Skoči na vsebino

Pomo? pri nakupu vozila


Z M A J

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 102
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hja vi?ino mam 1880mm, te?o ene 103kg! Se prav bom jebu je?a v tej koreti (treba vseen probat pomoje - sovra?im pa ob?utek utesnjenosti, iz tega vidika zelo u?ivam v vo?nji Lagune II Grandtour)! :P

 

Wankla NE UPAM kupit! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam Labi ti si suh pa kolk si sploh velik?

 

To je problem za nas malo bolj masivne, sploh ?e z glavo v strop rinem pa da se komolci dotikajo s sopotnikom je tud zoprno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No BMW 3 res ni ne vem kako prostoren avto ampak za samskega Boruta z enim otro?kim sede?em zadaj bo OK. Sicer pa ti predlagam, da gre? pogledat avto, se usede? notri, ga zapelje? en krog in bo? vedel ?e ti je dovolj prostoren, ?e so ti perfomanse v?e?... ;) Glede snega je pa tako, da ima? ti samo en klan?ek in, ?e gre? tiste 100 metrov pe? ne bo katastrofa ampak dobro za zdravje. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej po moje mu ni problem it pe? 100m bolj je problem v takih primerih, ?e ne more? k bajti, kje bo? avto pustu. ?e je sneg itak ni nikjer placa in pol tistih 100m hitro rata precej ve? predno najde? plac za svoj pleh pa da ni v napoto drugim, sploh pa plu?nim slu?bam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se prav ?e bi hotu mal bolj prostornega, bi rabu Petico kupit, ki mi je pa E39 oblikovno tak?na kot nek "Bugarski tank iz 2.svetovne", hehe! :hudicek:

 

Ja po snegu zna bit zanimiv, ampak sej ?e bi kupu npr. Kabrio pa zadnji pogon, bi si morda celo omislu kako koretico z malo konji za pozimi, pa naj bo talep stroj u ?imbolj?em stanju (npr. neki tacga kokr je una grafit siva Mx5 od to?e, ki je bila vo?ena samo po lepem vremenu). :hohoho::aaaaa:

 

A kar se pa udobja ti?e, pa mislim da nisem kiksnu v razmi?ljanju, da je trenutni Galuni, dost bli?je Mazda kakor pa takozvana (famozna) Bavaria? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam Labi ti si suh pa kolk si sploh velik?

 

To je problem za nas malo bolj masivne, sploh ?e z glavo v strop rinem pa da se komolci dotikajo s sopotnikom je tud zoprno.

 

nisem kosarkas, ampak z 183cm tud "patuljak" nisem, pa je dost prostora v visino, vec kot dost

v sirino pa ne vem, vedno ko sem ga vozil je bla zraven bejba, tko da tud ce sem se je dotaknil je blo kul :lol:

 

A kar se pa udobja ti?e, pa mislim da nisem kiksnu v razmi?ljanju, da je trenutni Galuni, dost bli?je Mazda kakor pa takozvana (famozna) Bavaria? :P

 

mazda 6 je trsa od E46, bistveno bolj

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No dolgujem vam ?e pojasnilo, zakaj mi Bemveji (?e zlasti serija 3 E46, srebrne barve, limo oblika) ne di?ijo najbolj. Tak?no vozilo je imel biv?ji sodelavc, ki se je s tem avtom tok preseravu in blefiru (lagal je itak tudi za letnik vozila (mel je staro kanto letnk 2000, Oran?ne ?migavce, jao, pa je trdil da je letnk 2004 itd.). Skratka ta avto me takoj spomne na tega, Klemna Vidmarja po imenu, ki je manipuliru s celotno posadko na?ega oddelka in ?untal folk med seboj! <_<

 

P.S. - vem avto ni ni? kriv (pazte to - motorno izvedbo ima ravno 323i), ampak oseba, ki ga vozi (?e mu mannka par kole??kov), no vseglih nekak me morte zastopit, da ?e ti nekdo naredi kaj slabega, da potem pove?e?! :glare::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, se bi kr nekak strinju, sam ne vem ?e se sme javn uslu?benc z Me?ko furat! <_<:P

