Skoči na vsebino

Nakup avta


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 188
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Slika je slika, realnost pa druga?na :glare: . ?e to, da je ?e en ?as na avtonetu mi je smrdelo, glede na to, da sm po mojo mogu it isti dan kot je bil oglas objavljen, druga?e bi mi jo odpeljali.

 

Bol? orng kupit pa poznej, kot pa hitro pa klump. Sem pa vsaj lahko primerjal mojo 323fko z tole rde?o - razlika je o?itna, tko da sm dober nakup opravu.

 

Qwerty, stoprocentn sm da bo tudi zate se na?la taprava mazda, glavo gor :)

Captain Slow za volanom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e erbeg utripa, lohk d je sam iz?tekan. Tko je mela ?enska, k je vozila lupinco na sovozni?kem zicu!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e erbeg utripa, lohk d je sam iz?tekan. Tko je mela ?enska, k je vozila lupinco na sovozni?kem zicu!

 

Poleg airbagov je ?e cel kup napak na avtu tko da tud izpravn airbag nebi spremenu zadeve.. vsaj za moje pojme.

Captain Slow za volanom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amortizer hin vsaj eden, levi zadnji kon?nik hin... pragovi prerostani, avto okol in okol ?trihan... zadnja leva tamla ?ipa za zadnjo razbita, bremze primejo kurckej (sm reko sa?otu prim se pa se mu ni blo treba prjet), sklopka drsi, avto plava, zavija v levo ko spusti? volan (ko sa?otova na istem odseku ceste ne), ?ipa vetrobranska skraspana, desnega bo?nega ?miguca ni, 240.000km ima, ?alter za ?ipo desno sprednjo ne dela,... In ?e in ?e in ?e... <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NMS... Nisem Mel Sre?e... :D

 

Grem jutri gledat 323C :P Je pa pr Honda ?epin in dajo garancijo 1 mesec na rabljen avto...

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4431957&show=1

 

s Cjko sm bil js ve? kot zadovoljn, sam kakih 17" ne gor obe?at :P Druga? pa ja, rja je kr problem, moja biv?a se bojda fajn dr?i :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale AR zna bit precej bolj delikatna zadeva kokr stara (preizku?ena) mazdura! :whatever:

 

ampak bil bi pa car!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.