Skoči na vsebino

mo? motorja za M6


matador

Priporočeno sporočilo

ce je to 120 bencin pol ni za nikamor, tudi 2.0 benz ni za nikamor

dizel 120 je vec kot dost, bencinar 2.3 pa je najboljsi

 

Najbolj primeren je 2.3i, z dizlom pa ne more? falit, bilokaterega vazame?.

 

1.8 benz je premi?na ovira, 2.0 benz je da se kukrtolk pelje?, ker kanta ni lahka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj primeren je 2.3i, z dizlom pa ne more? falit, bilokaterega vazame?.

 

 

 

 

Bolj, kot je mo?an, manj fali? -> ?isto obratno sorazmerje. :danzoman:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijatlejima M6 karavan letnik 2006 ali 2007 120 KM dizel. Avot je ?isto spodoben za vozit. Na avotsecsti bo? zlahka vozil 160 kmh. Dejansko ti bo omejitev predvsem promet na avotcesti. Vendar pti taki vo?nji motor nima neke rezerve v mo?i. Ne pri?akuj nekih hudih pospe?kov, ker za to rabi? 170 KM in ve?.

 

Z bencinci nimam pojma sam ?e nima minimalno 150 km nima? kaj iskat pri tem avtu.

 

Jaz imam novo M6 karavan in sem danes vozil iz KP v LJ med 160 in 180 kmh Brez te?av, seveda motor ni imel neke rezerve na mo?i. Za imet rzerevo in vozit tako hitro rabi? 160-180 KM.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej v bistvu je problem tut , k je bencin 1.8 po?re?en motor ?e ga goni?!

Jaz sem prej mel TDI 105 konj in tisto je ?ele nepremi?nina! ?eprav ljubitelji VW pravijo, da je raketa :) ampak ni, in ?e ga primerjam z bencin 1.8 116 konj, je to prava raketa! pa oba sta enoprostorca! ( no nasploh nisem ljubitelj teh starih TDI in VW )

 

sej se strinjam da je mal ?voh za dinami?no vo?njo, sploh po AC k je ?e zraven precej glasen nad 140!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi rad kvaril teme, ampak sem pa? kmet in s hribov doma, pa ne zastopm prav preve? vsega tega:

 

1. ?emu imeti Mazdo 6 karavan za to, da se v njej vozita le dva? Vsaj na za?etku je nekako tako napisano, ?e sem jaz to prav razumel?

 

2. Sem mogo?e zamudil kak?no spremembo Zakona o varnosti v cestnem prometu, ki dovoljuje hitrosti na avtocesti nad 130 km/h? Vsaj zdi se mi, da je nekdo pisal, da se je vozil med 160 in 180 km/h, ?e sem prav razumel?

 

Mah, mogo?e me pa niti ne zanima, da ne bom kvaril teme...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi rad kvaril teme, ampak sem pa? kmet in s hribov doma, pa ne zastopm prav preve? vsega tega:

 

1. ?emu imeti Mazdo 6 karavan za to, da se v njej vozita le dva? Vsaj na za?etku je nekako tako napisano, ?e sem jaz to prav razumel?

 

2. Sem mogo?e zamudil kak?no spremembo Zakona o varnosti v cestnem prometu, ki dovoljuje hitrosti na avtocesti nad 130 km/h? Vsaj zdi se mi, da je nekdo pisal, da se je vozil med 160 in 180 km/h, ?e sem prav razumel?

 

Mah, mogo?e me pa niti ne zanima, da ne bom kvaril teme...

 

Lej, trenutno sva dva. Tudi limuzina je ok, nisem rekel da ni.

Imam pa enga ogledanga, CD 120 KM. Bomo videli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.