla z njimi vidljivost nikakr?na, potem sem jih jasno zamenjal in sem vidu, da so se jim kapce za?ele lu??it, tko da ni? od ni? od te ?arnice, ne spomnim se pa zdej proizvajalca! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, daj sporo?i prosim ?e si najdu katera ?arnica je. Pa magar pridem enkrat pogledat, da vidim razliko med mojimi in tvojimi. Sej ti si verjetno na beayu nabavu ne :)

 

te zarnice ne - v avstriji sem jih (pa sem nabavu 4 za vsak slucaj)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.