Skoči na vsebino

Kaj je to?


komar

Priporočeno sporočilo

Kdo ve kaj ...

Tudi to je u?itek, ne samo hitri avtomobili.

Mimogrede brez svinjarij - to je moja h?erka! B)

 

Papa, Tomi

post-13-1118083945_thumb.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo, prislu?il si si prvo nagardo - prazen CD!?! OK? (naslov pusti v uredni?tvu-hehe ali pa na PM):D

Ni to ravno jahanje, je pa Footpush (dva delfina, vsak npotiska eno stopalo in te tako dvigne iz vode)-res kulsko!

Pa ja, saj si prav rekel "tata i ja bi to" - re?e? fotru - te pelje v Mehiko in tam poi??e? "Dolphindiscovery" - se zmeni? - pla?a? cca. 125 USD in to je to!

 

Papa, Tomi

 

P.S.: Vidim, da je bila naloga prelahka! :rolleyes:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap smo bili lani novembra v Mehiki (cela family), kaj te zanima.

No, vsega ravno ne vem, ker 16 dni hitro mine!

?e gre? na "dopust" obvezno na polotok Yukatan (karibsko morje)!

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha....ja sva z mojo razmi?ljala v tej smeri.....sej dejansko je edino jukatan ki je "varen" pa dosti fajn use zorganizirano..... Lani sem bil na Cubi....Noro, in toplo priporo?am dokler je ?e Signor Castro na nogah....:)))

 

Sicer je pa za par?kanje Dominikanska republika zakon..... B)

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Dilar je prava ljubiteljica ?ivali in ji tak?ne stvari dosti pomenijo! ;)

Zakaj pa ne?! :ne vem:

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbr? zato ker niso usi taki fajn fotri kot si ti.....meni so dali eno ?ogico in mulc igraj se.....neglede na to de sem tel it tobogan sprovat..... <_<

 

Tako da Tomi....svaka ?ast....

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha....ja sva z mojo razmi?ljala v tej smeri.....sej dejansko je edino jukatan ki je "varen" pa dosti fajn use zorganizirano..... Lani sem bil na Cubi....Noro, in toplo priporo?am dokler je ?e Signor Castro na nogah....:)))

 

Sicer je pa za par?kanje Dominikanska republika zakon..... B)

 

 

LP david

Na hitro je tako:

jaz sem dolgo iskal pravo destinacijo za celo dru?ino..povsod je bil kak?en minus in nam je na koncu direktorca Gruberja v MB-ju (zelo prijazna ?enska :D ) svetovala Mehiko. Pol sem "malo" brskal po netu in pristali smo na rivieri Maya cca. 50km od Cancuna.

Torej, ?e sta dva in ?eljna zabave obvezno Cacnun!

?e pa i??eta mir, po?itek, razvajanje pa obvezno Riviera Maya!

Lahko samo toplo priporo?im hotel Barcelo Maya Beach resort - smo se precej pogovarjali z ljudmi, ki redno hodijo v Mehiko, pa je ta hotel verjetno med najbolj?imi (predvsem osebje in doma?ini nasploh so zakon).

Kriminala pa prakti?no ne poznajo!!! Smo se malo zanimali na rentacar-ju kako je ?e nam avto al pa kaj iz avta vkradejo, pa so se nam smejali, ?e? da se kaj takega ?e ni zgodilo!?!

 

Za ve? info pa mora? konkretno vpra?at, al pa prit v MB in pogledat kupe slik pa 4 DVD-je pa poslu?at vsaj 2 uri nakladanja pa... :D

 

Papa, Tomi

post-13-1118088462_thumb.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UU tomi rade volje bi to enkrat pogledal.......Ti za kako ceno pa si kej dobil...... Jest sem gledal eno varjanto...sam ne vem to?no kje za 330k sit na na glavo, mislim da 15 dni...pa hotel all inclusive.....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem dobil za nekje med 1800 in 1900 EUR 16 dni Premium ponudbo (to je pri njih all inclusive + vse pija?e - tudi coctaili in vsi ?portni rekviziti).

V glavnem 2 odrasla in 2 otroka (50% popust) je bilo 1.290.000,00 SIT +-!

Link hotela je pa tukaj:

 

http://www.barcelo.com/Barcelo/EN/Producto...l.htm?cHotel=77

 

?e pa ho?e? kak?en hotel preverit (zadovoljstvo strank) kjerkoli na svetu pa tukaj (dolo?ene ocene je treba malo z rezervo vzet - 1oo ljudi 100 ?udi):

 

http://www.holiday-check.de/

 

Pazit mora? tudi na termin - najlep?e je baje oktober - november in konec januarja do konec marca. ?ez bo?i? in novo leto je tudi OK, samo je bistveno dra?je!

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U hvala tomi.......bom pre?ekiral......Mi pa pride fajn eno objektivno mnenje....ki pojma nimam kam se odpravljam....... :rolleyes:

 

Sicer pa mislim da bom septembra ?el........

 

Kaj pravi????

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep?e je malo pozneje, ko se pri nas ?e malo ohladi in je fino ko pride? na 30 stopinj.

Glede na to, da si malo "latino" tip (mogo?e se motim) bo Mehika prava stvar zate - ljudje so skulirani 100 na uro, prijazni (v?asih ?e prve? - vendar ne vsiljivo!).

Pa mislim da sos eptembra tam ?e Ameri?ki ?tudentje (ve?inoma v Cancunu), ki vse pokvarijo.

No, to pa je ?e druga tema - nisem ?e videl in sre?al bolj primitivnih, debelih, nemarnih in nasploh glupih ljudi kot so Ameri?ani (prakti?no vsi razen res zelo redkih izjem - mislim, da sem v vsem ?asu sre?al en par in enega slikarja, ki so bili OK).

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JA ja pol september DEFINITIVNO odpade....ne maram US gmote..... <_<

 

Ok to je res za nov topik...sam tej ljudje so mimo....sicer jih ne poznam dosti sam ?e tistih par mi je use zbilo 2 metra pod zemljo..... <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj?e, da gre? ?ez 1.november izogne? se "glupemu" vzdu?ju v SLO, pa ?e prosti dnevi so ko je praznik - mimogrede, to je pri njih veseli praznik, ki traja 3 dni! :D

Pa saj tebi je vseeno, ?e je praznik al ne , ko si stalno frei!?! :rolleyes:

 

Papa, Tomi

 

P.S.: Sedaj pa kli?ejo druge obveznosti! Lahko no? vsem skupaj!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le kake obveznosti...hm.......... :o

 

 

Sicer pa lih nisem fraj nonstop...?e vedno morem 2 faksa sfurat skozi......?eprav po?asi ampak v podzavesti ?utim da je treba........ :blink:

 

 

LP daVid

 

 

Aja Tomi lahko no?!!!

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.