Skoči na vsebino

Privat Serviser


Priporočeno sporočilo

AVTO NANDI-AVTOMEHANIKA FERDINAND ROJKO S.P.

 

Ga?nik 83 B, Ga?nik 2211 Pesnica pri Mariboru

 

Ni uradni Mazdin serviser je pa eden izmed redkih ki je zamenjal poklic profesorja na strojnem faxu za ?raufanje avtov!

100% obvladata delo sin in ata. Priporo?am!!!

 

 

 

Kolk sta pa tale ata in sin kej cenovno ugodna??

 

Drga? pa hvala za info, bo prav pr?lo!! :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk sta pa tale ata in sin kej cenovno ugodna??

 

Drga? pa hvala za info, bo prav pr?lo!! :jupiii:

 

Zelo v primerjavi z poobla??enimi, ?e posebej ?e se dogovori? za delo brez ra?una(kar je meni logi?no). Glej, lahko pa se lepo zapelje? do tja, malo pogovori?, dobi? kak predra?un in je...lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja potem ni garancije,

 

lahko pa pelje? v A tam bi naj blilo ceneje

 

cris, a ti ?raufa? mazde v okolici mb?

imam kar nekaj dela zate.Javi kako in kje te najdemo pa pridemo okol in se zmenimo(telefonsko tud sporo?i).

lp,m

 

evo naprimer:

 

640 ? komplet z delom opravljen veliki servis!!(zobati jermen, napenjalci.....olje filtri vsi...)pa? vse kar spada pod veliki servis!!

 

pri nas npr. pri Mazda Skorn?ek je bil predra?un okroglih 1200?!!!!!!!!!!!

pri ?erbineku pa mi je nara?unal pribli?no 1100 ?!!!!!!!!!!!

 

Zej si pa pol lahk prera?una? :ne vem:

Kaj je pri nas potem vredno te cene 1200????????????

 

Aja pa isto ima? potem.MES garancijo ?e servisira? gor

 

Kam si to peljal, v Avstrijo?Sem iz Mb in tudi rabim nekoga za M6-?raufat!Ta servis v avstiji je zelo zanimiv za velik servis, nebi pa se ?elel vsaki 20tkm v avstrijo vozit!

hval aza odg in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo glih kar sem fotra pelu po avto k enem lokalnem serviserju ki ma servis!

 

Pa sem ga vprasu ce se da nardit pr nemu tavelik servis za mazdo 6 letnik 2004 disel je reku da ni problema! :bravo:

 

Pol sem ga pa vprasu za ceno kaka bi bila je reku del je 100? materijal pa tam nekje 250? ?zmeden? in to z vodno pumpo sem ga se posebi vprasu ce jo tut mena! Jaz ne morm verjet kake cene glede na uradni servis! :blink:

Potem takem ce bi bili deli tut tam 300? bi bil servis 400? :bravo:

 

Vec bom pa lahka povedu kasnej k bom dal k njemu naredit servis! To bo kar u kratkem ker ze mal zamujam glede na kilometre! :blush:

 

Jap, to bo dr?alo, prijatelj je naredu veliki servis pri privat mehaniku xxx z vsemi original deli kupljeni na mazda servisu,pa ?e karter dol snel, o?istil cedilce oljne pumpe in je za vse skupaj dal 480? ?zmeden?

Aja, olje je s sabo prnesu... ;)

?e par km, pa grem tudi jaz na veliki servis k njemu in bom poro?al....

Na Mazdin servis pa nikoli ve? od kar so mi zara?unali olje Mobil1 po 19,50?, to?enega iz soda 200l , ki stane popolnoma isto z dostavo vred 9,80? za liter! :vskalo:

Jeb.? digitalno servisno knjigo, saj avto itak ni ve? v garanciji, pa ne spla?a se ga prodat ker dobi? za njega nekaj drobi?a..... :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, to bo dr?alo, prijatelj je naredu veliki servis pri privat mehaniku xxx z vsemi original deli kupljeni na mazda servisu,pa ?e karter dol snel, o?istil cedilce oljne pumpe in je za vse skupaj dal 480? ?zmeden?

