Skoči na vsebino

"Dolenka"


David

Priporočeno sporočilo

U?erej zve?er sem bil slu?beno v Kr?kem...... In ?e vam po?teno povem se se ?udim da je ?e malo nesre? tam.......

 

Na poti gor sem imel 2 bli?nja sre?anja s kreteni na cesti......kolona par kilometrov.....in en kreten z alfo 156 LJ registracije, na vso silo prehiteval kolono...profitiral najbr? manj kot 2 minuti.......?e se nebi skorej s ceste umaknil bi me ?elno zalimal in en avto za mano isto......pol malo naprej ?e eden....tokrat z eno staro kripo.....ista situacija.

 

 

Ko sem se vra?al ob kak?ni 2 pono?i nazaj sem na cesti na enega predvidevam pijanca nalete....malo naprej od gradbi??a pred Novim Mestom mi v desnem ovinku prleti po mojem pasu....nepregleden ovinek....dokaj oster....Spet je ?lo mimo na milimeter....!!! Me je dr?alo da bi za njim ?ou in mu gume razrezal..... :angry:

 

 

OK mnenja prosim...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?el na tej relaciji, sej po?asi se bo? navadil, da ve?ina NIMA vseh koles v glavi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.