Skoči na vsebino

Beli ?tevci


Kyuss

Priporočeno sporočilo

V mazdi 323 BA S bi rad belo ozadje ?tevcev. Premi?ljeval sem, da bi vzel template ?tevca (oznaka BC5B, se mi zdi) in ga v photoshopu barvno priredil svojemu okusu, prijatelj, ki ima tiskarno, pa bi to natisnil na tr?i papir (najbr? lakiran), vse to pa bi potem dal na merilnike.

 

Zdaj pa me zanima, koliko je s tem dela, ker armaturke na tej strani ?e nisem razdrl, in kako lahko najhitreje pridem do ?tevcev in zamenjam oz. dodam bele podlage.

 

Ve ?e kdo mogo?e, kje dobiti template vseh treh ?tevcev za moj avto?

 

Hvala!

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je druga?en sistem kot pri mojem avtu. Bom potem sam naredil DIY-temo o tem.

 

Zdaj moram dobiti ?e template ?tevca BC5B. Kak?na pomo??

probaj na www.mazda-community.de

 

malo pobrskat...

 

tile so malo majhni:

post-4-1117554676.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo to de?ki menjava ?tevcev za bele je baje zelo riskantno delo vsaj tako na tujih forumih pravijo ostali, ker baje ne dobi? dol kazalca lahko ga odlomi? in ?e marsikateri problemi so glede tega.....!! Bol?e pa da ne spra?ujete koliko stane novi celotni ?tevec!!!

 

Samo za opozorilo!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ?e problemi so potem v osvetlitvi, edino neonska ?ica pride v po?tev za osvetlitev.No dobijo se tudi take podlage ki imajo v sebi iluminiscentno snov in ko jo priklopi? na elektriko cela oddaja svetlobo.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Zdravo!

 

Da ne odpiram nove teme bom kar tle vprasal:

 

z mazdo se se nisem igral pa me zanima ce mi lahko kdo povemon kako se odtirajo stevci pri mazdi demio. Ma kolega in bi rad drugacno osvetlitev. Pa raje tle vprasam kot pa da kej zajebemo, ko zacnemo delat ;)

 

Pa se cist offtopic: kako se sname volan, je kej bol zakomplicirano ker ima airbag (je treba se kej poleg odklopt aku. narest, ali nasploh odsvetujete?)

 

Lp,

Luka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Evo nekaj sem najdu glede ?tevcev mogo?e bokermu kj prov pr?lo,?e ne vsaj oblika!!!

 

 

http://www.dynamiitti.com/autodata/

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.