Aja, olje je s sabo prnesu... ;)

?e par km, pa grem tudi jaz na veliki servis k njemu in bom poro?al....

Na Mazdin servis pa nikoli ve? od kar so mi zara?unali olje Mobil1 po 19,50?, to?enega iz soda 200l , ki stane popolnoma isto z dostavo vred 9,80? za liter! :vskalo:

Jeb.? digitalno servisno knjigo, saj avto itak ni ve? v garanciji, pa ne spla?a se ga prodat ker dobi? za njega nekaj drobi?a..... :harhar:

 

http://www.avto-olja.si/olja/index.php?opt...4&Itemid=17

Pa taka fama okrog tega olja!

Jaz sem mislil da je cca 20? liter k sem prej v PD ma?ino to?il Castrola SLX LL3 za podoben dnar pa se mi ni zdelo drago. Pa tudi Euroton ima Dexelia olje in sicer po 14? liter ?a pa mal pojamra? pa se ga tudi za manj dobiti oziroma ?e pozna? pravega ?loveka ki tam dela. lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, to bo dr?alo, prijatelj je naredu veliki servis pri privat mehaniku xxx z vsemi original deli kupljeni na mazda servisu,pa ?e karter dol snel, o?istil cedilce oljne pumpe in je za vse skupaj dal 480? ?zmeden?

Aja, olje je s sabo prnesu... ;)

?e par km, pa grem tudi jaz na veliki servis k njemu in bom poro?al....

Na Mazdin servis pa nikoli ve? od kar so mi zara?unali olje Mobil1 po 19,50?, to?enega iz soda 200l , ki stane popolnoma isto z dostavo vred 9,80? za liter! :vskalo:

Jeb.? digitalno servisno knjigo, saj avto itak ni ve? v garanciji, pa ne spla?a se ga prodat ker dobi? za njega nekaj drobi?a..... :harhar:

 

To?no,tako.Ko ga bomo prodajali,bo itak vseeno,ali ima? noter ?ig od uradnega servisa ali od privatnega.

Za mojega sem siguren,da naredi bolj?e in kvalitetnej?i servis kot uradni.

Za tistega pa,ki bo avto kupoval,bo vseeno.V vsakem primeru bo zbijal ceno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, to bo dr?alo, prijatelj je naredu veliki servis pri privat mehaniku xxx z vsemi original deli kupljeni na mazda servisu,pa ?e karter dol snel, o?istil cedilce oljne pumpe in je za vse skupaj dal 480? ?zmeden?

Aja, olje je s sabo prnesu... ;)

?e par km, pa grem tudi jaz na veliki servis k njemu in bom poro?al....

Na Mazdin servis pa nikoli ve? od kar so mi zara?unali olje Mobil1 po 19,50?, to?enega iz soda 200l , ki stane popolnoma isto z dostavo vred 9,80? za liter! :vskalo:

Jeb.? digitalno servisno knjigo, saj avto itak ni ve? v garanciji, pa ne spla?a se ga prodat ker dobi? za njega nekaj drobi?a..... :harhar:

 

 

Se dobr da si me spomnu to mu morm jaz tut takrat rec da spuca tist cedil v karterji! Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

AVTO NANDI-AVTOMEHANIKA FERDINAND ROJKO S.P.

 

Ga?nik 83 B, Ga?nik 2211 Pesnica pri Mariboru

 

Ni uradni Mazdin serviser je pa eden izmed redkih ki je zamenjal poklic profesorja na strojnem faxu za ?raufanje avtov!

100% obvladata delo sin in ata. Priporo?am!!!

 

Je foter v?eri klico tega tipa in mu je reko, da NE ?raufa mazd. Kak je zaj na stvari? A v Mariboru in okolici res ni nobenga "majstra" za mazde? :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam si to peljal, v Avstrijo?Sem iz Mb in tudi rabim nekoga za M6-?raufat!Ta servis v avstiji je zelo zanim za velik servis, nebi pa se ?elel vsaki 20tkm v avstrijo vozit!

Mene tudi! Rabim mojstra za M6 iz Mb.

kje pa?