 

Kaki se vam zdita - Selika;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4725555&show=1

 

in pa EmeRka;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4683568&show=1

 

P.S. - MR2 - njen motor zadaj, auuuu :ljubezen::aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tok majhen bmw spet ni, mazda6 combi pretirava...

pri bmw-ju je super (meni super ustreza) ker lahko das sedez zelo nizko...sam un serijski sedez je bolj zanic (ne drzi po ovinkih)

 

Stvar posameznika. Kolikor pomnim, nisi ?ez 1,8 metra. ?e si zraven ?e suh, potem ni te?av. ?e pa primerjam sebe.... Imel sem priliko sesti v "dreireja" in se peljati cca 100 km. Na sovoznikovem sede?u sem ga imel do konca nazaj, pa sem imel koleno v armaturki, s tem da dol?ina nog nima ni? z eventuelno korpulentnostjo osebka ;) . ?e je "dreier" velik avto, potem sem jaz helikopter. Enako je npr A4. Oba omenjena naj bi bla ista klasa kot M6, cenovno jo celo presegata, a notranje mere so glede na klaso in ceno enostavno za kozlat. ve? placa ima tudi Stilo in Astra, Golf prav tako, "majke mi". Govorim samo o avtih, s katerimi sem se peljal.

Vse bi razumel, ?e bi se zdajle pisalo leto 1990, ko so se vsi ozirali za ?lovekom nad 1,9 m. Danes nas je pa ?e zelo zelo veliko. In tudi avtomotive industry bi se mogla temu prilagajat, ?e se lahko vsem ostalim neumnostim.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale ?e neb biv rmen, bi mi bil kar zanimiv (konjenica taprava a ne Labi, ampak krepko preko 130 KW)! <_<

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4734344&show=1

 

A so imeli res MB-ji precej te?av z elektronko v letih 98 do nekje 2002 al pa tm okrog (sva se glih dans z Nejkotom pogovarjala, da bi bil tole lohk zame novi Reno po obiskih servisov)! :whatever:

 

Zdele ob jutranji kavici sem prou?il ?e 2 kar konkuren?na agregata, ?e kerga zanima - 323i v primerjavi z A4 1.8 T;

 

http://www.zeperfs.com/en/duel2770-37.htm

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem kosarkas, ampak z 183cm tud "patuljak" nisem, pa je dost prostora v visino, vec kot dost

v sirino pa ne vem, vedno ko sem ga vozil je bla zraven bejba, tko da tud ce sem se je dotaknil je blo kul :lol:

mazda 6 je trsa od E46, bistveno bolj

 

 

Stvar posameznika. Kolikor pomnim, nisi ?ez 1,8 metra.

 

fak, kratek spomin mas, ce se ne mores spomnit za eno stran nazaj :P

hec, da ne bos takoj skocil :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fak, kratek spomin mas, ce se ne mores spomnit za eno stran nazaj :P

hec, da ne bos takoj skocil :D

 

:) itak naum sko?u. Jst sm tvojo velikost ocenu po spominu in ne po postih :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V primeru da sko?im v razred nad 130 KW, katera zavarovalnica se najbolj spla?a, nekdo mi je pred ?asom govoril, da je Triglav "razbil" razrede in da se verjetno sedaj pri njihi za tak?ne kilovate, najbolj spla?a, je kdo tok maher da pozna te zadeve, ker npr. 132KW od Audija TT so katastrofa! :hudicek::whatever:

 

Pol se ?e bolj spla?a mo?nej?o verzijo vzet, kaka sme?na cena (bohve kaj vse je narobe z njemu);

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4737015&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V primeru da sko?im v razred nad 130 KW, katera zavarovalnica se najbolj spla?a, nekdo mi je pred ?asom govoril, da je Triglav "razbil" razrede in da se verjetno sedaj pri njihi za tak?ne kilovate, najbolj spla?a, je kdo tok maher da pozna te zadeve, ker npr. 132KW od Audija TT so katastrofa! :hudicek::whatever:

 

Pol se ?e bolj spla?a mo?nej?o verzijo vzet, kaka sme?na cena (bohve kaj vse je narobe z njemu);

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4737015&show=1

 

Jaz ti ne bi kaj podobnega priporo?il.Ga je imel ne?ak (novej?o verzijo),pa je narejen klo?arsko,da je smeh.

