Skoči na vsebino

Kako bi jaz to naredu?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Samo potrdil si moje razmi?ljanje o posebne?ih, kar Ur?ka ?epin pa Mi?a Molk definitivno sta. Ostali prebadalci in tetova?ne?i celega telesa pa so tudi. Samo taki so manj?ina napram tistim, ki si z lepotno operacijo uspejo izbolj?ati izgled v mejah normale.

 

A misli?? Men se zdi da je danes neprimerno ve? tistih, ki imajo neumne pirsinge in tetova?e po sebi, kot pa tistih, ki so bli pri lepotnem kirurgu zaradi resni?ne in mote?e telesne hibe. Da ne re?em kak?ne frizure si nekateri pokavci naredijo. Kot da so se z elektriko igrali.

Pa to iznaka?evanje lastnega telesa je za nekatere na nek na?in postalo kar normalno, kao, kul. Le kako more bit nekdo tako bedast in misli da je lep, ?e ima rinko v nosu kot kak?en bik? ?e bi pa jaz rad svoj avto samo malo zvokovno "poslab?al" vam je pa ?udno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jaz pa vas ne razumem, kako to, da vi ne razumete debate, ki je sila preprosta? Pa?, rad bi, da bi se v mojem avtu preko kak?ne zvokovne naprave predvajalo nekak?en fejk zvok. A res ne zastopte tega? Pritisk na gumb in namesto resni?nega zvoka motorja, bi se zunaj sli?al nek drug zvo?ni efekt, ki bi spominjal na ropot zjebane in pokvarjene ma?ine ali kak?nega primitivnega ali preprostega stroja. In ta fejk zvok bi moral bit glasnej?i, da bi preglasil resni?en zvok ma?ine, ki je v avtu. To je vsa kun?t!

Kaj se vam to tako ?udno zdi? Zakaj se vam zdi normalno in pametno, ?e nekdo fejka nekaj bolj?ega kot ima v resnici, ?e pa nekdo ho?e fejkat nekaj slab?ega kot je v resnici, pa ne zastopte? Vam je kul, ?e nekdo la?e da ima dober avto, ?e pa nekdo la?e in re?e da ima slab avto, vam pa ne pa?e.

Jaz vas tud ne zastopm?!?!?

 

priporo?am, da odpre? okno in se dere? ven :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

priporo?am, da odpre? okno in se dere? ven :harhar:

 

saj se ne rabi dret lahko samo normalno govori pa se bodo ljudje umikali.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa je spet narobe? A sem spet kak?nemu potetoviranemu po?e?kancu ali z raznimi ?eleznimi rinkami in neti zakovi?enemu fantu , na ?ulj stopil mogo?e?

Men nikol ni blo jasno zakaj nekateri modeli znetani po mestu hodjo. Nekateri so z raznimi kovicami tako znetani kot kak?en star kovinski ?ele?ni?ki most, ki so ga ?e med prvo svetovno vojno avstroogrski vojaki delali, da so po njem z vlaki voja?ko robo vozili.

Le zakaj to po?no?

Jo?a ko?a, a misli?, da bi se dalo ?e v fabrko naro?it kak?en tak fejk zvok na avtu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? dovolj debu to?l, bi se garant dal zment, sploh ?e ma? orng stroja! :danzoman:

 

Nazadnje vem da je to mel fotr pr 101ki, sam pol zvoka ni znal ve? odklopit! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim, da bi hotl to v fabrki narest.

Ker je na tem forumu vsepolno mehankarjev in nadobudnih inovatorjev, sem jaz ra?nal da bomo tukaj skupaj na?li kak?no zanimivo re?itev, pol bi jo pa magari na pikniku pri moji zidanci montirali in preizkusili. Priznaj da je moja zamisel sila zanimiva!

Ampak v skladu s tukaj?njo prakso sem dele?en samo zani?evanja in pljuvanja. In to vse samo zaradi tega, ker bi jaz na svojem avtu rad naredu malo druga?en "styling" od ostalih nadobudne?ev, ki se s svojimi obi?ajnimi zamislicami ?e dolgo?asno ponavljajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ideja je ve? kot zanimiva, tvoj na?in stajlanja bi bil pa lahko poimenovan v Lojz styling oz. Antistyling - Antituning! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.