Skoči na vsebino

Posledice bli?njih sre?anj


Priporočeno sporočilo

Pozimi se je zgodilo. Enega ?lana dru?ine je nadobudna mladenka z starim golfom oplazila po odbija?u spredaj desno in po 2/3 izbokline prednjega desnega blatnika. Plo?evina ni utrpela po?kodb, ostali pa so grdi risi po barvi blatnika in odbija?a.

Odlo?il sem se za preizkus politure za nekoliko huj?e po?kodbe z imenom K 5. ?ele, ko sem uspe?no odpravil sledi na blatniku mi je "kapnilo", da bi lahko poslikal po?kodbo pred in pozneje.

 

Takole je izgledalo pred poliranjem (tudi prva tretjina blatnika):

post-483-1301068331_thumb.jpg

In tako po drgnjenju s polirno teko?ino K 5

post-483-1301068442_thumb.jpgpost-483-1301068473_thumb.jpg

 

K 5 odpravi manj?e povr?inske po?kodbe in odstrani "nasprotnikovo" barvo tako, da v naravi zgleda "popravilo" dokaj neopazno. Seveda ne more odstraniti globlje rise, ?e pa upo?tevamo, da je ob odbija? in blatnik podrsal po celi levi strani golfa je rezultat odli?en.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sirius kje se dobi to?

jaz bi bil odlicen kandidat...preden gre 6-ka v pokoj

 

Ne smem preve? reklamirati vendar ima bond ?e nekaj ?asa v ponudbi tudi politure (3 vrste). Glede na dokaj presenetljiv rezultat, ki sem ga z lastno izku?njo dosegel, se mi zdi prav, da forumovce obvestim o njem. Dobi? ga po ceni 11,7?. Ve se kje.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.