Recimo usnjeni sede?i so bili ?e po dveh letih ?isto uni?eni,pa neke plastike na armaturni so kar dol padale,

pa na sprednji havbi sploh ni bilo z notranje strani protihrupne za??ite in podobne zadeve.

In pa po?uti? se noter kot v nem?kem bunkerju.Jaz z 184 cm sem z najbolj nazaj nastavljenim sede?em imel zelo pokr?ene noge. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, kaj pa vem, mel je TT-jko kolega (Rocky - biv?i Meganeman), pa sem se kar nekaj prevozil s tem avtom ini mi je bil v?e?, imel sem celo ?ast sedeti na zadnji klopi, spredi pa dva velika mo?akarja pa letel smo ?ez neke ovinko ko MarijaMadona, nakoncu sem skoraj bruhal, ker sem sedel nekako na po?ez, druga?e ne bi imel kam nog stla?it. Ampak to ni za zadaj vozit odrasle osebe, Tamala bi pa lahko bla zadaj s svojmu sede?em! :danzoman:

 

Vtis o avtu je bil pa zame vrhunski, pa? pravi ?vabo, v najbolj?em pomenu besede! :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni zgleda grozno

kot bi na novi beetle padl velik kos betona in bi ga sploskal :)

 

mecko vzam :bravo:

 

A tole? :P

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4662925&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi - kej tacga, tole se mora carsko peljat???

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4739251&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Male udrtine so na "plehu". Mislim, da bi šlo ven z vakuumom...posametne točke po haubi ni strehi, ter malo po bočnih stebričkih.   Trese avto ne...zlorabljam ne...sem prerastel, raje "bremzam" z motorjem. Prednje ploščice sem zamenjal lansko leto.
    • Rabiš ličarja ali samo hladno glihanje?   Diske smo vozli včasih 200k km, pa 3 komplete pakn in je blo.   Uradna toleranca, je kak 1-2mm obrabe. Tak da če bi poslušal proizvajalce, bi vsako menjavo tudi diske menjal. Če so ok (ni rje, ne trese, ....), voziš naprej. Z obrabo, se manjša površina za toplotno prevodnost. Torej bi jih pri zlorabi prej pregrel.
    • Če boš avto kmalu prodal pusti tako kot je, če nimajo prevelikega roba in res niso čisto tanki v kar pa dvomim. Če boš pa avto imel še dalj časa pa tako moraš menjat, ker je brezveze čakat do konca... 😉
    • Kaj ti je vreme nagajalo.... 
    • Izkušnja... - Ford Transit (bencin), neko malo sranje od kao tovornega...1,3 motor bencinar, 3-je celidri  ne me hecat, s turbino...no ja...ropota kot V8, pri 150km/h mu praznemu zmanjka moči, ko ga naložiš še toliko prej, poraba nič manjša od 7l/km, povprečno enormno več (9+), ni to to. - Fiat Doblo Maxi, 1,6 dizel mašina, turbina, res da požrešen, 7 do 9l, + 10l AdBlue na vsakih cca 4000 km (malo nad 30€ na Petrolu), nosilnost 850kg, ne pozna obremenitve, razen ko mu zapnem še prikolico z cca 800kg, pa v Višnjegorski klanec mimogrede potegne na tempomat 110km/h (kolikor je pač omejitev) ali je 130? - Mazda 3 (Ja moja Maus), 2.0, ja...zavarovanje (kasko) in cestni okoli 800€, pelješ se kot car, pod polnim presingom (MB-KP...1,5h...pomlad, ponoči), normalna poraba 5litrov, pod presingom nisem niti gledal.   Moje mnenje, če sem se že priklopil, ker se dolgo nisem...   Če avto nima vsaj 4ih cilindrov, ni avto!   Štromarskih pa hibridov ne bom komentiral.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.