Skoči na vsebino

popravilo robov na zadnjih blatnikih M6 - 2004


Priporočeno sporočilo

ekola... na servisih so mi v garancijskem roku ?e nekaj popravljali, pa niso naredili kot je treba...

 

me pa zanima, ?e kdo ve, koliko stanejo robovi, da bi jih kupil in dal enemu sposobnemu kleparju/li?arju da mi zrihta tole...

 

sem sli?al da so Mazdini to v garanciji delali tako, da so robove izrezali, in nove navarili...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ekola... na servisih so mi v garancijskem roku ?e nekaj popravljali, pa niso naredili kot je treba...

 

me pa zanima, ?e kdo ve, koliko stanejo robovi, da bi jih kupil in dal enemu sposobnemu kleparju/li?arju da mi zrihta tole...

 

sem sli?al da so Mazdini to v garanciji delali tako, da so robove izrezali, in nove navarili...

 

Takrat, ko sm dal js rihtat C-jko sm jih ubavu od Hyundai Accenta, ker jih za Mazdo ni blo za dobit, va?no je blo, da je pasala okroglina, potem pa mi je klepar lepo predelu. Za oba skupi sm dal 150?. Predvidevam, da so za Mazdo dra?ji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam li?arja v LJ, ki je res dober - vse se da zment po svoje, ampak naredi ko ?us. Bi se ti spla?al dol pridet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful ok ?tacuna, se dr?ijo roka in tud cena je vedno ok.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takrat, ko sm dal js rihtat C-jko sm jih ubavu od Hyundai Accenta, ker jih za Mazdo ni blo za dobit, va?no je blo, da je pasala okroglina, potem pa mi je klepar lepo predelu. Za oba skupi sm dal 150?. Predvidevam, da so za Mazdo dra?ji.

 

Mazdo si s Hyundajem kri?al :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam li?arja v LJ, ki je res dober - vse se da zment po svoje, ampak naredi ko ?us. Bi se ti spla?al dol pridet

 

a bi ti njega lepo prosim vpra?al ob priliki, ?e si predstavlja okvirne stro?ke tega, da vsaj pribli?no vem?

 

lahko tudi na ZS...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a bi ti njega lepo prosim vpra?al ob priliki, ?e si predstavlja okvirne stro?ke tega, da vsaj pribli?no vem?

 

lahko tudi na ZS...

 

ce ti dam GSM bi sam poklical? Reces da sem ti dal jaz (sem ve? kje...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.