 

Ne razumem?Kje pa? Maribor, seveda...komu lahko peljem M6 CD 120, 2005L

 

delavnica je ?e v porodnih kr?ih :P

 

bo pa po?asi sedaj se selimo komaj v stanovanjski del, gara?a ?e pa ?aka na opremo, trenutno pa si sposojam gara?o.

 

Mo?, kje ima? delavnico, da te obi??em?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res mam ob?utek, da te misteriozne ?tajerske majstre skrivate bolj, kot pa dr?avne skrivnosti.

 

En odli?en je ve medvodah samo ta tebi ne pride v po?tev.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res mam ob?utek, da te misteriozne ?tajerske majstre skrivate bolj, kot pa dr?avne skrivnosti.

 

Tudi jaz imam tak ob?utek-al pa majo preve? dela, pa ne sprejemajo novih.... nimam pojma

Mam ponudbo za cca 500? velik servis Avtocenter Golob Poljskava.Pubec je na mestu...priporo?am

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a bi se dalo dobit kontakt od tega iz medvod ali pa kak?nega drugega v ?ir?i okolici ljubljane?

 

Avto Pelko

041 667 335 - Simon

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

sm biv dons pr simonu u spodnih senicah pr medvodah. sva se nmal pogovorla in mi je pregledu avto.

zamenat bo treba: jermen (pa use kr zravn spada), sve?ke, olje, filetr goriva, zadnji desni kon?nik, pregledu zadnje bobne, k neki ne ?tima, zamenju sklopko, s tem d bom jst sklopko zrihtu in mi je v predra?unu zra?unu 500?. ?e bo treba ?e zadnje bobne rihtat bo ?e +60?, ?e pa sklopka nebo uredu (od une ma?ine od dandota) bo pa ?e dodatnih 150?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Narejen Veliki servis na M6, vse kar je potrebno menjano+sprednja amortizerja skupaj = 618? od tega delo 152? ostalo je material! :bravo:

Aja pa ?e karter dol, pa pregled oljne ?rpalke, oz zloglasnega cedila ki pa je bilo ?isto brez kosov bakrenih podlo?k... :P ,

Seveda pa ne pri poobla??enem servisu, ampak pri privat majstru, n? fu?anja, vse uradno! ;)

Na poobla??enem servisu pa bi bilo x2, zato me tam ne vidijo ve?... :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narejen Veliki servis na M6, vse kar je potrebno menjano+sprednja amortizerja skupaj = 618? od tega delo 152? ostalo je material! :bravo:

Aja pa ?e karter dol, pa pregled oljne ?rpalke, oz zloglasnega cedila ki pa je bilo ?isto brez kosov bakrenih podlo?k... :P ,

Seveda pa ne pri poobla??enem servisu, ampak pri privat majstru, n? fu?anja, vse uradno! ;)

Na poobla??enem servisu pa bi bilo x2, zato me tam ne vidijo ve?... :harhar:

 

svaka ?ast!kdo to dela?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 let kasneje...

Se je ?e kaj spremenilo na podro?ju mehanikov iz MB ali so ?e vedno skrbno varovana skrivnost?  :lol:

 

?e je ?e vedno skrivnost, bi pa vpra?al, ?e ima kateri kak?ne izku?nje z servison na avtohi?i Ferk? 

Moja mazdica me je namre? pustila na cedilu  -_-

Ja ?e ne pa se zapel do na?ega mojstra dr.Pelko..Medvode spodnja sinica,kontakt.041 667 335 lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e ne pa se zapel do na?ega mojstra dr.Pelko..Medvode spodnja sinica,kontakt.041 667 335 lp

 

Bolj te?ko, ker avto ni ravno vozen in so Medvode malo predale? za ?lepanje -_-  hvala vseeno  :rolleyes:

 

Kaj pa ostali iz Mbja, kam ?e vozite va?e jeklene konji?ke?

Sam sem do sedaj vozil k Skorn?ku  :vskalo: nato pa ?e k lokalnim "mojstrom" na koro?kem. Toda sedaj sem se preselil v MB in potrebujem enega "mojstra" ali pa vsaj nasvet kateri servis je dober za mazde. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.