Skoči na vsebino

zadn lonc


323f

Priporočeno sporočilo

Jaz sem bil 14 dni nazaj v A3M s kolegom, ki sedaj montira nek ?portni filter v svoj avto. Spotoma sem se pozanimal kaj bi lahko naredi na svoji M6. Zanimal sem se predvsem za zamenjavo zadnjih dveh loncev (zaradi izgleda jih bom enkrat moral menjat) in vgradnjo ?portnega filtra. Odgovor: Lonce lahko zamenjajo, vendar ne bo homologirano. ?portni filter bi se dalo vgradit pa si ne upajo zaradi nekega senzorja, ki je pritrjen nad zra?nim filtrom...

 

Ideje za 2 izpu?na lonca in ?portni filter, ?e je kaka mo?nost to vgraditi legalno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ah, kar se A3Ma ti?e...bi vse meli, pa ni? ni spravno nekej preve?. Powerfula forsirajo (pa ne da je slab, samo papirjev ne spravi? skoz za boga ne), ?e bi pa ?lovek kej ve?, pa takoj stane kaki dve pla?i. Mal je treba po ebayu pobrskat, mal je treba photoshopat pa tako dalje :)

Za lonce vam svetujem, da si nabaljvate take s papirji, da ne bo kasnej prito?evanja nad grdi-grdi policaji =)

Kar se pa filtrov ti?e...A se spla?a? Men je dec obljubljal kr nekej konjev prirastka samo s filtrom...pa v ve?ini primerov je prirastek samo pribli?ek ni?le. Mogo?e je prepustnost filtra mal vi?ja, samo to ne dodaja konjev. OK, bomo mel pa robantenje... ja v filtru v original ?katli pa res ne. :) ?e se menja cel CAI, potem mogo?e je pri obeh faktorjih kaka razlika, samo je treba zadevo speljat pravilno, ker ve?ina je menjala filtre potem so pa vro? zrak cukal izpod haube in so bli rezultati ?e slab?i. Sam drlo se pa je, drlo :D

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Vse se da homologirat :) ampak je potrebno nekaj od?tet za to.

Jaz npr. nimam ne kode ne kaj druga na loncu (kar je super) in sem kontaktiral enga iz MS, ki mi je lepo zrihtal papirje, tablico s kodo in papirje o strokovni vgradnji....vsaka stvar pa nanese 20?, jebi ga, bo pa homolomo :P

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse se da homologirat :) ampak je potrebno nekaj od?tet za to.

Jaz npr. nimam ne kode ne kaj druga na loncu (kar je super) in sem kontaktiral enga iz MS, ki mi je lepo zrihtal papirje, tablico s kodo in papirje o strokovni vgradnji....vsaka stvar pa nanese 20?, jebi ga, bo pa homolomo :P

 

js bi rabu kej takega za CAI :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.